СЕДМИ КЛАС 2018/2019 - Тема 6 - за отличници!

  • 37 078
  • 739
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 21 455
Не. Само училищата по изкуствата и културата, изброени в документите, които посочих. Имаш справочник ( в него може да провериш за НПМГ Joy) , дала съм допълнителни линкове, прочети ги или поне ги прегледай. Там има предостатъчно информация.

# 511
  • София
  • Мнения: 6 094
Класиране НГДК
http://www.ngdek.com/bg/articles/grafik-na-deynostite-po-priem-n … hebnata-2017-2018

Имало е консултации, но сме ги изпуснали. Жалко.

# 512
  • Мнения: 817
Прегледала съм ги, и съм наясно. Просто се чудех, Полиграфията към кои спада. Към културата, или изкуствата??

# 513
  • София
  • Мнения: 12 018
'Ми, то, изкуствата по принцип се смятат за част от културата. Joy И предвид, че няма Министерство на изкуствата, какъв всъщност ти е въпросът?

# 514
  • Мнения: 21 455
Щом питаш за НПМГ и НПГПФ, значи не си ги прегледала. И в справочника, и в линковете има достатъчно информация. В отговор на въпроса ти съм пуснала наредбата за прием в училищата по изкуствата, а не тази за прием в училищата по културата. Това също трябва да дава някаква яснота.

# 515
  • Мнения: 3 992

Имало е консултации, но сме ги изпуснали. Жалко.
[/quote]
Спунк, ходихме на всички консултации. Развъртели са три теста и са ги решавали след това. Наборката спи сега. Ще я помоля да издири тестовете и ще ти пиша на лични. Споменавала ли съм, че  съм много зле с технологиите? По-скоро по вайбър бих могла да ги снимам и пратя.

# 516
  • Мнения: 817
Ми, въпросът ми беше риторичен. Къде в Полиграфичния, изкуството и културата, имат пресечна точка? За това попитах за бал.

# 517
  • Мнения: 21 455
В наредбата, която цитирах, изключително подробно е описана процедурата по приема. По-лесно ще е да прочетеш частта, която те интересува, отколкото да ти го намеря и копирам тук. Още по-добре е да зададеш въпросите си в темата за кандидатстване с рисуване. Сигурна съм, че на много потребители не им е особено приятно постоянно да им светва нов отговор, а да не сме казали нищо съществено.

# 518
  • Мнения: 817
Аз също чета доста неща, които не ме интересуват, но не роптая. Всяка информация е полезна.

# 519
  • София
  • Мнения: 2 768
Ей, че сте значи.
Един ден да не сколасам да влеза във форума, и ей на- изпуснала съм купона, че и афтер партито.
Щях да пукна от смях на 28 -29 страница
🤣🤣🤣, жал нямате
Освен това, акутила вече е свършил по аптеките, ама много сте бързи😂
То за мен , не за детето трябва 🤣🤣

# 520
  • Мнения: 3 137
В процедурите по подаване на документите и записване в гимназиите необходимо ли е личното участие/явяване на детето или може родителят сам да го направи? Синът ми иска точно по това време да ходи на някакъв лагер.

# 521
  • Мнения: X
За онлайн подаването - не. За записването след първо класиране - на място в училището. Какво би правила там без него. Моят ако ми го изтропа това, ще му кажа ако ще да се записва, ако не иска - в Бузема ще го чакат.

# 522
  • Мнения: 1 032
За онлайн подаването - не. За записването след първо класиране - на място в училището. Какво би правила там без него. Моят ако ми го изтропа това, ще му кажа ако ще да се записва, ако не иска - в Бузема ще го чакат.

Какво искате да кажете - че и децата трябва лично да присъстват ли??? Странно ми се вижда да е така

# 523
  • Варна
  • Мнения: 2 442
За онлайн подаването - не. За записването след първо класиране - на място в училището. Какво би правила там без него. Моят ако ми го изтропа това, ще му кажа ако ще да се записва, ако не иска - в Бузема ще го чакат.

Какво искате да кажете - че и децата трябва лично да присъстват ли??? Странно ми се вижда да е така

Да, децата трябва лично да присъстват при записването. Евентуално можете да вземете нечие чуждо, което прилича на вашето Simple Smile.

# 524
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Момичета,откъде се виждат кодовете на паралелките? Само в сайта едно училище намерих обявени.

Общи условия

Активация на акаунт