Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 378
  • 762
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 31
Някой може ли да ме просветли относно предимствата и недостатъците на шито и лепено при поставяне на импланти?

# 76
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Аленка, имаш ли снимка от скоро, за да направя разликата визуално как е вече в завършен вид бюста?
Така със сутиена повече не съм се снимала. Сега колко се виждат, зависи как съм облечена. Мога да ти изпратя няколко скорошни снимки, за някаква обща представя.

# 77
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Здравейте, първият полет до Доха мина - нищо не усетих нито при излитане, нито по време на полет - всичко е нормално😍
В момента съм във втори полет до Токио (имам нет в самолета:))), към момента всичко е наред - нямам никаво усещане по - различно и необичайно усещане в гърдите:)
Поздрави и до скоро:)))

# 78
  • Мнения: X
Kaleia супер, много ми беше любопитно дали е мит това че при полет от имплантите се чували балончета все едно се пукат Joy

И да попитам и аз нещо, понеже лятото нося малки чантички такъв тип. Сега се замислих като се търка в импланта има ли някаква опасност,не ее препоръчително?, или няма проблем, аз вече се филмирам от всичко Kissing Heart

# 79
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Не мисля, че би било проблем 👌

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Kaleia, поздрави на другият край  на света!😍

# 81
  • Мнения: 19 687
Калея, после чакам снимки Heart Eyes От посетените места имам предвид!

# 82
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Привет,
ще изпратя снимки - обещавам:)))

И аз бях чула за това пукане на балончета, дори д-ра ме предупреди, че описано в листовката на имплантите като ефект при летене, но е безопасно...Нищо такова не усещам, само когата кацам ги държа с две ръце Grinning да не изпаднат случайно Grinning

Криси, такава чантичка носих обаче 2 сед. след операцията и ме притескаше и ме наболяваше...след което започнах да я нося на едно рамо за по - безопасно. Много рано я преметнах аз и затова, иначе ако няма болка - не мисля, че има проблем. Аз няколко дни се мъчех и накрая реших да я нося на едното рамо.
А колана за кола вече го слагам, но не го премятам както е редно - просто е закопчан, но го слагам да минава под лявата ръка и така не пресича гърдите...

Последна редакция: чт, 02 май 2019, 21:12 от kaleia

# 83
  • Мнения: 97
Здравейте отново и от мен момичета, исках да споделя, че моята драма със смяната на имплантите е към своя край. Преориентирах се към др. Молов, на 13.05 ще ме оперира в София. Другата седмица ще се видя отново с него за да обсъдим имплантите защото се колебая за размера им. За доктора мога да кажа че е много мил и голям добряк, вярно малко скъсява дистанцията от време на време в разговора, но това се изразява в по приятелско държание, да не си помисли някоя девойка, че е някакъв сваляч или нещо такова, в никакъв случай, просто той сам си каза, че иска да е приятел с пациентите си. Обясни ми всичко много подробно, отговаряше на въпросите ми, аз не се притеснявах и да го питам, защото наистина е много мил. Показа ми снимки на компютъра си на случай като моя и се успокоих, че го е правил вече Grinning Искам още нещо да споделя, което не знам колко е важно, но определено ми направи впечатление, доктора закъсня около 30мин., беше страшно притеснен, че ме е накарал да го чакам и не искаше да ми вземе парите за консултацията, каза, че искал да компенсира по накакъв начин закъснението си. Момичетата които са били вече при него мисля, че няма да се учудят от постъпката му, просто той наистина не е печалбар както казва Katia.
Ще ви държа в течение, още малко ми остана.

