Дюни Роял Ризорт

  • 58 070
  • 746
  •   1
Отговори
# 480
  • here and now
  • Мнения: 4 200
Зависи коя част от обслужването имате предвид. Единственото, което на мен ми е направило впечатление е, че разнообразието на плодове е по-малко.
Все пак и цените не са като в активен сезон, та за мен е ок.
Най-късно до 10-ти съм била, времето хубаво..Размечтах се.

# 481
  • Пловдив
  • Мнения: 2 015
Дават ли хавлии?В банята има ли четки за зъби и други тоалетни принадлежности?Морски дарове предлагат ли?Има ли комари?Как става записването за А-ла-карт ресторантите?

Последна редакция: ср, 02 сеп 2020, 07:24 от slavei4e

# 482
  • София
  • Мнения: 5 931
Дават ли хавлии?В банята има ли четки за зъби и други тоалетни принадлежности?Морски дарове предлагат ли?Има ли комари?
Да. Да, но без четки. Да. Не или малко са. Последователно отговарям на всички въпроси поред.

# 483
  • Sofia
  • Мнения: 3 751
Славейче, четки и паста за зъби няма, кърпи за плаж има. В Холидей вилидж, където бяхме ние имаше диспенсъри с нещо като шампоан, не зареждат шампоанчета, душ гел, лосион за тяло, шапка за баня и т.н. Има течен сапун и отделно зареждат сапунчета. Козметиката за баня ще ти е нужна. 😀 Комари по наше време нямаше, репелента, който носехме не ни влезе в употреба. 😀 Резервацията за А-Ла карт ресторантите (италиански и български) се прави от предходния ден (от 17 до 19 ч.), с обаждане по телефона. Приятна почивка ти желая!

# 484
  • Мнения: 260
Аз не съм останала с впечатление за изобилие от морски дарове. Поне в ресторант Созопол. Да, имаше винаги някаква риба (най-често на скара) и веднъж миди, но други морски дарове нямаше поне за престоя ни там (втората половина на юли).

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Аз не съм останала с впечатление за изобилие от морски дарове. Поне в ресторант Созопол. Да, имаше винаги някаква риба (най-често на скара) и веднъж миди, но други морски дарове нямаше поне за престоя ни там (втората половина на юли).
Нямаше ли рибна вечер? Винаги има и тогава има повече разнообразие от рибни. Но, наистина, не може да се каже, че е рибен рай (освен риба на скара винаги има и по 2 вида друга сготвена, със сос или нещо друго, точно зад едната  врата на Созопол,малко е забита и много много не я забелязват хората. Но тази година може да е нямало наистина). В България така и така съм се примирила с липсата на риба, но, който държи... трудно е наистина.

# 486
  • Мнения: 260
За 6-те дни, в които бяхме, нямаше рибна вечер. В интерес на истината в една от вечерите избягахме от навалицата на р-т Созопол и вечеряхме в ресторанта на Марина бийч, където беше много по-спокойно, с по-малък асортимент, но мен лично навалицата много ме напрягаше. Може пък точно тогава да е имало рибна вечер. Иначе сте права, освен на скара в различни дни имаше и на пара, сготвена, но мен лично не ме впечатли (скумрия, бяла риба и подобни).

# 487
  • Мнения: 369
Здравейте. Това лято следях темата, защото за първи път имах резервация за Дюни. Бяхме август в Белвил. Много ни хареса целия комплекс. Прекрасни и добре поддържани зелени площи, страхотен плаж, разнообразни басейни. Като единствен недостатък мога да отбележа само неудобния разтегателен диван (бяхме в мезонет).
Искам да попитам тези от вас което са били в апартамент в някоя от Марините - как са там разтегателните дивани. Колко са удобни за спане.

# 488
  • Мнения: 7
Здравейте. Това лято следях темата, защото за първи път имах резервация за Дюни. Бяхме август в Белвил. Много ни хареса целия комплекс. Прекрасни и добре поддържани зелени площи, страхотен плаж, разнообразни басейни. Като единствен недостатък мога да отбележа само неудобния разтегателен диван (бяхме в мезонет).
Искам да попитам тези от вас което са били в апартамент в някоя от Марините - как са там разтегателните дивани. Колко са удобни за спане.

В Марина Бийч  диванът беше също не удобен, а тази година бяхме в Холлидей Виллилдж, там обаче диванът беше удобен.

# 489
  • Мнения: 369
Ktlb1, благодаря.

# 490
  • София
  • Мнения: 1 678
Мисля, че може да се поиска топ матрак, поне миналата година на наши познати в ХВ дадоха такъв.

# 491
  • Мнения: 369
Jenn_kata, благодаря за идеята.

# 492
  • София
  • Мнения: 190
И в Марина роял палас беше неудобен дивана. Имаше повдигната част от към главата. Мъжа ми спа на него и много се измъчи. Това е една от причините да не повторим Дюни. А и като ви чета, че и в другите хотели е така.... Иначе комплекса е страхотен, но не е нашето място.

# 493
  • Мнения: 1 069
. Иначе комплекса е страхотен, но не е нашето място.

Anguished заради един матрак/диван?

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 2 015
И аз се завърнах вчера от Дюни.Бях в Марина Роял .Малко съм със смесени чувства.Бяхме двама възрастни.В последните години почивам в Анталия.Сравнение правя с хотелите там.Първо ще каза хубавото а след това какво не ми хареса.
Най-много от всичко ми хареса плажа и морето.Тази година заради мерките или заради периода в който бях шезлонги много .Няма запазване ,няма бутане.Огромна територия и добре поддържана зеленина и цветя.Хареса ми също контакта на аниматорите с почиващите и танците им.Стаите се почистваха всеки ден.Нямаше малки душ гелчета и шампоани но аз казах на рецепция и ни слагаха всеки ден.Персонала много мил и любезен.
Какво не ми хареса:
Не ми хареса много храната .Особенно десертите.Всеки ден едни и същи пастички и торти без никакъв вкус.Имаше една вечер рибна.Гледам хората ядат сюмга,скариди.Отивам да си взема и аз.И няма свършили.Когато свърши нещо по хубаво не вадят.Услушват се.Което за мен е недопустимо в 5* хотел.Другото което не ми хареса е целият хотел в гнезда да лястовички по прозорците на стаите.Аниматорите се стараеха но вечер програмите им много аматьорски и скучни.Всичко си правеха те.На дискотеката вечер наблягат на латино ритмите.На 06.09 хотела беше пълен с много българи.Очаквах тогава да се наблегне поне на малко българско.Но не стана.Бих повторила хотела .За България мисля ,че е най-хубавият.

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 21:32 от slavei4e

Общи условия

Активация на акаунт