Модни консултации 39

  • 38 282
  • 733
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 356
Извинете, ама са „минали” леко покрай Александър Маккуин...

# 256
  • Мнения: 7 848
Е поне доближава дизайна. И стоят по - елегантно.

# 257
  • София
  • Мнения: 1 356
Така може. Във всички случаи, обаче, бих избрала класиката заради познатия комфорт и качество и не бих се доверила онлайн на непозната марка. Колкото и добре да изглеждат въпросните сникърси.

# 258
  • Мнения: 1 894
Grinning Grinning Grinning да минали са покрай него Grinning

# 259
  • Мнения: 7 848
Може да да успешна реплика. Не липсват такива на нашия пазар и мога да кажа, че много добре са изработени. Защото така!

# 260
  • Някъде там
  • Мнения: 4 831
Обувките са някаква бг марка, явно по модел на Александър Маккуин, явно модела е актуален защото на всякъде съм виждала такива.
Тези ми харесаха защото са естествена кожа.
Реших да си взема адидасите плюс тези сладурчета.Само се чудя със златисто или със синичко да взема .

# 261
  • Мнения: 13 082
Драги момичета, моля кажете с какви обувки виждате тази рокля. И изобщо виждате ли я или не е готина 😁 Празника е РД, но е официален, голяма годишнина е и то на свека. Повечето гости не ме познават и не ща да съм смешната снаха 😆 Та ето я роклята
Скрит текст:
Далече е от моя стил, нося изчистени дрехи и за това изпитвам колебание.

# 262
  • София
  • Мнения: 38 572
Роклята е супер, само да не ти е къса.
Обувки може всякакви  - с цветовете на роклята или просто черни.

# 263
  • Мнения: 13 082
О, ако ми е къса ще я върна. Манекена от снимката предполагам е по-висок от мен, значи на мен трябва да ми дойде около коляното. А дали трябва да е задължително с висока обувка? Имам, но не са ми много удобни 😒

# 264
  • София
  • Мнения: 6 095
Други варианти за юбилея на свекърва ти имаш ли?

# 265
  • Мнения: 13 082
О, имам. Много рокли имам, но са едноцветни черни, тъмно сини. Искаше ми се да разнообразя.

# 266
  • Мнения: 15 043
Признавам, че роклята никак не ми харесва, но търпи много видове обувки.

# 267
  • Мнения: 1 775
на мен десенът на роклята не ми харесва, стои ми по-скоро като за свекървата, не за снахата (не искам да те обидя, в никакъж случай),  но пък ако решиш да си с нея едни червени обувки с дебел ток ще стоят добре.

# 268
  • Мнения: 13 082
О, не ме обиждате в никакъв случай 🤗 Както казах, много далече е от мен и тъкмо заради това питам тук. Не кореспондира изобщо с мен и моят личен стил, който е една идея по уличен и кежуал. Може би сте прави и по-добре да бъда себе си.

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Признавам, че роклята никак не ми харесва, но търпи много видове обувки.
Ако тр. да бъда честна и на мен роклята не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт