Акушер - гинеколози Варна - 10

  • 83 450
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 587
Ирина, никой не те напада. Аз също споделих моето мнение, както направи и ти. Ти описа как са се отнесли с теб, едва ли ще повлияеш на "бездушното" им отношение. Вече ти написах какъв е начина да се осъществи промяна, дори и да четат темата няма да се трогнат. Знаят, че за теб е много тежко, но за тях е работа и няма как да съпреживяват всяка лична трагедия. Трудно е да си обективна в тази ситуация и никой не те обвинява. Това, което за някой е лошо отношение, за друг може да е ок.
П.С. Не защитавам никой, като майка, жена и пациентка мога да си представя какво чувстваш. Но съм съгласна и с мнението ти, че не всички специалисти там са еднакви. И пак ще се повторя, че съм мед.лице и не толерирам лошо отношение към пациентите. В подобни конфликти има винаги две страни. Не те упреквам в нищо, но тепърва след тази случка ще ставаш много чувствителна по подобни теми. Бъди здрава, пожелавам ти слънцето да изгрее и на твоята улица, никой не заслужава да преживее подобно нещо.

# 721
  • София
  • Мнения: 323
Здравейте,
можете ли да ме насочите към гинеколог, от когото сте доволни, но преглежда в съботни дни?
Благодаря!

# 722
  • Мнения: X
Здравейте, има ли някоя от вас, която скоро да е посещавала д-р Румен Шопов и би споделила актуално мнение?
Благодаря предварително!

# 723
  • Мнения: 2 069
В събота съм ходила само при д-р Кирилова в частна АГ клиника Ева.  Преглежда през седмица в събота и е добре поне две седмици по-рано да се запише час.
Аз съм много доволна от нея.

Последна редакция: чт, 08 юли 2021, 12:43 от nadito0o

# 724
  • Мнения: 2
Аз миналата година ходих в събота в Майчин дом при д-р Ступина. Останах доволна

# 725
  • Мнения: 53
Здравейте,
В търсене съм на детски гинеколог. Дъщеря ми е на 14г. не е съвсем малко дете, но въпреки това ми се иска да има практика и с деца. Личният ни лекар ни препоръча Петинка Цветкова, за нея има отделна тема, няма да питам тук ...да кажем, че ако открия други препоръки, тя няма да е избора ни Simple Smile
Благодаря предварително!

# 726
  • Мнения: 1 377
Не, не, и да няма други препоръки, пак не ходете при нея.

# 727
  • Мнения: 2 069
Аз съм доволна от Др. Кузманова и знам, че работи с деца и тинейджъри, НО лично нямам опит за дете.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Много препоръки за гинеколог и за деца срещам за Красимира Желязкова. Аз я посещавам, наистина съм впечатлена от техниката и от подхода и. Единствен огромен минус е, че много се чака въпреки записания час(от 30 минути до 1 час и нещо). Но си заслужава.

# 729
  • Мнения: 42
Здравейте,
В търсене съм на детски гинеколог. Дъщеря ми е на 14г. не е съвсем малко дете, но въпреки това ми се иска да има практика и с деца. Личният ни лекар ни препоръча Петинка Цветкова, за нея има отделна тема, няма да питам тук ...да кажем, че ако открия други препоръки, тя няма да е избора ни Simple Smile
Благодаря предварително!
Водих дъщеря си (9г.)при д-р Савулева. Много съм доволна . Отношение, търпение, и най вече че ни реши проблема. Чака се затова си запишете първи час. Приемът е платен.

# 730
  • Мнения: 344
Здравейте, къде във Варна или Добрич сте пускали НК клетки?

# 731
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Имам някакви изследвания за NK клетки преди години в Рамус, това е изследвано:

По принцип към днешна дата нямам добри отзиви за Рамус от лекари, но тогава АГ(Ангелина Симеонова) към тях ме е насочила. Останалите изследвания пусках в Геника(в търсене на причини за ранни спонтанни аборти).

# 732
  • Мнения: 1 804
Здравейте, може ли мнения за др Елена Димитрова, МЦ Еквита и Майчин дом?Става на въпрос за следене на бременност.

# 733
  • Мнения: 5 386
Внимателна е, но с характер, професионалист е, не се надува, не зная дали има добър ехограф и въобще добра техника в кабинета ди, ходих преди повече от година при нея. Не ходя често, на десет години веднъж, затова не мога да преценя технически дали е в крак с тренда.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Моята кума следеше и двете си бременности при нея, беше доволна. Мен тя ме израждаше в Окръжна болница преди 9 години, тя се падна на смяна. Не говори много, не разтяга локуми и сладки приказки, но е спокойна и добър професионалист според мен.

Общи условия

Активация на акаунт