Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 524
  • 762
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 026
Съгласна съм с Даяна 😘 
Аз пък говорих лично по телефона с момиче, което е било на консултация. Беше останала потресена...аз също. Дано пише и тук

# 376
  • Мнения: 1 717
Kaleia, дръж ме в течение моля за ринопластиката на твоите приятелки - чак (ако е удобно) искам снимки преди и след Simple Smile това е следващата интервенция, на която ще се подложа, но честно казано съм отписала бг специалисти. Все пак проучвам и разглеждам още Simple Smile

# 377
  • Мнения: X
Е ние какво сме виновни, че във форума пишат само пациентки на доктор Молов.. да пишат и другите или не им се занимава или не са доволни. Защо на лично ми пишат 3 момичета недоволни от Стоянов да го напишат тук Joy всеки си пише за неговия си доктор и като цяло ние по скоро пишем как се чувстваме мъки болежки и такива неща.

El_83 напиши от какво си била „потресена” ти и твоята позната, така само празни приказки се хвърлят..

# 378
  • Мнения: 54
Първата операция ми беше при др Стоянов сега ще съм при Молов, не съм много доволна от първия резултат, но в никакъв случай не бих написала чак нещо лошо за никой. Изглежда ми целенасочено това хулене на Молов личи си от километър. Вие оперираните не знам за какво сте ходили при него на консултации след това, преди не го знаехте..... хахаха ако наистина сте били на консултация не виждам как точно сте останали потресени... много интересно определение Joy потресаващи са по-скоро резултати на други доктори не споменавани тук и като резултат и като отношение, но това е друга тема вече. И на мен ми интересно какво ви е потресло? Кихнал ли е ? Какво? Joy

# 379
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Чак ми става неудобно и не знам как да реагирам -  честно...Какво да спра да пиша ли сега, затова че съм доволна и д-р Молов и си го казвам. Момичета след бюста, месец и половина след това отивам при същия д-р и правя друга коренно различна процедура пак при него - замислете се, ако не съм доволна така ли ще постъпя???
И другото -  тук казъл - рекъл няма...ние застваме не само с думи, а и с резултати, снимки качих неведнъж... не знам за потресените, но аз съм  супер доволна от бюста си, от д-ра, от отношението, от клиниката, от вниманието, от 2- те консултации по 2 часа и пр... и т.н...Пиша за себе си, за потресените мога само да кажа: съжалявам, явно това внимание не е за тях но вярвам, че ще намерят своя д-р и им пожелавам завидни резултати Simple Smile

# 380
  • Бургас
  • Мнения: 959
Даяна 111, а твоята операция за кога беше насрочена?

Аз с удоволствие чета за всички лекари и се надявам най-вече всеки да е доволен от резултата си и да няма проблеми  Yum

# 381
  • София
  • Мнения: 1 758
Алина,най вероятно ще е ноември.
Предстои ми преглед при мамолог и ако всичко е наред с кистите и не са пречка за мамопластика,ще капарирам.

# 382
  • Бургас
  • Мнения: 877
Алина,най вероятно ще е ноември.
Предстои ми преглед при мамолог и ако всичко е наред с кистите и не са пречка за мамопластика,ще капарирам.
A при кого ще се оперираш?

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Явно не при Молов😜

# 384
  • Мнения: 4 312

Това е излишно. Съществуват и други естети,освен Молов и темата не  есамо и единствено за него и как по цял ден седи на вайбър и отговаря на въпроси.Интересно кога оперира в този случай
Темата е информативна и всички мнения са добре дошли,без налагане и съдене на хора,които не вървят със стадото

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Не се сърди, просто не се въздържах, няма лоши чувства🥰

# 386
  • Мнения: 4 312
Не се сърди, просто не се въздържах, няма лоши чувства🥰
Heart

# 387
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ами просто сме много вече пациентите при д-р Молов и пишем, защото сме доволни, и не е вярно, че е само за него, Галето пише за д-р Романски, който за когото иска да пише...
Напоследък случайно или не пишем пациенти на д-р Молов, защото явно ставаме все повече, а който не е доволен може също да пише - да пише де...Grinning защо не пишат недоволни - това абсолютно не го приемам, че пишели на л.с. - на мен никой не ми се е оплакал от него - ами да пишат тук да се знае кое не е ок - това може само да помогне на някого...
Аз когато търсих мнение негативно или каквото и да е, с мен се свързаха само доволни пациенти на Молов, изчетох 2 те теми  + тялото и не срещнах нито едно лошо...защо тогава с мен някой не се свърза дори на л.с. да ми напише оплакване...никой нищо...Само хубави мнения срещнах...
Докото когато четох за ИС, за НГ за Е.... и т.н срещнах много негативни, да не стигаме до там да изваждам всички лоши мнения на тези доктори, че си е бая работа и труд, а то материал има, не е да няма...
Аз винаги ще си пиша за него позитивно, защото д-рът е наистина много компетентен и дори да не помогне, със сигурност ще даде много полезна информация...
А за вайбъра - какво да кажа - той не работи, по цял ден чатка ние тук сме виртуални пациенти, ама с прекрасни резултати... Grinning

# 388
  • Мнения: X
Съгласна съм с мнението на kaleia, защото аз събирам мнения и за момента съм наистина объркана от това, което прочетох за ДР.Молов. Някак не ми се струва сериозно да се оплакват на лс пациенти, които не са доволни, по-скоро може да се похвалят на лс с повече подробности.
Ще се радвам да прочета повече мнения на доволни и недоволни, така че да мога да взема решение.

# 389
  • Мнения: 54
Нямам търпение потресените да се включат да обяснят, че ми е много любопитно.... Joy

П.с. Молов има операции цял ден, отговаря между тях.

Kaleia не забелязваш ли че доволните боравят с доказателства, а останалите пускат мухата и ще видиш че НиЩО няма повече да напишат по случая просто защото НЯМА такъв случай и те се комплексират от това явно

Общи условия

Активация на акаунт