Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 423
  • 762
  •   1
Отговори
# 270
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Този сутиен е без банел,  през него зърната не се виждат и не личат "щръкнали"Simple Smile В същото време е много нежен и фин, с много приятно имеко усещана при носене...





Този е дантелен и прозрачен, в смисъл ако зърнцата са щръкнали ще се виждат и така през блуза или рокля...Simple Smile Това пък има своя секси чар Simple Smile))









Този е същия като първия показан, само че е черен. Много ми хареса усещането и удобството на сутиена, също държи много добре, затова взех 2 цвята - нежно розово и черен:



Ето и една с цял бански, облечен на голо (няма подплънки и нищо отдолу):

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 20:26 от kaleia

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Страхотна си!!!😊

# 272
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Благодаря ти, ами аз много си ги харесвам Simple Smile)) Само че на голо, без сутиен изглеждат по - големи, още ми големият, но все по - рядко си помислям, че е можело 1 размерпо - малки Simple Smile)) През дрехи стоят перфектно и много си ги харесвам и през бельо и бански, на голо малко са ми големички чисто визуално, но свиквам вече - не  ми тежат, нямам дискомфорт по никакъв начин Simple Smile))

# 273
  • Мнения: 18
Леле гледах ги няколко пъти. Супер си♥

# 274
  • Мнения: 231
Благодаря ти, ами аз много си ги харесвам Simple Smile)) Само че на голо, без сутиен изглеждат по - големи, още ми големият, но все по - рядко си помислям, че е можело 1 размерпо - малки Simple Smile)) През дрехи стоят перфектно и много си ги харесвам и през бельо и бански, на голо малко са ми големички чисто визуално, но свиквам вече - не  ми тежат, нямам дискомфорт по никакъв начин Simple Smile))
Много се радвам ,че изглеждат толкова добре ,защото аз октомври също ще се оперирам при Молов в Бургас и  четейки теб и виждайки резултатите при теб все повече се надъхвам и успокоявам.

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И аз ги гледах няколко пъти😊 колко бяха кубиците ти?

# 276
  • Мнения: 97
Супер си Kaleia, много добре изглеждат гърдите, браво и на доктора Blush А от къде са сутиените, страхотни са! Нямам търпение да видя и моите гърди как ще изглеждат, още са доста горе и са смачкани Joy но знам, че е нормално. Днес ми е 4ти ден, имам много слаби болки, но като пия обезболяващите изчезват напълно, вече си движа вкъщи, върша дори работа, е ходя леко изгърбена, но се чувствам много добре.

# 277
  • Мнения: X
Kaleia страхотни са ти гърдите Heart Eyes , абе д-р Молов си знае работата
Таа и аз да се похваля с моите   ПРЕДИ и  СЛЕД (извинявам се за лошото качество) Joy

260 сс, висок профил, анатомични

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 21:26 от Анонимен

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Много си хубава!!

# 279
  • Мнения: 97
Katia страхотни са и твоите, доктора определено си знае работата, очаквайте скоро и от мен, сега още ме е страх да махна сутиена Joy

# 280
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Кате, и твоите са прекрасни Simple Smile Браво Simple Smile

Армира, моите са 300 сс висок профил кръгли Simple Smile

Шампейн - всичко е нормо, изглеждат смачкани заради стягащия сутиен - трябва да го махнеш половин час (но не сега, още е рано) и тогава да снимаш, действиетлно се отпускат и променят. Мед. сутиен много ги стяга и изменя формата и аз бях притеснена, но д-ра ми обясни тези фактори  + че е много рано още + шевовете ги държат високи и т.н...
При мен още не са на 100% офермени, също са високо и не са спаднали до шева + още имам корички и шевовете не са се резорбирали, но определено има промяна от преди 5  дни и 1 месец и 5 дни от операцията:)
И аз ходих прегърбена - нормално е...Когато се къпеш първият път и свалиш сутиена ще имаш чувството, че ще изпаднат и ще тежат - това е само в началото, и това изчезва и се променя - няма страшно, нищо няма да им стане:)

# 281
  • Мнения: 54
Kaleia, Katia, гърдите ви са станали уникалнииии Heart Eyes и как добре е преценил кубиците доктора, 260 сс ми звучат толкова малко а всъщност изглеждат огромни. И ми харесва минималното разстояние между гърдите ви Kissing Heart

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Момичета много благодарим, че отделяте от времето си качвате снимки! ❤🥰

# 283
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Момичета много благодарим, че отделяте от времето си качвате снимки! ❤🥰

Ееее, разбира се - винаги Simple Smile Нали затова сме да си помагаме и да обменяме опит и впечатления...

Сутиените са ми от: дантеления от Триумф, а другите 2 нежно розово и черния ги купих от Япония.
Кате, твоят също е много хубав - от кой магазин е?

# 284
  • Мнения: X
Момичета много благодарим, че отделяте от времето си качвате снимки! ❤🥰

Ееее, разбира се - винаги Simple Smile Нали затова сме да си помагаме и да обменяме опит и впечатления...

Сутиените са ми от: дантеления от Триумф, а другите 2 нежно розово и черния ги купих от Япония.
Кате, твоят също е много хубав - от кой магазин е?

Този специално ми е от едно квартално магазинче за бельо, а иначе вече мога да се похваля, че си накупих най-различни малко се улях и 4 бански взех, че скоро заминавам на почивка.
Искам да ви кажа момичета, много добре се отразява на самочувствието това, явно ми е било голям комплекс преди ми се плачеше като си погледнех гърдите по скоро липсата на такива и меренето на сутиени винаги ми скапваше настроението, особено от някоя продавачка като кажеше „нямам по малък размер”. Сега имам една увереност, която преди нямах и не толкова да ги показвам на всички, колкото, че за себе си се чувствам удовлетворена.

Общи условия

Активация на акаунт