На море в България 2019! - 2

  • 46 606
  • 751
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5
Мария Енчева, как така ви шокираха цените по заведенията в Китен? По принцип е евтина дестинация.Аз бих ви предложила Св.Влас , но вероятно ще ви е скъпо.Наоколо са Несебър, Сл.бряг, има избор и какво да се види и къде да се хапне.Също много от басейните пускат и външни, разбира се с-у заплащане.
Евтино е в Равда, но плажа не е ок.
Сарафово? Има автобус градски до Бургас, където е супер за разходки.
В Бяла също е евтино, но плажа не ми харесва- дълбоко, бурно.
За други места не мога да дам отзиви.Но и август е баш пика на сезона навсякъде.
Приятелят ми беше много очарован от Китен. Било евтино и си заслужавало и затова се съгласих да почиваме там. Не съм капризна за храна, Но спагети с кайма и кетчуп 8 лева, малка пица от 8 - 9 лв,таратор от 2,10 нагоре и още  такива неща ни разочароваха. Дори той каза че има голяма разлика с цените от преди 2 години. Приятелят ми каза, че Св. Влас не му харесва, а аз на Слънчев бряг не искам отново. Ще погледна  за Обзор. Там мисля че не сме били.

# 196
  • Мнения: 2 533
Хермес - Обяд 01.06.2019г.
Пилешки бутчета, кебапчета, броколи с боб, макарони (паста) с доматен сос, картофи пържени и имам баялдъ.
Само това? Стига бе, излагат се. Ако продължават така, какво ли да очаквам от Рена Слънчев бряг ...

# 197
  • Мнения: 1 079
Само това! Довечера ще снимам и вечерята Simple Smile

# 198
  • Сф
  • Мнения: 10 804
Ужас е храната като гледам.

# 199
  • Мнения: 2 533
Само това! Довечера ще снимам и вечерята Simple Smile
На трети юни, но в друга година, в същия хотел ядох агнешко печено ... Хотелът пълен ли е?

# 200
  • Варна
  • Мнения: 765
Нормално е яденето да е по-бедно през ниския сезон. Реално сезонът още не започнал, времето тази година не се стопли по-рано и тепърва има да започва същинския сезон.

# 201
  • Мнения: 2 533
Нормално е яденето да е по-бедно през ниския сезон. Реално сезонът още не започнал, времето тази година не се стопли по-рано и тепърва има да започва същинския сезон.
Но аз това пиша, била съм в същия хотел с два-три дни разлика и имаше огромно изобилие от храна, хотелът беше пълен. На чехите въобще не им пречеше, че е студено, в ледените басейни се къпеха, докато детето нагази само до кокалчетата и го изкарах.

# 202
  • Мнения: 6 386
Направо стана адски трудно човек да улучи сносен хотел. Дори и при тези с високити цени няма гаранция за обслужване, храна и хигиена. Все ще има нещо да куца. Като чета темата за Турция и там се оплакват, че дори в навакани хотели много е паднало нивото. И там са опрели до персонал от бившите републики на СССР. Храната също била с доста по-беден асортимент. Тамън се навия да се порбвам с една Анталия и все нещо ме разколебава. Няма как да дам една торба с пари и накрая да се чувствам прецакана. И от Гърция се оплакват. Наистина си е проблем да се избере масто и хотел.

# 203
  • Мнения: 9 776
Здравейте! Някой с пресни впечатления от Мирамар Созопол? Миналата година ми правиха оферта, но така или иначе се насочихме към Влас. Сега пак помолих за оферта и чакам. Двама възрастни с дете на 10 години сме. 5 нощувки със закуска и вечеря около 1000 лв. ми е приемливо. Не знам обаче точно колко е отдалечен от плажа хотела /пишат 200 метра/, а и нямаха паркинг, но уж работеха по въпроса миналата година.

# 204
  • Мнения: 6 386
Здравейте! Някой с пресни впечатления от Мирамар Созопол? Миналата година ми правиха оферта, но така или иначе се насочихме към Влас. Сега пак помолих за оферта и чакам. Двама възрастни с дете на 10 години сме. 5 нощувки със закуска и вечеря около 1000 лв. ми е приемливо. Не знам обаче точно колко е отдалечен от плажа хотела /пишат 200 метра/, а и нямаха паркинг, но уж работеха по въпроса миналата година.
Не знам за кой период ти е офертата, но ми се вижда висока цената за НВ. Препоръчвам ти това https://www.visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-hotel-kazablanka-obzor-19662/    
https://www.visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-hotel-kazablanka-obzor-23284/


