Модни консултации 39

  • 38 298
  • 733
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 5 886
ARIA*, и аз мисля, че ще е по-добре да заложиш на нещо друго. При положение, че си свикнала с изчистени, едноцветни дрехи, най-вероятно самата ти няма да се чувстваш особено комфортно с този натрапчив флорален десен.
Избери си изчистена линия, цвят, който ти е на сърце и с който се харесваш, а нека обувките/чантата да са акцент.

# 271
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
И на мен не ми харесва.
Да попитам и аз, тази рокля не е ли прекалено лъскава, има нещо което не ми допада, но се влюбих в горната част.

# 272
  • Мнения: 13 083
Благодаря на всички! Беше ми важно как се възприема роклята от повече хора, истината е, че и ММ и сестра ми не я харесаха. Имам подходящата рокля, отлежава в гардероба, ще сложа нея най-вероятно. Понеже е тъмна, имам за нея цветни чанти според настроението. 🤗

# 273
  • Мнения: 22 458
ARIA*, и на мен роклята не ми харесва.

sl, лъскава е, но зависи от повода.

# 274
  • Варна
  • Мнения: 5 886
sl, имаш ли конкретен повод наум?
И мен ме притеснява нещо лъскавината на долната част, не знам. Може и да е заради нюанса, в друг цвят налична ли е?

# 275
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да  с повод е, има и в черно, но там не мога да преглътна долната част


Явно ще търся друго.
нюда ми идва е прекалено лъскава(като за един дерайл е ок,  но за цялата рокля не ми допада), черната  ми е нещо странна в долната част.

# 276
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Ще намериш по-хубава Wink

# 277
  • Мнения: 133
sl, на мен черната не ми харесва, а при нюда ми идва в повече панделката, но пък без нея ще е съвсем обикновена. От снимката лъскаво толкова не виждам, но зависи и от тена ти, как ще пасне. След като имаш колебания, значи - не.
Другата рокля също не ми харесва, стои ми ежедневна с тези цветя и много тъмна за рожден ден.

Последна редакция: вт, 07 май 2019, 14:58 от Na Di

# 278
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Благодаря дами, Heart
Показателно.е, че не ви допадат.
Има нещо , което не ми е ок и в двете(във втората повече).Харесва ми горната част, но долната ми убива  желанието за придобиване.
Явно сме на едно мнение .
Забравям за тях.

# 279
  • FRANCE
  • Мнения: 2 232
 Здравейте. Дайте идеи за интересни летни/пролетни шапки за градски условия? Обожавам шапки с широки периферии но нещо не де виждам с тях в града и с дънки и кецове примерно. Благодаря

# 280
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 131
Шапка с козирка, с други думи типичната бейзболна шапка. имам няколко такива и ги нося винаги, когато е топло и има слънце навън.

# 281
  • Мнения: 2 307
Супер, още един любител на шапки.
Освен предложените шапки с козирка, предлагам непретенциозни шапки с периферия, които си пасват и с по - спортна визия



каскети
Шити шапки с периферия

И много други, които ти подхождат на формата на лицето, косата и т.н.

# 282
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Скрит текст:
Благодаря дами, Heart
Показателно.е, че не ви допадат.
Има нещо , което не ми е ок и в двете(във втората повече).Харесва ми горната част, но долната ми убива  желанието за придобиване.
Явно сме на едно мнение .
Забравям за тях.

Роклята е за младо момиче, не за 60 + годишна "манекенка". Затова не ти допада!  Peace

# 283
  • София
  • Мнения: 6 355
Аз не виждам нищо младежко в роклите показани от sl.

# 284
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Мисля, че не е заради манекенкета
Нещо ме дразни в "полите" на роклите и то до толкова, че напълно св отказах.
Стоят не особено елегантно.Някак лелински ми сроят.
За мен има някакъв дизбаланс между горната и долната част на роклята.
Не ги намирам за младежки, за бабички също не са, защото изискват  красиво ненабръчкано деколте и стегнати ръце.

Последна редакция: вт, 07 май 2019, 21:46 от sl

Общи условия

Активация на акаунт