# 84
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Браво,прекрасен избор Simple Smile
Успех и чакаме отвизи Simple Smile))
Стискам палци Simple Smile

# 85
  • Мнения: 2 726
Здравейте отново и от мен момичета, исках да споделя, че моята драма със смяната на имплантите е към своя край. Преориентирах се към др. Молов, на 13.05 ще ме оперира в София. Другата седмица ще се видя отново с него за да обсъдим имплантите защото се колебая за размера им. За доктора мога да кажа че е много мил и голям добряк, вярно малко скъсява дистанцията от време на време в разговора, но това се изразява в по приятелско държание, да не си помисли някоя девойка, че е някакъв сваляч или нещо такова, в никакъв случай, просто той сам си каза, че иска да е приятел с пациентите си. Обясни ми всичко много подробно, отговаряше на въпросите ми, аз не се притеснявах и да го питам, защото наистина е много мил. Показа ми снимки на компютъра си на случай като моя и се успокоих, че го е правил вече Grinning Искам още нещо да споделя, което не знам колко е важно, но определено ми направи впечатление, доктора закъсня около 30мин., беше страшно притеснен, че ме е накарал да го чакам и не искаше да ми вземе парите за консултацията, каза, че искал да компенсира по накакъв начин закъснението си. Момичетата които са били вече при него мисля, че няма да се учудят от постъпката му, просто той наистина не е печалбар както казва Katia.
Ще ви държа в течение, още малко ми остана.
Къде се консултира с него и каква е цената на консултацията?

# 86
  • Мнения: 97
Здравейте отново и от мен момичета, исках да споделя, че моята драма със смяната на имплантите е към своя край. Преориентирах се към др. Молов, на 13.05 ще ме оперира в София. Другата седмица ще се видя отново с него за да обсъдим имплантите защото се колебая за размера им. За доктора мога да кажа че е много мил и голям добряк, вярно малко скъсява дистанцията от време на време в разговора, но това се изразява в по приятелско държание, да не си помисли някоя девойка, че е някакъв сваляч или нещо такова, в никакъв случай, просто той сам си каза, че иска да е приятел с пациентите си. Обясни ми всичко много подробно, отговаряше на въпросите ми, аз не се притеснявах и да го питам, защото наистина е много мил. Показа ми снимки на компютъра си на случай като моя и се успокоих, че го е правил вече Grinning Искам още нещо да споделя, което не знам колко е важно, но определено ми направи впечатление, доктора закъсня около 30мин., беше страшно притеснен, че ме е накарал да го чакам и не искаше да ми вземе парите за консултацията, каза, че искал да компенсира по накакъв начин закъснението си. Момичетата които са били вече при него мисля, че няма да се учудят от постъпката му, просто той наистина не е печалбар както казва Katia.
Ще ви държа в течение, още малко ми остана.
Къде се консултира с него и каква е цената на консултацията?
В София в Лозенец има кабинет за консултации, 50лв струва

# 87
  • Мнения: X
Shampein1 ще стискаме палци Hug

Иначе и на мен не ми взе пари за консултацията защото по предната седмица му звънях да си запазя час за консултацията и той пътуваше и каза че после ще ми звънне и ме забрави и на другия ден пак му звъннах той ми се извини сто пъти и каза консултацията ти е безплатна за това, че въпреки че не звъннах ти все още искаш да дойдеш.

# 88
  • Мнения: 3 023
Shampein1, а с какви импланти си сега и защо ще ги сменяш? Какви ти предложи доктора?

# 89
  • Мнения: 97
Shampein1, а с какви импланти си сега и защо ще ги сменяш? Какви ти предложи доктора?

Сега съм с PIP кръгли 230кубика сложени под кожата преди 11 години, които много одавна трябваше да сменя но... Всъщност нямам проблем с тях, а и все още не са гръмнали, заради което ги изтеглиха от пазара, но са доста набръчкани, а и след две кърмения са се попроменили, докторите казват, че това е заради подкожното слагане, не толкова заради самия имплант. Сега исках по големи и пак кръгли, доктора предложи 400 или 425 Ментор.

Последна редакция: чт, 02 май 2019, 20:05 от shampein1

Общи условия

Активация на акаунт