Модни консултации 39

  • 38 261
  • 733
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 624
Ох, сега ми стана интересно как са се барнали другите гости. 😅
Примерно майката, която хоства такова многолюдно тържество. 😜😎

# 631
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 477
Дойде някакъв с тъпан...

Оказа се, че с тези обувки мога да танцувам 20-минутно право хоро, като доста точно да си подритвам един балон с един момък. Оказа се, че и еленино мога - обеците ми треснаха на земята още в началото - хорото спря, за да ги вдигна. Даже пробвах дали още мога сиртаки - не мога.

Вече ни има на достатъчно снимки, отчетихме присъствие - всичко по план. Организирах бягство от затвора за мен и още 3. Grinning

Добре съм си с дънки. Не колкото тази с туту полата и лъскавия чорапогащник, ама пак бивам. Grinning

Майката е добре. С нея избирахме тоалета - копринена рокля на цветя, черен колан и онези черните обувки с брокат. Първо мислеше да е с малка черна, но така е по-красива.

Имам сериозен обожател. Не е за разправяне... Astonished

# 632
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Ондин, много хубаво разказваш Kissing Heart  Като фото-разказ, всичко визуализирах! Можете да направите албум с коментари под снимките, за спомен.

# 633
  • Мнения: 1 918
Момичета, да попитам, понеже сте по в час. Не съм си купувала чорапогащник от много години и вчера влязох в един магазин, казах и какво искам и тя ми вика ликра или обикновен. Аз и казах обикновен без да се замислям много, а леля продавачка ми се скара, че само бабките си купуват такъв и да не се излагам Joy
Та, каква е модата при чорапогащниците, да знам да не се излагам по магазините Grinning

# 634
  • Някъде там
  • Мнения: 4 829
Ондин, много хубаво разказваш Kissing Heart  Като фото-разказ, всичко визуализирах! Можете да направите албум с коментари под снимките, за спомен.
Да ,много добре преразказа всичко.
Преносах се там и си представих всичко с точно детайли Simple Smile
Какво мислите за тази туника?
По скоро да или по скоро не Simple Smile

# 635
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
OnDine_
налегна ме носталгия като те чета...И аз искам...Heart
За чорапогащниците много интетесна класификация.
Калво значи с ликра?
Тази марка в общи линии се придържа към новите тенденции
https://es.calzedonia.com/thumbnail/mujer/pantis-y-medias/pantis … F4yEaAkaJEALw_wcB

# 636
  • Мнения: 2 629
Ликрата отдавна е демоде, вземи си обикновен.
Внимавай обаче да не ти даде от онези с белия нюанс, с който заприличваш на дух. Satisfied  (ако става въпрос за бежов/телесен, де)

# 637
  • Мнения: 22 443
Сумрачна, твърдо не за тази туника.

Ондин,много интересен разказ. Simple Smile

Ликра не, създава кофти лъщящ ефект. Трябва ти мат особено ако е за това време.

Искам широк панталон, за крачолите говоря, но не шарен или поне не прекалено. Идеи къде да погледна онлайн?

# 638
  • Мнения: 31 212
Не за туниката.

# 639
  • София
  • Мнения: 38 532
Не за туниката и не за ликрата като лъскаво.
Тенденциите при чорапогащите /телесни цветове/ са да изглеждат максимално естествено. Нито твърде матови, нито твърде лъскави.

# 640
  • Мнения: 2 629
sl, намерих ти няколко примера с ликра от нета
Скрит текст:




а тук бонус и "любимия" ми бял оттенък

Забравих да кажа за туниката - не и от мен.

# 641
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Благодаря Heart
Добих представа.
Лично на мен ми изглежда прекалено лъскаво.
Тази мода ни е подминала.

# 642
  • Мнения: 39 390
Копринените чорапогащи нямат този лъскав дефект.

# 643
  • Мнения: 13 306
За това време 20DEN, max 30, 15 вече са съвсем тънки. Купувам beige and castoro, вторият е доста тъмен и особен цвят, но аз си го харесвам. Няма разлика дали ще си купиш от 5 или 20 лева, когато ти харесва цвета, еднакво бързо им излизат черти или се късат.

Ондин, забавно сте изкарали.

Не за туниката.

# 644
  • Мнения: 2 777

Искам широк панталон, за крачолите говоря, но не шарен или поне не прекалено. Идеи къде да погледна онлайн?

Тази година май са навсякъде. Може да погледнеш Бенетон и Мотиви, например. Аз си взех два, но не ги намирам на сайтовете в момента. Този от Бенетон е черен и дълъг, без никакви фантифлюшки по талията, по-официален. От Мотиви взех черно-бяло каре с още по-висока талия от първия, памук, 7/8. По-скоро е пола-панталон. И двата си харесвам. Пазарувам от физическите магазини. Esprit също имат едноцветни в магазините.

Общи условия

Активация на акаунт