Акушер - гинеколози Варна - 10

  • 83 434
  • 741
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5
да, да, сега го погледнах, първоначално не се сетих, че имаше мед. център с това име, благодаря много!

# 196
  • Варна
  • Мнения: 436
Здравейте момичета Simple Smile Мога ли да помоля за мнения относно Росица Мурад .Работи в клиника Нова .Някоя от вас да е следяла бременността си при нея ?
Аз се следя при нея по препоръка на приятелка. Супер мила и внимателна е и гледа много подробно на ехографа. Има много следящи се при нея. Но за проблемна бременност, честно казано не бих я препоръчала, защото каквото и да я питам странично все не знае.

# 197
  • Мнения: 2
Здравейте,след като цял ден чета и чета, но не открих отговор на въпроса ми, реших да пиша.
Търся си добър гинеколог, който да работи със здравна каса, за профилактични прегледи. На 23 съм, не съм раждала, не съм бременна, но мисля това да се случи скоро. И точно по този въпрос искам да отида при някой  който няма да притупа нещата, ще ме прегледа качествено. Искам да съм сигурна, че съм здрава и всичко ми е наред, и така да започна опити за бебе. Понеже от известно време не се пазим, но и не съм следила овулация, но все пак съм се надявала да се получи, и може би това малко ме притеснява. Но до сега съм ходила на гинеколог 3 4 пъти най-много винаги при различни и то от няма и на къде и не съм доволна. Извинявам се ако има подобна тема и аз не съм я открила, но повечето са за вече бременни, или вече мами и ЖК...
Благодаря!

# 198
  • Мнения: 1 472
Боян Георгиев, сега работи в АГ. Мои приятелка/живее в чужбина/ и др. позната бяха на преглед за подобен проблем и са доволни.

# 199
  • Мнения: 1 189
Здравейте, момичета !
Бременна съм в 8г.с.
Търся си читав гинеколог за ЖК,както и за раждане ( Живот да е и Здраве ! ).
Насочила съм се към АГ болница и ми се иска и докторът, който ще ми води ЖК да е от АГ. Бихте ли ми дали някакви координати на д-р Мирчева ? Ще опитам при нея. Но дали записва нови бременни ? Че се оказа, че голяма тарапана и масово не записват. Някой има ли актуална информация какво е положението при нея ? Тя изражда ли сама или е в екипа на някого ?
Посетих и д-р Липчева, д-р Анна Атанасова ( МД),Капка Атанасова( МД),Жасмин Костов ( МД) - единствено последният ми направи много добро впечатление, но не ми се иска да раждам в Майчин дом.
Ще съм ви благодарна ако ми дадете повече инфо за д-р Мирчева, както и ако ми препоръчате друг лекар в АГ, който води ЖК.

# 200
  • Мнения: 958
Препоръчвам доктор Георгиева от АГ ! Simple Smile Страхотна !

# 201
  • Мнения: 1 189
Препоръчвам доктор Георгиева от АГ ! Simple Smile Страхотна !


За първи път я чувам.
Как и е първото име ?
Тя води ли ЖК ?

# 202
  • Мнения: 958
Евгения Георгиева , заедно с мъжа си Боян Георгиев се преместиха началото на годината от МД. Да води . Потърсете информация за двамата ще ви излезе .

# 203
  • Мнения: 25 749
Здравейте, момичета !
Бременна съм в 8г.с.
Търся си читав гинеколог за ЖК,както и за раждане ( Живот да е и Здраве ! ).
Насочила съм се към АГ болница и ми се иска и докторът, който ще ми води ЖК да е от АГ. Бихте ли ми дали някакви координати на д-р Мирчева ? Ще опитам при нея. Но дали записва нови бременни ? Че се оказа, че голяма тарапана и масово не записват. Някой има ли актуална информация какво е положението при нея ? Тя изражда ли сама или е в екипа на някого ?
Посетих и д-р Липчева, д-р Анна Атанасова ( МД),Капка Атанасова( МД),Жасмин Костов ( МД) - единствено последният ми направи много добро впечатление, но не ми се иска да раждам в Майчин дом.
Ще съм ви благодарна ако ми дадете повече инфо за д-р Мирчева, както и ако ми препоръчате друг лекар в АГ, който води ЖК.
На Мирчева номера не е ли посочен в сайта на АГ?

# 204
  • Мнения: 1
Оф незнам да ли е правилното място но искам да попитам аз съм на 38 и за първи път щте раждам и искат да ми правят биопсия на плода моля някой ако си е правил да ми пише

# 205
  • Мнения: 22
Ще те разочаровам. Да, внимателна е, но като специалист е пълна нула. Направи такава грешка, че не искам да чувам за нея.Точно при профилактичен преглед.

Последните прегледи, които правих са точно при нея. Хареса ми че е много внимателна и обеснява подробно. За съжаление ми се струва малко отнесена напоследък и започвам да се притеснявам доколко е била адекватна диагнозата, която ми постави.
Работим за бебче вече близо 10 месеца, но без успех.
Ходила съм и при Бочева,и Кирчева, но не останах особено доволна, въпреки че горещо ми ги препоръчаха.
И четейки мненията тук започвам да се чудя има ли изобщо добри гинеколози в тази Варна...

# 206
  • Мнения: 114
На 15.07.19 се роди дъщеря ни чрез секцио цезарее. Роди се в 39 гестационна седмица, но с хипотрофия в следствие на неглижирането от страна на прехваления Славчев. И двете сме добре сега, благодарение на екипа, който избрахме в АГ Варна. Очарована съм от професионализма и човешкото отношение, въпреки всички усложнения. Безкрайно благодаря на д-р Мирчева, д-р Танев, д-р Ламада и всички акушерки. Ако има втори път пак бих избрала тях. Аз лично не бих родила без избор на екип, не би ми било спокойно.
Хм, по време на моето раждане в Окръжна, роди момиче, чието детенце бе с увредено сърце, несъвместимо с живота увреждане. Това е казал д-р Христов, детски кардиолог.Каза, че се е следила при д-р Славчев.

Това юли тази година ли се случва? Май сме били там по едно и също и време.

# 207
  • Мнения: 1 189
Момичета , с триста зора си записах час при д-р Мирчева. Много и е натоварен графика очевидно. Освен това, попитах на регистратура дали записва нови бременни и ми казаха, че към момента не записва. Бихте ли ми дали някакви координати на д-р Евгения Георгиева ( АГ) да проверя и при нея какво е положението.
Като цяло май голям зор се оказва да се вредиш за ЖК при читав доктор 😕

# 208
  • Мнения: 427
Момичета , с триста зора си записах час при д-р Мирчева. Много и е натоварен графика очевидно. Освен това, попитах на регистратура дали записва нови бременни и ми казаха, че към момента не записва. Бихте ли ми дали някакви координати на д-р Евгения Георгиева ( АГ) да проверя и при нея какво е положението.
Като цяло май голям зор се оказва да се вредиш за ЖК при читав доктор 😕
Бих те посъветвала да говориш направо с д-р Мирчева , не с регистратура.

# 209
  • Мнения: 25 749
Момичета , с триста зора си записах час при д-р Мирчева. Много и е натоварен графика очевидно. Освен това, попитах на регистратура дали записва нови бременни и ми казаха, че към момента не записва. Бихте ли ми дали някакви координати на д-р Евгения Георгиева ( АГ) да проверя и при нея какво е положението.
Като цяло май голям зор се оказва да се вредиш за ЖК при читав доктор 😕
Бих те посъветвала да говориш направо с д-р Мирчева , не с регистратура.
+1
На прегледа да пита лично.

Общи условия

Активация на акаунт