Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 557
  • 762
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 027
Аз нямам много такива снимки, но ето малко от мен 😁 375 и 405 кръгли
...

Последна редакция: нд, 19 май 2019, 10:06 от bubanka

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ехеее чашка Д, сериозно работа! 😊

# 287
  • София
  • Мнения: 1 758
El_83,гърдите ти са страхотни!!!
Това е понеже др.Стоянов "хич не е добър" Wink
Аз знам какви са ти били преди операцията и мога да заявя,че този резултат е просто повече от добър.


# 288
  • Мнения: 3 027
Не просто добър, направо е уникален спрямо преди. Иначе най лесни са 0 старт. Там почти не може да се обърка 😁  моите бяха много трудни

# 289
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ами да ама има и гафове, само не знам защо момичетата пишат на лични, а не споделят в групата...Скоро пак знам за негова грешка, доказана от други мнения на доктори, че се касаее за грешка на Стоянов...Защо не пише момичето - не знам, нейн избор и решение, аз нямам право да я посоча, но факт...(говоря за грешка направена преди около 2 месеца, т.е съвсем скоро)...Аз лично не бих  дала двойно повече пари, че и от резултата  да не съм доволна...Бих ги дала, ако има гаранция за успех, но няма - напротив...

А кой е видял, прочел или писал пък лош резултат над-р Молов, че аз не съм прочела и засякла такъв???
Напротив ние се показваме и това което се вижда според мен е перфектно, оплакване не съм чула към момента...

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 22:23 от kaleia

# 290
  • Мнения: 3 027
Колко сте? 2, 3, 4 ... Стоянов толкова оперира на ден 😂 Факт е, че при него се чака месеци и е абсурд да те оперира от тази седмица за другата, както прави Молов!
И какво значи лош резултат? Лош, ако е застрашил живота на някоя. Крайния резултат е следствие на комуникацията. Много момичета имат нереални очаквания, не знаят какво искат, структурата им не позволява даден кубик или форма ама се инатят. И аз ако се бях заинатила, че искам капковидни нямаше да съм доволна. Ама четем форуми, гледаме таблици и отиваме подготвени. Ама дали при нас е подходящо....
За Молов няма още достатъчно отзиви. И вие не сте критерии. Нека минат 4-5 години... има ли някоя оперирана при него преди 5 години, да пише тук? Защото аз лично познавам оперирани от Стоянов преди 12г и гърдите не са мръднали!
Не харесвам това хвалене на един и плюене при друг. Още повече доказал се във времето лекар, при когото даже не сте били.

# 291
  • Мнения: X
El_83 никой не е „оплюл” даден лекар. Тук изразяваме мнение и аз също мога да кажа, че ми пишат момичета от този форум недоволни от Стоянов и с въпроси като „ според теб дали Молов може да коригира това или онова...”.
И не знаех, че си толкова навътре с оепрациите на Молов и с графика му, онзи ден когато му писах имаше 3 операции и ми отговаряше между тях. И не е нужно да е на конвеир попринцип това са деликатни операции. Когато аз си запазвах дата за операция беше за месец и половина напред, ако някой се е оперирал от днес за др седмица това определено е защото му се е отворила възможност в последствие.  Например бях звъняла на Джамбазов за консултация за ринопластика още януари месец и както ми каза за догодина че има свободни часове. Така още следващата седмица ми звъня че му се отворила дата за операция аз отказах и от тогава до сега всяка седмица ми звънят. Знаем ги тези прехвалени доктори и техните „претоварени” графици.
Не мисля че лошия резултат е вследствие на комуникация, никой не иска гърди с разстояние 5 пръста между тях (не визирам само Стоянов) но всички втори са му такива. И като гледам от 2006 ги прави така..
И да има оперирани от Молов от преди години,можеш да отидеш на място в офиса му и да видиш снимки или да го помолиш да те свърже с тях.
Дано хората които пишат на ЛС за проблемите си от даден доктор, започнат да ги пишат и тук за да го прочетат всички.
Всеки си преценява, важното е всички да сме си доволни от резултата, тук просто споделяме мнения.. не лансираме и не оплюваме никой.

# 292
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Така, откакто пиша  в темата и който е чел знае, че самата аз имах час при Стоянов, час за който чаках 4 месеца и съм благодарна затова чакане, защото избрах доктора по думите той е най - добрият, той има опит 20 год. и т.н...Докато чаках да дойде часът  ми за прегледа  се хванах и изчетох всичко в нета за него...Изчела съм всички теми в бг мама  + 2 пъти предната тема от до...Благодарение на тези теми и форуми и соц. мрежи  аз срещнах и много негативни мнения на "опарени" и оперираниот д.р Стоянов пациентки - не 1 и не 2, а много такива...Това е нещо, което ме отдръпна рязко и добри не отидох на консултацията, защото започнах да комуникарам с многото недоволни момичета оперирани от него, с такива които отиваха в Истанбул на реоперация от Стоянов и от Енчев + Георгиев...Бях на кръстопът от лутане къде и при кого да отидя, но определено след всичко прочетено бях убедена, че той дори и  100 години практика да има не е моят д-р. Край и точка.  Прочетете тема 1  и 2  и вие ще срещнете многото такива дами, не слуайно и аз се бях насочила натам, но и неслучайно съм се отказала. Всеки иска най - доброто за себе си...