Там дори в най-висок сезон ти излиза колкото офертата за Мирамар, но детето ти е безпратно, на ОИ си и то поне за мен перфектен, вкл. чадър и щезлонги на плажа и безпратен паркинг. Иначе мой колега вече 2 пъти посещава Мирамар в Созопол, основно заради плаж Каваци, но казва, че като си доплати за пракинг - 5 лв. на ден (и пак се чуди къде да паркира), като плати за обедите,  сладоледчета и т.н. и за чадър и шезлонги и му излиза повече от хотел на ОИ. Освен това казва, че на плажа е много навалица и ако отидат по-късно не се намират свободни чадъри. От хотела е доволен без да е нещо уау. Вечер за да се разходиш, трябва да се ходи до Созопол, а там още повече няма къде да се паркира.
Инфо ми е от миналото лято, т.к. малкият ми син се беше насочил към Каваци, та го поразпитах  за Мирамар.

И една добра оферта за хубав хотел за тези, които търсят нещо извън активен
сезон https://www.visit.bg/hoteli/klub-hotel-evrika-slanchev-briag-655/

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 08:23 от fatalina

# 205
  • Мнения: 2 095
Само това! Довечера ще снимам и вечерята Simple Smile


Ужас , очаквах повече от този хотел . Началото на сезона не е оправдание .

# 206
  • Мнения: 1 079
В хотела има хора, предимно чехи.
Имаше сватба на бийч бара и анимацията беше изместена вътре в хотела.

Снощи имаше агнешко и свински врат на скара. Вкусни бяха, но не може да се водят 4* хотел и да имат 5 опции за основно.

Анимацията е много мудна.
Вчера категорично щеше да отвори "аквапарка". Оказа се, че категоричното ще е днес. Да видим.

Основната забележка 3 храната.
И улта ол инклузива не е баш ултра.
Просто споделям, да не се подвеждате по гръмките реклами.
Ние сме тук до сряда, да видим....

# 207
  • Мнения: 9 776
Не знам за кой период ти е офертата, но ми се вижда висока цената за НВ. Препоръчвам ти това https://www.visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-hotel-kazablanka-obzor-19662/    
https://www.visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-hotel-kazablanka-obzor-23284/
Там дори в най-висок сезон ти излиза колкото офертата за Мирамар, но детето ти е безпратно, на ОИ си и то поне за мен перфектен, вкл. чадър и щезлонги на плажа и безпратен паркинг. Иначе мой колега вече 2 пъти посещава Мирамар в Созопол, основно заради плаж Каваци, но казва, че като си доплати за пракинг - 5 лв. на ден (и пак се чуди къде да паркира), като плати за обедите,  сладоледчета и т.н. и за чадър и шезлонги и му излиза повече от хотел на ОИ. Освен това казва, че на плажа е много навалица и ако отидат по-късно не се намират свободни чадъри. От хотела е доволен без да е нещо уау. Вечер за да се разходиш, трябва да се ходи до Созопол, а там още повече няма къде да се паркира.
Инфо ми е от миналото лято, т.к. малкият ми син се беше насочил към Каваци, та го поразпитах  за Мирамар.

За миналата година си погледнах хронологията в пощата - за средата на юли са ми оферирали 911лв. при същите условия. Вече не си спомням кое точно ме е отказало, или просто защото намерих нещо по-изгодно за Влас. Държа на басейн, защото детето предпочита да плува там, и да сме все пак близо до плажа. Закуска и вечеря ми е достатъчно. Сега ще погледна хотела, който си ми предложила. Обзор го познаваме, не сме летували там от няколко години поради много лични и трагични причини. Мисля, че не бих искала да почивам там, но благодаря все пак. Ще погледна.

# 208
  • Мнения: 9 475
В хотела има хора, предимно чехи.
Имаше сватба на бийч бара и анимацията беше изместена вътре в хотела.

Снощи имаше агнешко и свински врат на скара. Вкусни бяха, но не може да се водят 4* хотел и да имат 5 опции за основно.

Анимацията е много мудна.
Вчера категорично щеше да отвори "аквапарка". Оказа се, че категоричното ще е днес. Да видим.

Основната забележка 3 храната.
И улта ол инклузива не е баш ултра.
Просто споделям, да не се подвеждате по гръмките реклами.
Ние сме тук до сряда, да видим....

И само като си помисля, че Хермес ми беше един от вариантите.....1100 лв ми искаха за юни Rolling Eyes

# 209
  • Мнения: 1 079
Категорично утре отварял аквапарка.... Дали?



И общата чистота при... да кажем 100ина посетителя.... Ами после при пълен комплекс?


Чист шезлонг няма...



Общи условия

Активация на акаунт