Дюни Роял Ризорт

  • 58 208
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 362
Неписано правило е, че на всеки 5 години трябва да се прави реновация на хотелите. Дюни не са правили от 2009-та насам. Аз харесвам комплекса, хигиената в стаите винаги е била на ниво, което в амортизирана обстановка си е по-трудно. Харесам парка, плажа, анимацията, винаги има място за всеки (и на паркинга) и не на последно място, че е само за гости. За тази цена си е просто чудесен!

В Поморие сега отвориха подобен комплекс (само дето липсва зеленина и простор), но изненадата ми беше, че срещу заплащане външни посетители могат да ползват басейните и затова ти искат 400 лв на стая за нощувка.

Последна редакция: сб, 20 фев 2021, 12:58 от Manique

# 661
  • София
  • Мнения: 8 933
Имах предвид една и съща анимация през две поредни години. Съвсем, ама съвсем същата със същите аниматори.
Тази година имаха проблем с анимацията и то най-вече в частта с кубинците и бразилците. Затова и не са имали нова програма.

# 662
  • София
  • Мнения: 1 678
А как беше организирана анимацията? Детските дискотеки, шоутата? Имаше ли ги и спазваше ли се някаква дистанция или?

# 663
  • here and now
  • Мнения: 4 253
Детската дискотека беше 30-на минути и не беше особено посещавана.
Шоутата, бяха на сцената на аквапарка. След програмата имаше музика и танци, имаше забавни игри. На мен лично ми хареса, но който има нужда от дистания, го съветвам да не ходи на тях.

# 664
  • Мнения: 369
Ние бяхме от средата на август, миналата година,  и анимацията я бяха преместили в амфитеатъра. Само детската дискотека беше пред сцената на аквапарка .

# 665
  • Мнения: 262
Защо предпочитате Пеликан пред Белвил? На мен ми харесва само, че ресторантът там е една идея по-спокоен.
Не само ресторанта, като цяло е с една идея по-спокойно, визирам в разгара на сезона и при положение, че комплексът е пълен.

# 666
  • София
  • Мнения: 1 678
Пеликан е доста далече от аква парка (което за деца луди по пързалките ще е усложнение), не знам дали от плажа се пада по-далече, той нали си има собствена пътека към морето?

# 667
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 549
Пеликан е далече , от всичко !

# 668
  • here and now
  • Мнения: 4 253
Далече е да, аз слизах с колата до паркинга на Белвил, когато бяхме там.

# 669
  • Мнения: 369
Пеликан не само че е по-далеко от плажа (всъщност едва ли идва по далеко от Белвил и Холидей вилидж), но ми си струва пътеката доста стръмна.
Признавам си не съм ходила до Пеликан, миналата година беше пуст и празен.

# 670
  • София
  • Мнения: 5 960
Бяхме в Пеликан преди години, едното дете беше още в количка, та дистанцията  не ми се видя голяма, с бебешката количка обикаляхме. Иначе да, отдалечен е, но има плюсове. Ако човек е с бебета или без деца и търси спокойствие , там е мястото. До горската част е и е прохладно. Имат отделен закътан ресторант, който прави всички тематични вечери и е спокойно, не са тези струпвания. Имат собствен басейн, също доста спокоен и празен понякога,. Имат вечерен малък бар на басейна , в който също можеш да седнеш уединено. Имат мини клуб също , но го затварят на 1ви септември. Не е далеч от Марините и плажа. Но е далеч от Аквапарка , анимацията и Аполония … Имат си собствен паркинг който е по-удобен от този на ХВ.

# 671
  • Мнения: X
Здравейте, преди 2 години посетихме комплекса и останахме много доволни. Тази година може би пак тук.
Бихте ли ми казали през коя агенция резервирате, направих проучване и засега Адвенчър стори /за първи път я чувам/ ми дава най-добра цена. Знаете ли нещо за агенцията?

Аз резервирах миналата година през Холидей Планет. Много съм доволна. Препоръчаха ми ги мои близки, които от години резервират чрез тях на Дюни.

Преди години (2015-2016) бях резервирала чрез Adventure Story. Отзивчиви и акуратни са. Тази година се свързах с тях, както и с Холидей Планет. Офертата от Холидей Планет беше малко по евтина, но при тях плащането е само с банков превод. Адвенчър Стори приемат банков превод, карта или налични.

# 672
  • Мнения: 1
Здравейте. Да попитам, тъй като не съм ходила в комплекса сме решили тази година да го посетим, но се чудя кой хотел да избера. Спряла съм се на Марините или Белвил. С две деца на 4,6 и 8 г. сме. Те най-обичат да са на аквапарка и детските басейни и анимация, заради това клоня за Белвил, защото тези неща са по-близо, но плажа далеч ли е? А Марините са на плажа, изглеждат ми по-хубави, незнам дали е така. Те далеч ли са от аквапарка? Дневната анимация се провежда пред Марина бийч - тя какво представлява, подходяща ли е за малки деца? Ресторонтите и обзавеждането по-добри ли са от Билвил? Благодаря ви. Ще се надявам на съвет.

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 2 021
https://youtu.be/v059dlvzDUg
По добре е Белвил.По близо е до аквапарка.

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 2 021
Пуснали са 15% отстъпка в сайта на хотела.

Общи условия

Активация на акаунт