Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 423
  • 762
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Shampein1 страхотна си Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 3 023
shampein страхотни са. От къде е жълтия бански?

# 707
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
desi_ks със сигурност петък и събота е тук, понякога когато има планови операции идва  и четвъртъка, но със сигурност уикендите винаги е тук Simple Smile

Shampein1  Прекрасна си, много са красиво стоят и изглеждат Simple Smile

# 708
  • Мнения: 361
Благодаря за бързия отговор, kaleia, по всяка вероятност ще си запиша и при него час за консултация. На мен Бургас също не ми е далеко, така че не пречи да се видя и с този доктор. Все пак това е нещо, което трябва да се обмисли добре.

# 709
  • Мнения: 73

FBID164928850541089 ,
мога да ти пратя телефона ми на лични , че по вайбър ми е по-лесно със снимките. И аз бях само кожи.

При кой доктор си оперирана и какви импланти и марка  благодаря предварително

# 710
  • Мнения: 1 725
Момичета ето ме и мен с малко снимки по бански, макар, че както казва Ел_83 зависи какъв е банския или сутиена гърдите могат да се оформят както си искаме, друго си е на голо Grinning
Ментор 425 кубика кръгли висок профил
Смяна на импланти и позицията (230 кубика PIP, подкожно)
49кг. 163см


Супер резултат! Искам да попитам има ли разлика в кубиците с малко над и с много под мускулно визуално?

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 959

FBID164928850541089 ,
мога да ти пратя телефона ми на лични , че по вайбър ми е по-лесно със снимките. И аз бях само кожи.

При кой доктор си оперирана и какви импланти и марка  благодаря предварително
При Молов, 430 сс, анатомични, висок профил, Ментор.

# 712
  • Мнения: 97
Момичета ето ме и мен с малко снимки по бански, макар, че както казва Ел_83 зависи какъв е банския или сутиена гърдите могат да се оформят както си искаме, друго си е на голо Grinning
Ментор 425 кубика кръгли висок профил
Смяна на импланти и позицията (230 кубика PIP, подкожно)
49кг. 163см


Супер резултат! Искам да попитам има ли разлика в кубиците с малко над и с много под мускулно визуално?
Има разлика определено на голо, с дрехи почти никаква. Казват, че когато се сменя и позицията трябва да са поне със 100 кубика повече за да изглежда същия резултат.

# 713
  • Мнения: 1 725
GrinGrinТова означава ли 100 кубика се губят на подмускулното??? Мале мия Rolling Eyes

# 714
  • Мнения: X
Не знам дали се губят ама примерно моите отстрани и отдолу снимани изглеждат огромно, според моят приятел така са и на живо,
 260 сс (още ще слизат имплантите надолу каза Молов)

Скрит текст:



# 715
  • Бургас
  • Мнения: 959
Кате,
Белезите ти червени ли са? Моите в момента хич не си личат, с цвета на кожата са и са в гънката. Да не би след някой друг месец да стават червени?

# 716
  • Мнения: X
Преди ми бяха по-бледи, но ми почервеняха, предполагам от солариума, едва ли попринцип е така. Не ги пазя понеже ще ходя на лазер, спрях и да ги мажа с кело кот.

# 717
  • Мнения: 54
Моите пък ставаха все по-червени но пак беше лятото но доста ги пазих от слънцето и си мислех че е нормално, после избледняха...... 

# 718
  • Мнения: 73

FBID164928850541089 ,
мога да ти пратя телефона ми на лични , че по вайбър ми е по-лесно със снимките. И аз бях само кожи.

При кой доктор си оперирана и какви импланти и марка  благодаря предварително
При Молов, 430 сс, анатомични, висок профил, Ментор.

Той ми предложо 430cc но аз си предтсавих доста по огромни 🙂 но като видях твоите не са чак толкова ... 🤔 доста добре изглеждат

# 719
  • Мнения: 97
Ами знам ли, така казват, че тези подкожните изглеждат по големи

Общи условия

Активация на акаунт