Акушер - гинеколози Варна - 10

  • 85 434
  • 741
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 199
Ще те разочаровам. Да, внимателна е, но като специалист е пълна нула. Направи такава грешка, че не искам да чувам за нея.Точно при профилактичен преглед.
Бихте ли споделили?

# 181
  • Мнения: 2 898
Изпрати младо нераждало момиче за ненужна операция при точно определен лекар. Добре, че потърсихме още мнения.

# 182
  • Мнения: 5 386
Оххх, това ми намирисва на схемаджийство и на умисъл, тоест, искало й се да спечели. На мен Манастирска д-р , гастроентеролог, ей тъй искаше да ме прати под ножа в клиника Темелков - без обостряне , без криза, без нужда! Е, помислих си, поразсъждавах и не отидох.

# 183
  • Мнения: 199
Така. Здравейте.  Споделям и аз мнение за Мария Желязкова Аджибадем.   Това беше най-нормалния преглед. За мен тя е компетента и много внимателна.

# 184
  • Мнения: 2 898
За внимателна и спокойна - да. Много човечна. Но до там с компетентността.

# 185
  • Мнения: 60
Момичета, моля, препоръчайте ми генеколог за следния проблем: имам много нередовен цикъл. Ходила съм на ендокринолог, проблемът не е в щитвовидната жлеза. Искам някой генеколог, който наистина ще ми обърне внимание и ще ми пусне всички нужните изследвания.

# 186
  • Мнения: 1 881
Привет, жена гинеколог по НЗОК около Червения, Окръжна *да НЕ Е в окръжна?

# 187
  • Мнения: 955
Привет, жена гинеколог по НЗОК около Червения, Окръжна *да НЕ Е в окръжна?
Д-р Евгения Гепргиева, кабинета е на ул. Илинден

# 188
  • Мнения: 654
На д-р Елена Димитрова кабинета също е около червения- малко по-надолу от Винса.
И Елена Димитрова, и Евгения Георгиева работят със ЗК и израждат в Окръжна, а преглеждат в частните си кабинети.

# 189
  • Мнения: 5 386
Димитрова е срещу Морската градина - входът откъм Летния театър и Детски кът. МЦ Еквита. Георгиева е зад Окръжна болница и поликлиниката, пресечка на Селиолу. Втората не я познавам, но съм виждала табелата на каб.

# 190
  • Мнения: 25
Здравейте момичета Simple Smile Мога ли да помоля за мнения относно Росица Мурад .Работи в клиника Нова .Някоя от вас да е следяла бременността си при нея ?

# 191
  • Мнения: 5
Здравейте. Някой знае ли координати на д-р Красимира Желязкова - Варна, понеже вече не работи в МЦ "Петинка Цветкова" и никъде не мога да я открия. Работи ли някъде изобщо? 

# 192
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Елина Йорданова 642229, в Марешки работи.

# 193
  • Мнения: 5
а къде се намира?

Последна редакция: нд, 08 сеп 2019, 21:25 от Елина Йорданова 642229

# 194
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Напротив, работи/преглежда в МЦ Марешки в Младост, срещу училище Гео Милев. Simple Smile  Предполагам, ако звъннете на регистратурата ще ви свържат с нея.

Общи условия

Активация на акаунт