Модни консултации 39

  • 38 193
  • 733
  •   1
Отговори
# 645
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
И от мен не.

# 646
  • Мнения: 1 918
Знаех си, че не ми трябва такъв лъскав, а лелката ме скастри набързо, бабичките си купували обикновен, да не се излагам, млада съм и да съм си купела лъскав. И това преди други клиенти, срам ме хвана от невежеството ми, което се оказва не е такова.
Няма да повторя в този магазин по ред други причини, включително и това налагане на какво е модерно и какво не от жена, която явно не е в час. Благодаря ви Hug

# 647
  • Мнения: 13 239
То си е умение да си добър продавач и да дадеш добър съвет на някой чудещ се. Не обичам продавачки, които обичат да се налагат и също игнорирам тези магазини.

# 648
  • Мнения: 22 414
Момичета, за тази рокля и деколте дали ще е подходящо такова бижу? Висящо... Или да е нещо по-различно.

И за сандалите още се чудя дали да оставя тези.



Или нещо подобно...
 


# 649
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466
Ако ще оставяш тези сандали (аз съм по-скоро против) , най-добре ще е с второто колие.

Лъскавите чорапогащници са едно от нещата, които са абсолютно no go за мен. От години ходя без, преди това слахах много рядко с точки, а преди това матовите на Falke, защото са здрави и хубаво стягат. Ама сега никой не може да ме накара да сложа никакъв. Но на твое място, Герче, бих си взела "обикновен". Ако не се разширяват, са си идеални.

Мерси, момичета. Избягахме снощи в разгара на купона (нещата съвсем излязоха от контрол Joy) с майката и още две близки (всички се познаваме от деца, поне аз бях дете) и довършихме в един нов клуб.

# 650
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Има чорапогащници, които са достатъчно еластични - 15 и 20 DEN и не са лъскави, но са си луксозни, ефирни и с много сливащи се с кожата цветове. Марки не помня(опаковките не са до мен в момента, иначе пазя на тези, които са ме впечатлили, за да си купя отново), но съм купувала най- различни от магазините на цени - от 8-9 лв. до над 30лв. и никой не може да познае, че съм с чорапогащник. На кои казвате обикновени?

# 651
  • София-Младост
  • Мнения: 23 321
Значи, ако под обикновен се разбира такъв без еластан...той се свлича, набира...

# 652
  • София
  • Мнения: 1 079
Ondine,
това с баловете не го разбирам и не си го причиних като ученичка, а и като гост не бих. 3 дни в Пловдив в разгара на баловете ми се събраха очите.

Има чудесни чорапогащници, стегнати, не лъскави и фини. От масовите магазини - Za-Za или New Silhouette - питаш за 15-20 DEN мат и избираш цветове. До 10 лв има много нормални, които не ми дразнят и кожата. Има и копринени, но телесни копринени не съм ползвала.

# 653
  • Мнения: 22 414
Ондин, за сандалите не съм сигурна. Не съм ги поръчала още.
Може би за тази рокля по скоро клоня към нюд.
Имам едни в много бледо розово, само каишки, но са ми прекалено високи и не мога да ходя с тях.
Ето ги

# 654
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466
Сесил, тези ми се струват по-подходящи. Жълто и черно прави много голям контраст, без да е хубав ефектът от това - жълто и синьо би ми харесало повече. Друга несъвместимост е лак и дантела - по мое мнение. На тези розовите не им личи толкова, защото минават към нюда. Само да са с друг лак и да са удобни преди всичко. Че мен днес ме боли едното коляно Grinning

Vikute - и аз получих културен шок, много неща искам да разкажа, обаче светът е малък Joy.

# 655
  • Мнения: 22 414
Ондин, роклята е тъмно синя не е черна. Лака не съм го съобразявала в случая, само снимах сандалите.

# 656
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Понякога е необходимо чорапогащник, но да - незабележимм и абсолютно сливащ се с кожата по възможност, защото както и други хора казаха- лъскавите са ужасни. 
Пример от първо лице - аз още съжалявам, е съжалявам е силно казано, по -точно се дразня на факта,  че на снимките от сватбата на сестра ми бях без чорапогащник и ми се виждат всички белези по краката , на живо не се вижда така, но на профи фотоапаратите всеки недостатък изпъква и се набива на очи. Но така е - не понасям чорапогащи, а и беше горещо и абсурд да се навия дори от естестически подбуди.
Ще си ходя с белезите, мои са си, мои спомени и моя история, не се срамувам. А и най- важното е че си прекарах страхотно и бях щастлива независимо от тъпите снимки.

# 657
  • Мнения: 855
Здравейте,
 Поставиха ме в ситуация, в която трябва да нося обувки на висок ток, които ще ми се наложи да си купя и търся съвет. Ще съм с бледосиня риза и тъмно син (navy) панталон. Търсих обувки в подобен цвят без успех и се чудя простички черни обувки дали биха свършили работа или ще изглежда смешно.
Като пример харесах този и този чифт.

# 658
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Здравей,на мен първите ми харесват повече,но си носи за всеки случай и едни нисички

Последна редакция: вт, 28 май 2019, 19:50 от Nina_Z

# 659
  • Мнения: 624
Ако повода позволява бих комбинирсла тослета с червено стилето. 😎😀

Общи условия

Активация на акаунт