# 293
  • Мнения: 97
Момичета нека не разваляме хубавата тема със спорове, всеки хвали своя доктор от който е доволен, а недоволни винаги ще има, я заради доктора, я заради това, че нямаме реална представа за нещата и искаме нещо, което не става за нас. И аз преди 11 години като си видях 230 кубика в гърдите и те едни смачкани още и щях да заплача, викам си затова ли си дадох парите, а и се бяхме разбрали за 280, но като е нямало как да стане се примирих, след това те се оформиха и даже ми се виждаха големи. Сега обаче реших, че искам наистина големи, а вече имаше как и доктора, който избрах ги сложи, сега ако ми се видят прекалено големи той ли е виновен или аз Grinning (малка шегичка) момичета, тук сме за да споделяме опит и да си помагаме, никой никого не кара на сила, всеки преценява сам. Аз също се бях насочила към друг доктор, но благодарение на изчетените тук неща размислих и за сега не съжалявам, надявам се и после да е така.

# 294
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Шампейн, браво - много си смела:) Ти писа, че е имало вода около едната - какво чувстваше, налагаше ли се тази смяна и защо и как се е получила тази вода?
Аз много си ги харесвам, дай Боже да не се налага да ги сменям и променям, не ми се иска да мина отново по този път на операция, стрес, болка, дискомфорт и т.н...

# 295
  • София
  • Мнения: 1 488
Аз миналата седмица ходих на консултация, първа за мен, при доц. Романски. Показа ми вариантите - работи предимно с Политех, Мотива (не знаех, че са само кръгли) и някакви корейски, като общата цена варира от 6000 до 8000 лв. Говорихме за рисковете от текстуриранин покрития, похвали едно от покритията на Политех, при което имало освен 10 г гаранция на импланта и гаранция против капсуларна контрактура. Този вид обаче се усещали малко по-твърди през първите 6 месеца. Според него обаче при анатомичните импланти рискът от завъртане е доста голям. Аз съм слаба нагоре, с малък гръден кош и почти нулев старт. Каза, че повече от 265 сс не препоръчва, а и като ги сложих за проба в сутиена, се почуствах странно - изхвръкнали ми изглеждаха. Анатомични е по-добре, но пък ако се изместят какво правим? При мен може да се сложат и през ареолата, но се намалявала чувствителността, а и там имам рязане през млечната жлеза. Не ми показа обаче снимки. Така или иначе, колкото и да ми е голямо желанието за нормален бюст,  при положение, че малката е на 2 г, не виждам начин как да се пазя за 30-40 дни и може би към есента ще го измисля. По телефона ми бяха казали, че консултацията е 50 лв, а там ми взеха 80.

# 296
  • Мнения: 97
Kaleia нищо не съм усещала през годините, единственото по различно на тази гърда беше, че зърното и слезе по надолу, защото кожата се отпусна повече там и импланта също е малко по надолу, но по време на кърменията тя постоянно се запушваше и от натискане, масажиране, мачкане нямаше как да не се съсипе. Иначе смяната се налагаше още през далечната 2009 година когато обявиха имплантите PIP (каквито бяха моите) за опасни, защото се пукат и при допир на гела с тъните причинява рак. Аз някак неглижирах това нещо, защото всички ме успокояваха, че това са глупости и е достатъчно да се преглеждам редовно и ако са здрави няма проблем. Но сега вече се реших да ги сменя защото приключих с ражданията (поне така мисля Blush ), те са страшно набръчкани, но това е по скоро от подкожното слагане, обаче мисълта, че нося нещо опасно в себе си започна все повече да ме гложде. Около десния имплант е имало мътна и лепкава течност, и според доктора импланта е изпускал гел, здрави са и двата, но през самата обвивка явно, също каза, че до сега като е сменял импланти пак е имало течност, но бистра. Малко се изплаших от това, но той каза, че всичко е почистено, стария джоб е зашит и вече всичко ще е наред. Просто съм имала голям късмет да не стане някоя инфекция от тази течност!!!

# 297
  • Мнения: 12
Доктор Молов не оперирва ли в софия ?
Мисля идната седмица да си запазя час про него

# 298
  • Мнения: 97
Доктор Молов не оперирва ли в софия ?

Оперира и в София в болница Св. Пантелеймон

# 299
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
И петък, събота - в Бургас - Оксиком.
Утре имам час при него в 10:00 ч.,  поредният Grinning

Общи условия

Активация на акаунт