Дюни Роял Ризорт

  • 58 399
  • 746
  •   1
Отговори
# 210
  • here and now
  • Мнения: 4 347
https://www.tui.co.uk/destinations/packages?airports%5B%5D=& … Type=&sortBy=
За Пеликан, други не можах да намеря, но и не съм задълбочавала търсенето.
Не знам дали точно излиза линка, но 5 нощувки, двама възрастни в двойна, стая излизат 356 паунда.
Mon 29 Jun 2020 - 5 nights
Twin Room with Balcony
£178pp
Total Price £356
През визит, може да си сметнете и сами https://visit.bg/hoteli/hotel-pelikan-djuni-131/
ПП: Сега видях, че се пита за немски, през немския на TUI, Дюни не ми излезе.

# 211
  • Мнения: 1 384
Преди Дюни работеха с TUI, но после започнаха с Томас Кук. А те фалираха.

# 212
  • Мнения: 759
Здравейте! С деца на 7 и 1г. ще бъдем през лятото. От Съни турс ми дадоха оферти за апартамент и двойна стая в Белвил и Марина Бийч с уговорката, че в двойната стая би било ограничено пространството. Някой бил ли е в същата конфигурация и какво бихте ме посъветвали? Дали си струва това ограничение с оглед разликата в цената?

# 213
  • Мнения: 19 585
В двойната стая в Белвил ще ви е тясно четиримата определено. Не съм била в апартаментите, но съм сигурна, че там ще Ви е по-удобно.

# 214
  • София
  • Мнения: 160
Здравейте! С деца на 7 и 1г. ще бъдем през лятото. От Съни турс ми дадоха оферти за апартамент и двойна стая в Белвил и Марина Бийч с уговорката, че в двойната стая би било ограничено пространството. Някой бил ли е в същата конфигурация и какво бихте ме посъветвали? Дали си струва това ограничение с оглед разликата в цената?

Били сме с бебе на 10 м. /проходило/ и дете на 3 г в двойна стая и ни беше конфортно в Белвил, тогава нямаше апартаменти.

# 215
  • София
  • Мнения: 6 106
Здравейте! С деца на 7 и 1г. ще бъдем през лятото. От Съни турс ми дадоха оферти за апартамент и двойна стая в Белвил и Марина Бийч с уговорката, че в двойната стая би било ограничено пространството. Някой бил ли е в същата конфигурация и какво бихте ме посъветвали? Дали си струва това ограничение с оглед разликата в цената?
Били сме така и в Белвил и в Пеликан. Добре е, според мен. 3 легла + 1 бебешко креватче. Не е тясно според мен де. Аз не бих платила доста по- скъпо за 5-6 нощи. Но вие си знаете и зависи от навиците в семейството. Ако е за дълъг период. Или ако малкото буди с плач останалите сред нощ. Или ако таткото много хърка и не става да спите в една стая. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 216
  • Мнения: 3 423
На този въпрос няма какво да отговорим, Вие преценете дали искате пространство, или по-добра цена.

# 217
  • Мнения: 158
Били сме с дете на 2 години и на 5 години. И аз много се притеснявах, че ще ни е тясно, но беше добре.Каката спеше на разтегателното легло, а ние на другите две. Нямаше проблеми. В апартамента естествено е по-широко, но и цените са двойни.

# 218
  • Мнения: 1 384
Били сме в Пеликан с дете на 2 год и кака на 13 год. Преживява се Simple Smile Нямаха апартаменти тогава.

# 219
  • София
  • Мнения: 803
Били сме с 3,4 месечно бебе и батко на 6години в Белвил. Не ни е било тясно.

# 220
  • София
  • Мнения: 1 678
До кога има отстъпка за ранно записване?

# 221
  • Мнения: 6 371
До кога има отстъпка за ранно записване?
Ами в Сънит Турс за различните хотели сроковете са различни. Друг е въпросът до кога ще има свободни места.
https://visit.bg/oferti-pochivki/ranni-zapisvanija/

# 222
  • София
  • Мнения: 1 678
Не ми отваря линка, има ли други място от където мога да видя?

# 223
  • Мнения: 3 423
До края на февруари за 5-звездните, до края на март за 4-звездните и вилите.

# 224
  • Мнения: 210
И това лято ще бъдем  на Дюни. Този път направихме  резервация в Холидей вилидж .Миналата година бяхме в Белвил  и за съжаление ни настаниха в стая ,която беше доста далече  .То не бяха коридори ,етажи .Но няма как и тези стаи трябва да се дадат на някой.Определено това не повлия на мнението ни за комплекса като цяло.Но вече си имаме едно на ум. Единственото предимство беше,че малкия по- рядко  ходеше на плейстейшъните.Надявам се на хубава и спокойна почивка.

Общи условия

Активация на акаунт