Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 485
  • 762
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Аз май ще искам анатомичични🤔

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 877
Всъщност и това дали за теб е по-добре кръгли или анатомични, ще се разбере на консултацията след като те измерят. Всичко е според собствената ти анатомия (ако искаш да изглеждаш хармонично разбира се) Аз днес се запознах с една дама която си е сменяла имплантите 3 пъти, като всеки път е увеличавала кубиците, в момента беше с по 800 във всяка (правени в Германия) Отдалеч в дрехите изглеждаше много красиво, защото беше и височка и слабичка и изглеждаше секси, но като се доближиш на 30на см (беше с много голямо деколте) определено не ми хареса, имах усещането, че всеки момент ще и се спука кожата, от преопъване на кожата имаше рязка граница между торса и гърдите (като балон който си стиснал само че в основата където лягат на торса, не знам дали обяснявам разбираемо), но тя си се харесва и сега дори искала по 1000 да слага във всяка, но дъщеря и не давала...
Въпрос на вкус!

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Права си, да

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 877
Аз вчера и днес бях на консултация при др. Молов, много съм доволна и в интерес на истината това което ми показа и обясни и отговори на всичките ми многобройни въпроси (аз съм много досадна, защото четох много и по-принцип искам всичко да знам с подробности)
Препоръките от него (подкрепени и подплатени с нагледен и разяснителен материал) са 425 сс.
 На мен ми се искаше по-малко, но ми обясни защо в моя случай не е добре по-малко или повече, въпреки че имаше резон за 375 до 450. Та поради този факт решихме нормален профил не висок. Сега съм в размисъл, трябва да си представя нещата за да реша окончателно!

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
За кога го планираш?

# 125
  • Бургас
  • Мнения: 877
Ами най-близката му свободна дата за момента е 28 юни, но трябва да взема решение бързо, ако искам нея, защото след 2-3 дни във Варна има планирани 4-5 консултации и евентуално да не я заемат.
Юли и август ще почива по 2 седмици което най-вероятно ако реша да съм при него и не успея да ангажирам юнската, ще ме отложи за септември, защото пък на мен не ми се ще в най-голямата жега да нося този сутиен и отделно да изпусна лятото.....

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ясно, значе добре съм се насочила началото на октомрви, благодаря ти!

# 127
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз вчера и днес бях на консултация при др. Молов, много съм доволна и в интерес на истината това което ми показа и обясни и отговори на всичките ми многобройни въпроси (аз съм много досадна, защото четох много и по-принцип искам всичко да знам с подробности)
Препоръките от него (подкрепени и подплатени с нагледен и разяснителен материал) са 425 сс.
 На мен ми се искаше по-малко, но ми обясни защо в моя случай не е добре по-малко или повече, въпреки че имаше резон за 375 до 450. Та поради този факт решихме нормален профил не висок. Сега съм в размисъл, трябва да си представя нещата за да реша окончателно!

При кръгли импланти, прекалено големи и с най-високия профил - рискуваш горният полюс да се вижда - в горната част гърдата стои, като изгърбена, и липсва плавната преливка от тялото надолу. Вероятно ти е показал.

# 128
  • Бургас
  • Мнения: 877
Благодаря!Моите ще са анатомични, нормалния профил. Каза, че моите показатели са категорично за анатомични, не кръгли.

# 129
  • Мнения: 1 715
Много се радвам, като чета, че лекарите съобразяват вида на импланта с анатомията. Това е отговорно подхождане! Навремето бях на консултация при Ники Георгиев (аз харесвам работата му, а и той е сладкодумник), но никога няма да забравя думите му: Ако имаш пари ще ти сложа анатомични, ако нямаш - кръгли,.. 🤨🤨 бях шокирана и го питам " Няма ли да ме огледате да видите отблизо мога ли и двата вида" , той каза "можеш, аз съм достатъчно добър"... А малко преди това ми беше консултацията при Кънев и той каза, че категорично кръгли няма да ми сложи.

Момичета, при анатомични Ментор профилите не са много набиващи се на още... Аз съм с висок профил и са ми много плавни извивките... Даже да ви кажа при дълбоко деколте и без сутиен не можеш да прецениш има ли силикон, просто обемът е някак си отдолу, горната част е полегата, въпреки високия профил Simple Smile

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Можеш ли да пуснеш снимка, облечена разбира се😊

# 131
  • Мнения: 2 730
Много се радвам, като чета, че лекарите съобразяват вида на импланта с анатомията. Това е отговорно подхождане! Навремето бях на консултация при Ники Георгиев (аз харесвам работата му, а и той е сладкодумник), но никога няма да забравя думите му: Ако имаш пари ще ти сложа анатомични, ако нямаш - кръгли,.. 🤨🤨 бях шокирана и го питам " Няма ли да ме огледате да видите отблизо мога ли и двата вида" , той каза "можеш, аз съм достатъчно добър"... А малко преди това ми беше консултацията при Кънев и той каза, че категорично кръгли няма да ми сложи.

Момичета, при анатомични Ментор профилите не са много набиващи се на още... Аз съм с висок профил и са ми много плавни извивките... Даже да ви кажа при дълбоко деколте и без сутиен не можеш да прецениш има ли силикон, просто обемът е някак си отдолу, горната част е полегата, въпреки високия профил Simple Smile
Аз точно това искам, ако се реша за операция. Като ме погледне някой да се зачудих дали е силикон или естествен гръд, а не веднага да става ясно - силикон

# 132
  • Мнения: 1 715
495 сс, Ментор, анатомични, висок профил

Снимките с рокля с твърда чашка, без сутиен, едната е в цял ръст, защото аз съм едра и да добиете представа тези кубици на какъв ръст стоят така..


# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Страхотна си!!!

# 134
  • Мнения: 47
Привет момичета!
Мъчат ме въпроси относно увеличаване и повдигане на бюст като две отделни операции. До първоначалната ми конултацията има цели 40 дни и реших да пиша пак тук. Четейки старите постове оставам с убеждение, че манипулациите ако са две вървят в следния ред: 1. Повдигане на бюста, 2. Поставяне на импланти. В кореспонденцията ми с д-р И. С. обаче са подредени така: 1. Увеличаване на бюста, 2. Повдигане на бюста. Е, то вярно, че е само кореспонденция, но все пак са номерирани по този начин, едва ли е случайно. Дали тук няма по-вещи лица от мен та да ме просветлят малко повече… Кой ли е по-надеждният вариант: 1повдигане + 2увеличаване или 1увеличаване + 2повдигане? Има ли някой с такава интервенция от две манипулации и в какъв ред са били извършени? Колко време се чака от едната до другата операция? Хубав уикенд!
Здравейте, моята операция беше преди 7 седмици, само повдигане. Обиколих няколко хирурзи за мнение и то беше 1.Повдигане 2.Поставяне на имплант за най-добри резултати. А има вероятност да се харесате и само с повдигане и да избегнете втора операция. Времето между двете поне 6 месеца. Аз лично няма да направя втора, в момента съм 75/С, някои модели сутиени дори и 75/В, не са големи, дори на моменти ми се струват малки, но се харесвам и мисля, че така ще си остана. Просто са ми удобни и на мястото си най-вече. Но зависи вие колко собствена тъкан имате, колко е увисването, и въобще какъв резултат очаквате.....

Общи условия

Активация на акаунт