Модни консултации 39

  • 38 223
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 714
Момичета, дайте идея за рокля. Събитието е официална вечеря, дрескодът трябва да е официално-делови. Искам нещо не толкова скучно, но и да не изглеждам като сватбарка.

# 61
  • Мнения: 1 918

Похвал.

# 62
  • Мнения: 5 320
Много добре ти стои. Носи си го с кеф!

# 63
  • София
  • Мнения: 1 354
Да сте срещали някъде тези кецове от естествена кожа?Има ги в Ред липс и Мегияс, но са големи боклуци там.

# 64
# 65
  • Мнения: 721
Момичета, трябват ми идеи как да комбинирам тази блуза (горната, бяла без ръкави). Изнамерих я в гардероба и почти не съм я слагала. С какво я виждате?

# 66
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Не са същите, но подобни маратонки на любима марка от време оно.
https://www.obuvki.bg/snik-rsi-k-swiss-court-frasco-05453-163-m-white-navy.html

Пуловерът го виждам съчетан с риза или дори тениска отдолу и скини дънки.

# 67
  • Мнения: 19 840
Момичета, трябват ми идеи как да комбинирам тази блуза (горната, бяла без ръкави). Изнамерих я в гардероба и почти не съм я слагала. С какво я виждате?

С различни видове тесни поло блузи – тънки памучни по тялото с по-висока или по-ниска поло яка, с къс или дълъг ръкав, могат и бодита да са. Надолу с тесен панталон тип скини в бяло или какъвто цвят предпочиташ (ярък също ще стои добре).
Скрит текст:

Втори вариант – ако си висока или фигурата позволява – тясна поло рокля къс/дълъг ръкав или с яка с дължина над коляното и бели маратонки/кецове.
Скрит текст:

# 68
  • Мнения: 13 263
Simple Smile Това връщане в годините назад ми е много странно, тези спортни пуловерчета от 70-80 години на 20 век, сега вече в овърсайз навлизат в ежедневието.
Но пък понякога този овърсайз е много галещ самочувствието - да пробваш XS  и да ти е широко е приятно.

# 69
  • София
  • Мнения: 38 476
Между другото, дългите пуловери от всякакъв вид изпаднаха от модата внезапно.
И аз имам много и сега се чудя с какво да ги завъртя.
Този - може с дънки, може и с миди пола, ако си достатъчно смела.

# 70
  • Мнения: 721
Идеята на Базила за тясна рокля е добра. Имам такава с лека поло яка, черна и по тялото и до към средата на прасеца. Ще пробвам да видя как ще стои Simple Smile иначе пуловера го нося с клин, ефект кожа и бяла риза отдолу, а през лятото като рокля.
Исках да пробвам и други комбинации.

На мен ми харесва стила Preppy от 80те години, тип Ralph Lauren Simple Smile

Мерси за предложенията ви ⚘

# 71
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Поръчах си ей това леопардово рокле, не е пристигнало още и вече съм в дилема дали да не го върна. 😊 За офиса определено не става, въпреки че е отвсякъде затворена (деколте, ръкави, миди дължина). Мисля да я нося уикендите, на екскурзии и фестивално. Обувките ще са nude или черни, ниски, тип slingback или бели кецове. Какво мислите за животинския принт? Според мен много зависи по какъв начин се носи и къде, как е съчетан и т.н., за са не изглежда “чалга”..

# 72
  • Мнения: 721
^^Не е лоша роклята. Въпроса е да се носи по-неглиже, като примерно се комбинира с дънково или кожено яке, бели кецове, небрежен кок, crossbody bag...

# 73
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Тази я виждам само с черен колан и черни, тесни, набрани ботуши на ток. Отгоре може нещо едноцветно. Но мина сезонът.

Във варианта с белите кецове и дънково яке я виждам само ако беше пола, комбинирана с бяла тениска с принт примерно.

# 74
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Тук  е залято с животински принт, но по скоро от влечуги.
Ризи, блузи, поли, рокли миди, няма да преувелича, че напослесък  го виждам всеки ден на всякъде
Роклите за мен  са най капризни.


Общи условия

Активация на акаунт