Дюни Роял Ризорт

  • 58 078
  • 746
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 743
Резервирах вече и аз - през Холидей Планет Simple Smile Отметнах един ангажимент. За първи път правя толкова ранна резервация, но си заслужава Simple Smile

Какви са им условията при анулация? До какъв момент връщат целия депозит?

# 511
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Според ОУ:

Цитат
Сроковете за анулации са описани в договора за организирано туристическо пътуване и в потвърждението на Вашата резервация. Ако спазите тези срокове, не се начисляват неустойки за анулиране на резервацията. В случай на анулации извън посочените срокове или в случай на неявяване в хотела се начислява неустойка според съответната практика на всеки отделен хотел.

Като получа потвърждението, ще споделя какви са сроковете.

Сроковете за плащане са:
- 30% аванс до 7 дни след потвърждение;
- окончателно плащане: до 7 дни преди настаняване

# 512
  • София
  • Мнения: 5 931
От "Калисто" получих имейл с цените за Дюни
Анулациите са 45 дни преди настаняване за силен сезон, 30 дни преди настаняване за среден
Това за 100 % връщане на парите
След този срок връщат 50% или нищо ако е кратък срока преди настаняване

# 513
  • Мнения: 210
Офертата ,която ни даде Холидей Планет за лято 2021 е с  40 лв по евтина от лято 2020. Това ни устройва при положение,че очаквах увеличение.

Последна редакция: вт, 13 окт 2020, 12:47 от atanaska mama

# 514
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
За Холидей Планет:

Цитат
Срокове за Анулации, валидни за к. к. Дюни

Сезон 3: 21 дни преди датата на пристигане.

• За анулации, получени след датата определена като срок за безплатно анулиране, се заплаща обезщетение за неустойка в размер на 100% от стойността на резервацията.

Моята резервация е за юли. 22 дни преди датата на настаняване може да се анулира безплатно резервацията.

# 515
  • Мнения: 743
Благодаря много за информацията. Миналата година от Визит искаха да ми възстановяват сумата за Дюни / политика на Дюни за връщане на всичко платено/, но в крайна сметка решихме да почиваме въпреки ситуацията. Говоря за юни 2020.

# 516
  • Пловдив
  • Мнения: 2 015
Къде ще ми препоръчате да резервирам за да ми излезе по-изгодно?Конфигурацията е 2 възрастни с 2 деца на 8 и 3 години.

# 517
  • София
  • Мнения: 155
Къде ще ми препоръчате да резервирам за да ми излезе по-изгодно?Конфигурацията е 2 възрастни с 2 деца на 8 и 3 години.
Холидей вилидж, оромо - по-отдалечени вили, чрез сънитурс.

# 518
  • Мнения: 743
Къде ще ми препоръчате да резервирам за да ми излезе по-изгодно?Конфигурацията е 2 възрастни с 2 деца на 8 и 3 години.
Холидей вилидж, оромо - по-отдалечени вили, чрез сънитурс.

И на мен от Холидей Планет ми дадоха най- добра цена за 2 възрастни и 2 деца на 8 и 2 години именно за тези промо вили. Изпратиха ми карта, за да се види колко са отдалечени. Тази година така и не стигнахме по- далеч от аквапарка. Трябваше да ги разгледаме и тях. Relieved

# 519
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Ние бяхме в промо вилите - ами отдалечени са. Всички бяхме с мускулна треска в първите дни, заради по-различното натоварване при изкачване на нагорнището по стълбите. После видяхме и други пътеки. Може би не са съвсем подходящи, ако ще циркулирате повече - надолу към аквапарка и ресторанта. Децата си помрънквака. Бих ги препоръчала само на някой, който желае да е много отдалечен от "центъра" и шума там.

Разликата промо и не промо - не е голяма.

# 520
  • Мнения: 743
Ние бяхме в промо вилите - ами отдалечени са. Всички бяхме с мускулна треска в първите дни, заради по-различното натоварване при изкачване на нагорнището по стълбите. После видяхме и други пътеки. Може би не са съвсем подходящи, ако ще циркулирате повече - надолу към аквапарка и ресторанта. Децата си помрънквака. Бих ги препоръчала само на някой, който желае да е много отдалечен от "центъра" и шума там.

Разликата промо и не промо - не е голяма.

Имате предвид разлика в цената или разлика в местоположението?
 
Тази година бяхме в Марина Роял и всеки ден ходихме по 2 пъти до аквапарка. Но не мога да преценя за тези промо вили като разстояние дали би било проблем.

# 521
  • Мнения: 1 356
Ние бяхме в промо вилите - ами отдалечени са. Всички бяхме с мускулна треска в първите дни, заради по-различното натоварване при изкачване на нагорнището по стълбите. После видяхме и други пътеки. Може би не са съвсем подходящи, ако ще циркулирате повече - надолу към аквапарка и ресторанта. Децата си помрънквака. Бих ги препоръчала само на някой, който желае да е много отдалечен от "центъра" и шума там.

Разликата промо и не промо - не е голяма.

Имате предвид разлика в цената или разлика в местоположението?
 
Тази година бяхме в Марина Роял и всеки ден ходихме по 2 пъти до аквапарка. Но не мога да преценя за тези промо вили като разстояние дали би било проблем.

Като разстояние е горе-долу едно и също, само че докато пътят между Марина Роял и аквапарка е равен, до промо вилите е голямо нанагорнище.

# 522
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Съни турс още нямат оферти за Дюни.

# 523
  • Мнения: 369
Здравейте, миналата година бяхме за първи път на Дюни, в Белвил, и много ни хареса. Тази година сме се спряли на Марина бийч, защото е на плажа (с малко дете и възрастен човек съм).
Искам да попитам две неща:
1. Почиващите в Марина бийч кой паркинг ползват, този зад Марина Роял или друг?
2. В коя част на хотела са разположени апартаментите?
Благодаря на отзовалите се.

# 524
  • Мнения: 45
Здравейте, миналата година бяхме за първи път на Дюни, в Белвил, и много ни хареса. Тази година сме се спряли на Марина бийч, защото е на плажа (с малко дете и възрастен човек съм).
Искам да попитам две неща:
1. Почиващите в Марина бийч кой паркинг ползват, този зад Марина Роял или друг?
2. В коя част на хотела са разположени апартаментите?
Благодаря на отзовалите се.
Марина Бийч има собствен паркинг - на гърба на хотела, откъм шосето Wink

Общи условия

Активация на акаунт