Дюни Роял Ризорт

  • 58 298
  • 746
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 6 329
Мдаа, за пореден път се убеждавам, че не сгреших като не избрах Дюни за лятна почивка. Няма как да дам една торба пари при тези недостатъци.

# 646
  • Мнения: 257
Благодаря на всички за бързите отговори и споделени впечатления. Потвърдиха ми се съмненията, че е занемарено, но пък явно други неща компенсират. Всеки сам преценя за себе си кое му е приоритетно Simple Smile.
Cabo San Lucas 40, явно не те е еня къде ще си дадеш парите и дали ще се чувстваш комфортно. Разбира се, че никой не би искал да стои само в стаята си и да брои паяжини, петна по хавлии, или пък да съзерцава петната мухъл в банята си, но ако ще се дават пари нека поне има добро съотношение качество - цена. Ние ще сме с бебе и няма как да го държа на жегите навън по цял ден, а когато сме вътре бих желала да ми е приятно и условията да са добри. Нали затова са форумите, хората да обсъждат какво им е направило впечатление!

# 647
  • София
  • Мнения: 6 022
То всичко е дума срещу дума,. За мен всички плювки срещу комплекса са силно преувеличени. Всеки човек си има претенции ама да се правим на това и онова, няма смисъл. Дюни има кусури колкото всеки друг такъв комплекс, но плюсовете му са повече, пък всеки си решава. Grinning

# 648
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Там, където бяхме ние - не беше някакъв супер лукс, но това не ни е основен приоритет. Чисто беше, чистиха всеки ден или през ден - вече не помня, и сменяха чаршафи и кърпи.

Заради децата ми хареса - че по всяко време може да се вземе храна, за мен най-важното беше, че винаги мога някъде да се разходя на спокойствие, като в парк и гледката да ми е приятна - зеленина, цветя ... Храната също ми допадна и не беше еднообразна. През цялото време не си и помислих  - да ходим някъде другаде (с колата), както обичайно се случва на всички почивки. Беше ми спокойно и си починах. Със сигурност не съм търсила петна и т.н. , а и кой знае колко не съм била в стаята, телевизия не съм гледала.

Хората сме различни, така е, имаме различни нужди и очаквания, а със сигурност има по-луксозни и безупречни места, но аз и нямам кой знае каъв опит с такива, а с All-inclusive нищожен.

# 649
  • Пловдив
  • Мнения: 2 032
Стига и вие.Много си е хубаво на Дюни.Аз от доста години ходя в луксозни хотели в Турция.Давам доста пари.Миналото лято тъй като не можах да осъществя поредната почивка в Турция бяхме на Дюни.С чисто сърце си казвам хареса ми.Тази година пак запазихме за там.Да не е супер лукс.Но плажа ,територията,спокойствието,анимацията компенсират всичко.Храната е нормална.Не мисля ,че някой ще остане гладен.Няма опашки и бутане.Взимаш си всичко сам без сладоледа.Кърпите за плажа не бяха скъсани.Ако много се вглеждате винаги може да намерите недостатъци за нещо.

Последна редакция: пт, 19 фев 2021, 19:12 от slavei4e

# 650
  • Мнения: 3 400
По темата Дюни моето мнение е ясно. 😊
Само да вметна, че за мен супер лукс и all inclusive концепция са взаимно изключващи се понятия.
Петна и скъсани чаршафи не сме имали. Щях да забележа, без да се вглеждам. 😁

# 651
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Много пъти съм споделяла, че за мен комплексът си заслужава. Без да съм сноб, в ХВ ми е малко "СОЦ", но зеленина, простор, спокойствие, добра храна, бутилираната минерална вода и винаги наличните места на плажа, и бара към него, ме устройват напълно. Алкохол не консумирам, но разнасянето на вода в пластмасови чашки ме дразни неистово. Simple Smile Миналата година бяхме в Дюни, петна, скъсани кърпи и мръсно спално бельо не видях. Инспекцията на горните две е първото нещо, което правя във всеки хотел. Не се гордея с последното, чак на фобия го избивам. Simple Smile

# 652
  • Пловдив
  • Мнения: 2 032
По темата Дюни моето мнение е ясно. 😊
Само да вметна, че за мен супер лукс и all inclusive концепция са взаимно изключващи се понятия.
Петна и скъсани чаршафи не сме имали. Щях да забележа, без да се вглеждам. 😁
Има.Но там цените са двойни.

# 653
  • Мнения: 19 523
Съгласна съм, че хотелът не е лош, просто споделих, че е позахабен и позанемарено в ресторанта на плажа. За храната нямам оплаквания, само за организацията на изхранването, защото беше пълен фраш, и при обяда и вечерята вместо да си почива човек, се напряга. А и да се радваме, че хотелът е супер, защото нямало скъсани хавлии - вие сериозно ли, само това остава! И да - самият хотел не става за супер лукс категория с този начин на изхранване.
П.П. Писах за Белвил, затова споменавам "хотел". Само там и в ХВ съм била.

# 654
  • Мнения: 3 400
По темата Дюни моето мнение е ясно. 😊
Само да вметна, че за мен супер лукс и all inclusive концепция са взаимно изключващи се понятия.
Петна и скъсани чаршафи не сме имали. Щях да забележа, без да се вглеждам. 😁
Има.Но там цените са двойни.
Не е въпрос до цени, а до концепция.

# 655
  • Мнения: 19 523
Виждам, че ол инкл. е удобен за хора с деца, аз в момента съм без и ми е по-удобно да се храня където си избера и когато реша. Но понеже се събират на едно място много хора с много деца, на моменти става нетърпимо шумно. Без да обвинявам никого, не ме разбирайте погрешно. Но да - концепцията е такава, хотелът има такъв таргет и нищо чудно няма. 2019-та в добавка ми бяха и румънците, като там вече не можах да ги преглътна. От много години посещавам комплекса, но откакто откриха Аквапарка и го разположиха точно до релакс басейна, за мен  приятното летуване там приключи.

# 656
  • Sofia
  • Мнения: 3 840
Няма какво да се лъжем, Дюни копира турската концепция, има още какво да се желае, но и сега им се получава добре.
Скрит текст:
По "наше" време края на юли 2020 места в ресторантите и този на плажа имаше бол. На релакс басейна беше приказно спокойствие. Simple Smile

# 657
  • Мнения: 19 523
Дюни имат предимство пред Турция с по-добрия и прохладен вечер и сутрин климат, не толкова горещ пясък, и недостатъци от сорта - къс сезон, не толкова изобилен асортимент и слаба анимация. Пиша слаба, защото в две поредни години се повтори абс. същата вечерна анимация - ами можеше да се постараят да разнообразят нещо. Но да - друг комплекс в България така да наподобява курортите в Турция не зная да има.

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 2 032
И в Турция ми се случвало да гледам една и съща анимация през вечер.Да там наблягат на повече храна и алкохол защото нямат хубави плажове.Само пред няколко хотела в Сиде.Всичко останало е чакъл и дълбоко море.В България пясъка и морето е предимство.От там нататък всеки си определя преоритетите за почивка.

# 659
  • Мнения: 19 523
Имах предвид една и съща анимация през две поредни години. Съвсем, ама съвсем същата със същите аниматори.

Общи условия

Активация на акаунт