Модни консултации 39

  • 38 242
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Помагайте! На рожден ден съм утре вечер, а с ужасна слънчева алергия по врата. Червено е, подпухнало е, изглежда зле и до утре няма да има съществено подобрение.
Вариантите ми са два/три по моята логика:
- поло
- шал на помощ
- риза, старателно закопчана до горе
Което значи, че всичките ми рокли отпадат. Мисля, че с поло ще се чувствам най-добре, няма да се чудя разместил ли се е шалът, разкопчала ли се е ризата.
Имам разкошно тъмнозелено кадифено поло, но как да го включа в по-пролетно/лятна визия?

# 691
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Като върл фен на шаловете,
предлагам голям  , лек ефирен шал, "закопчан" с  "игла за шал".

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 10:03 от sl

# 692
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Поръчвали ли сте бански от този сайт?? https://eur.zaful.com/?lkid=440752&gclid=EAIaIQobChMIpcLEppf … AYASAAEgJzkvD_BwE

Харесах ето това, но се чудя, нещо като Али експрес ли е???  Зелено https://eur.zaful.com/zaful-snakeskin-one-shoulder-reversible-bi … set-p_711472.html или жълто https://eur.zaful.com/zaful-snakeskin-one-shoulder-reversible-bi … set-p_711417.html

# 693
  • Мнения: 2 628
Повече ми харесва жълтия вариант.
Иначе в Youtube има доста видеа с покупки от сайта.
Може да погледнеш, в търсачката -  try on haul zaful
На мен ми изглеждат ок.

# 694
  • София
  • Мнения: 386
Тайга, или шал, или рокля с поло без ръкави, ако имаш (аз имам няколко такива и седят много стилно с правилните аксесоари и обувки). Ако искаш с това поло, което си избрала може с пола молив или друга, но да не е прекалено дълга и някак да подпъхнеш полото сега ще поразровя за снимки. Може и с дънки, хубав клъч, високи обувки и красиви обици.

# 695
  • Мнения: 67
Помагайте! На рожден ден съм утре вечер, а с ужасна слънчева алергия по врата. Червено е, подпухнало е, изглежда зле и до утре няма да има съществено подобрение.
Вариантите ми са два/три по моята логика:
- поло
- шал на помощ
- риза, старателно закопчана до горе
Което значи, че всичките ми рокли отпадат. Мисля, че с поло ще се чувствам най-добре, няма да се чудя разместил ли се е шалът, разкопчала ли се е ризата.
Имам разкошно тъмнозелено кадифено поло, но как да го включа в по-пролетно/лятна визия?
Може пак да включите рокля. Ето примерни идеи, само си "настройте" гамата цветово, според каквото имате в гардероба[/img][/img][/img]

# 696
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Като върл фен на шаловете,
предлагам голям  , лек ефирен шал, "закопчан" с  "игла за шал".


Присъединявам се към това, Тайга, един хубав цветен шал дори и с tank top да го съчетаеш, пак стои красиво.

Някак вън не ми е за зелено поло.

# 697
  • София
  • Мнения: 386
Тайга, ето и малко снимки. Дано съм ти помогнала. Blush

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 698
  • София
  • Мнения: 1 354
От този сайт за кецовете
https://www.ste-me.shoes/collections/all
 имам пратена отстъпка 30 %, ако някой го интересува да ми пише. От 100лв. на 70лв.

# 699
  • София
  • Мнения: 38 489
Още от едно време много обичам за лятото поло без ръкави и дълга пола.
По магазините е пълно с такива топове. Сега намерих рокля де:

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 13:00 от Free Agent

# 700
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Малко джърмън класикс (дневни) от мен, 16 години поне не минава тази мода.

Никоя не ми харесва кой знае колко, но не намирам други - поне за идеята стават.
Скрит текст:

# 701
  • Мнения: 13 275
В такива състояния не мога да търпя нищо до кожата, така че бих заложила на това, с което ще ми е най-комфортно.
Кадифето е мекичко и не дразнещо по принцип, днес поне при нас е доста хладно и ветровито. Така че виж утре времето.
Клоня към обемен шал. Малките шалчета вързани на възел на врата винаги ми навяват асоцииация за стюардеса.
Учудващо, но още виждам по улиците хора с ботуши и дебели якета.

# 702
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Имам тази пола и с полото ми ще се получи нещо подобно като идея. Но... ами, не е лятно наистина. А и доколкото имам представа за останалите поканени, ще са суууууупер модерно облечени и аз няма да се вписвам с моите винтидж наклоности.



Отивам да си ровя шаловете.

# 703
  • София
  • Мнения: 386
Прекрасна пола. 😍 Важното е да ти е удобно и да се чувстваш добре. Тъкмо ще се отличаваш, ако другите са толкова модерно облечени. 😉

# 704
  • София, България
  • Мнения: 631
Момичета, някоя от вас поръчвала ли е от Shein? Ако да, какво ви е мнението, колко време се чака за доставка?

Общи условия

Активация на акаунт