Дюни Роял Ризорт

  • 58 058
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 791
Пуснали са 15% отстъпка в сайта на хотела.
Кой точно сайт, че попадам на няколко?

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 2 014
Duni.bg

# 677
  • Мнения: 2 452
Здравейте искам да попитам Марина роял палас и Марина бийч по-какво се различават ясно е че първия е малко по-луксозен но какви други предимства има?

# 678
  • Мнения: 3 382
Палас е единствения хотел в Дюни, чиято територия не се ползва от останалите гости на комплекса. Има сервитьори за напитките в ресторанта.
Гледките и от двата са страхотни! Иначе на мен лично местоположението на Бийч ми харесва повече.

Последна редакция: ср, 12 май 2021, 20:49 от Аркадия

# 679
  • here and now
  • Мнения: 4 201
МРП има закрит басейн и СПА(мисля, че се заплаща).

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 2 014
Не се заплаща в Роял Палас нищо.Освен горе на последният етаж Лоби бара.Където се предлагат маркови напитки.В Роял храната е много по разнообразна,правят много хубава лимонада в другите хотели не видят.Има  открита тераса с гледка към морето.С една дума по- луксозно е .

# 681
  • Мнения: 2 452
Имам въпрос относно чадърите на плажа.Видях какво представляват  а ние държим на хубава сянка така че явно трябва да да се направи нещо. Чета че има хора които се носили техни покривала.Някой ако може да помогне откъде да купим или някой да ни ушие по поръчка такова нещо ще съм много благодарна.

# 682
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Коментираше се, че мятат кърпи върху чадърите. Миналата година не беше адски пек (юли) и не се е налагало. Но зависи, може би, и по кое време на деня се ходи.

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 2 014
Аз бях в началото на септември .Времето беше горещо но чадърите дори не забелязах дали пропускат слънце.Сянката си беше нормална.Ако много те напече има дървета ,борова гора,ресторант на плажа ,хубаво море и басейни.Може да си вземеш някое чаршафче или кърпа ако това те тревожи.

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Наметни чаршаф, за какво ти е специално покривало. Вземай един стар от къщи и готово, с парео също става, с голям шал. Иначе пазят сянка, но е друго наистина с нещо отгоре.

# 685
  • Мнения: 96
Здравейте,
Може вече да е пускан въпрос, но не откривам нищо.
Някой да е празнувал детски РД по време на престоя си?
Организират ли от хотела нещо, може ли да си внесеш торта?
Също така ако някой може да ме ориентира в цената на дневният престой за външни посетители.
Благодаря ви 😘

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 2 014
Външни посетители нямат достъп до хотела.А за торта питайте на рецепция сигурно могат да ви направят в хотела.Срещу заплаща естествено.

# 687
  • Мнения: 19 473
Доколкото зная с разрешение на мениджмънта има достъп на външни посетители с дневни карти на определена сума. За разни частни партита обаче не съм чувала да е разрешено да се прави, или ако разрешат със сигурност трябва да са платени извън пакета. Или да се организират в заведенията, които не участват в ол инкл. услугата.

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 2 014
И кои са тия заведения?Навсякъде си обикалят почиващите от всички хотели.Това ми харесва точно на Дюни ,че няма външни лица.

# 689
  • Мнения: 19 473
Вундербарът, който май сега е някаква сладкарница и един бар в Марина Палас.

Общи условия

Активация на акаунт