Дюни Роял Ризорт

  • 58 302
  • 746
  •   1
Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Аз мисля, че не им разрешават да са баш в апартамент.
Не съм чула за стаи свързани, ама ми е интересно дали има, поне това е нещо.

# 616
  • Мнения: 1 073
За вас не знам, ние в стаята стоим по 6-7 часа(вечер - спане).
1 спален апартамент ни е перфектен. Ако е по-кратък престоя 4-5 дни, не ни е проблем и двойна стая, но .... предпочитаме апартамент.

Едно цитатче:
" Също така и никъде в Дюни не може в едно помещение да се настаните 4-ма. Деца навършили 12г за тях се водят възрастни."

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 2 032
И аз отново резервирах за Дюни.Остава да чакаме лятото и да се молим всичко да е нормално и да премине този вирус.

# 618
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Ние двама възрастни и две деца на 6г. и 10г. бяхме в апартамент в Холидей Вилидж. Комфортно беше, аз обичам да има пространство. Влиза се в дневна, която е просторна и голяма с два дивана - един - разтегнат за спане на децата и втори за сядане. От дневната се влиза в банята, на терасата и в спалнята.

# 619
  • Sofia
  • Мнения: 508
Съвсем спокойно могат да си спят децата на 12 и 14 години на разтегателният диван в апартаментите. Аз редовно се местех при детето на дивана, като се разхърка мъжо😆

# 620
  • Мнения: 260
Извинете, кое визирате под апартаменти в Холидей Вилидж? Къщичките ли?

# 621
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Да, така изглежда спалнята - не е голяма:





По-просторна е дневната - тук се вижда единия диван, а фотографът е застанал пред другия, който е разпънат и не се вижда:

Последна редакция: нд, 14 фев 2021, 13:14 от a.l.e.n.a

# 622
  • Мнения: 1 351
Чета, че предлагат плажни кърпи, като не упоменават дали са срещу депозит. Как е организирана тази услуга?

# 623
  • Мнения: 3 400
Безплатно.

Имаш карти за кърпи. Дават се и се връщат на рецепция при настаняване/заминаване и на местата за получаване/връщане на кърпите.

# 624
  • Мнения: X
Бихте ли споделили каква е ситуацията с интернета в курорта? Не ме нападайте, аз нямам намерение да работя на почивката, но ММ твърди, че поне за някои от планираните дни ще му трябва добър интернет за работа (вероятно да си почине от мен и децата Joy).

Умувам резервация за 3 възрастни (единият дете на 12) и 3 деца (10, 9 § 6). Единият от вариантите, който получавам, е апартамент + стая. Стаите в отделни сгради ли са или всяка къщичка има и апартаменти, и стаи? Аз лично клоня към 2 апартамента, дори и да са на различни места.

# 625
  • Мнения: 19 525
Не е добра ситуацията с интернета. Има безплатен само в лобитата на хотела, а там масите и диваните са перманентно заети от хлапета, които си играят на игри. Има зала с платен интернет и доколкото зная някакви карти, но не съм ги ползвала.

# 626
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Бихте ли споделили каква е ситуацията с интернета в курорта?
Скрит текст:
Не ме нападайте, аз нямам намерение да работя на почивката, но ММ твърди, че поне за някои от планираните дни ще му трябва добър интернет за работа (вероятно да си почине от мен и децата Joy).

Умувам резервация за 3 възрастни (единият дете на 12) и 3 деца (10, 9 § 6). Единият от вариантите, който получавам, е апартамент + стая. Стаите в отделни сгради ли са или всяка къщичка има и апартаменти, и стаи? Аз лично клоня към 2 апартамента, дори и да са на различни места.

Не те нападаме Simple Smile Както вече са ти отговорили интернетът се заплаща допълнително. Аз също съм от работещите през почивката и използвах мобилния интернет, като свързвах лаптопа с телефона. Simple Smile Като изключим интернета, комплексът определено си заслужава.

# 627
  • В подножието на Сините камъни
  • Мнения: 221
Здравейте, преди 2 години посетихме комплекса и останахме много доволни. Тази година може би пак тук.
Бихте ли ми казали през коя агенция резервирате, направих проучване и засега Адвенчър стори /за първи път я чувам/ ми дава най-добра цена. Знаете ли нещо за агенцията?

# 628
  • Мнения: 10
Здравейте, преди 2 години посетихме комплекса и останахме много доволни. Тази година може би пак тук.
Бихте ли ми казали през коя агенция резервирате, направих проучване и засега Адвенчър стори /за първи път я чувам/ ми дава най-добра цена. Знаете ли нещо за агенцията?

Аз резервирах миналата година през Холидей Планет. Много съм доволна. Препоръчаха ми ги мои близки, които от години резервират чрез тях на Дюни.

# 629
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Миналата година Дива Холидейз, а тази Холидей Планет - защото по-рано отвориха резервациите. И от двете агенции нямам оплаквания на този етап.

Общи условия

Активация на акаунт