Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 429
  • 762
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 86
Здрасти,
Ако имаш хубав бюст, помисли. Изчакай едно раждане поне. Моя близка си сложи силикон на 21г, роди на 23г и ми каза, че гърдите й са все едно топка в чорап. Предстои й нова операция. Операцията й е била при един от известните родни хирурзи.
Не знам до колко съм права. Всеки си решава.
Здравей, благлдаря за коментара. За този ефект съм чувала, ако имплантите са над мускулно. Всичко зависи разбира се и от индивидуалните особености - кожа, качване /сваляне на килограми. Риск винаги има за всичко. Надявам се да имам късмет и преценката на доктора да се окаже точна. Simple Smile Късмет на всички, на които им предстои операция.

# 451
  • Мнения: X
На някой след операцията лилавеят ли му зърната, предполагам е нормално?  На места имам лилави по скоро тъмно червени оттенъци..

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 21:14 от Анонимен

# 452
  • Мнения: 54
На някой след операцията лилавеят ли му зърната, предполагам е нормално?  На места имам лилави по скоро тъмно червени оттенъци..

Пфф даже ме подсети, преди като си правих първата операци имах но ще ти обясня защо предполагам че и при теб се е получило айде няма да го обяснявям де ще намекна в началото са ти били нормални а сега почервеняват повече ако твоят приятел е прекалил с ... тях Joy знам че звучи смешно ама е така пробвай и ще видиш още са ти чувствителни просто иначе тогава бях питала и Стоянов няма грижи Wink

# 453
  • Мнения: 23
Здравейте момичета, на 28.05 беше моята операция за увеличаване на бюста но така и забравих да попитам доктора кога се махат конците а не искам да му досаждам.

# 454
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
При кого се оперирахте, доволна ли сте?

# 455
  • Мнения: 23
Да, доволна съм от това което мога да видя 🤗 Оперирана съм от Д-р Молов. Но като виждам по назад какви спорове има човек да го е страх да каже 🥴. Утре имам превръзка и се чудех дали ще махнат конците.

# 456
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Разбирам ви😀 удобно ли е да попитам, дали ще споделите ли с нас малко инфо -за кубици, профил и въобще нещата около операцията?

# 457
  • Мнения: X
Да, доволна съм от това което мога да видя 🤗 Оперирана съм от Д-р Молов. Но като виждам по назад какви спорове има човек да го е страх да каже 🥴. Утре имам превръзка и се чудех дали ще махнат конците.

Вече съм забравила Joy май на 6-7 ден ми ги махна конците. Беше точно като се приключва антибиотика.. ама на мен ми беше написал към рецептата и упътването за пиене на лекарствата.. пишеше нещо от сорта дата час на следващия преглед ..

# 458
  • Мнения: 3 023
Да, доволна съм от това което мога да видя 🤗 Оперирана съм от Д-р Молов. Но като виждам по назад какви спорове има човек да го е страх да каже 🥴. Утре имам превръзка и се чудех дали ще махнат конците.
Според мен утре ще е само превръзка и след още 2-3 ще ги махнат. Преди 6-7 дни не вярвам някой да маха.
На мен ги махнаха на 18ти ден, но заради котвата.

# 459
  • Мнения: 23
Катя и аз имам такава рецепта, многоо подробна но така и не разбрах за утре дали ще е само превръзка. Armira, при нулев старт( ама найстина нулев) 260 cc, анатомични, висок профил. Мога да изпратя снимка на лични  няколко часа след операцията. Като цяло много леко мина, моят праг на болка е доста висок и бързо се възтановявам ( е сега малко влагам драма да бъда поглезена но...... това между нас) лекаря и екипа няма какво да ги коментирам, за мен са 🥰

# 460
  • Мнения: X
Малеее 18ти ден не срастват ли вече с кожата и как си се къпала, на мен не ми даваше да ги мокря преди свалянето...
SaniaT значи махнал ми ги е на 7ден (ако броя и деня на операцията), на 27.03 ми беше операцията, на 02.04 ми е махнал конците, сега си видях в чатовете Joy не боли въобще, при мен вече раната си беше зарастнала.
Иначе и аз съм анатомични , 260 сс висок профил

# 461
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Аз ще се радвам на снимки, много благодаря!!🥰

# 462
  • Мнения: 19 687
И аз, и аз Hug

# 463
  • Мнения: 23
Момичета без да осъзнавате толкова много ми помогнахте тук с вашите публикаций, много ви благодаря

# 464
  • Мнения: 3 023
Малеее 18ти ден не срастват ли вече с кожата и как си се къпала, на мен не ми даваше да ги мокря преди свалянето...
SaniaT значи махнал ми ги е на 7ден (ако броя и деня на операцията), на 27.03 ми беше операцията, на 02.04 ми е махнал конците, сега си видях в чатовете Joy не боли въобще, при мен вече раната си беше зарастнала.
Иначе и аз съм анатомични , 260 сс висок профил
При разрез котва се махат на 18-ти до 22-ри ден
Иначе се къпех спокойно от ден 1. Слагаха водни лепенки, много удобни.

Общи условия

Активация на акаунт