Акушер - гинеколози Варна - 10

  • 83 295
  • 741
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 19
Момичета можете ли да ми препоръчате добър гинеколог и ендокринолог в града (Става въпрос за поликистозни яйчници) за завишен LH и FSH
аз на ендо ходя при Мариела Бъчварова

А гинеколог?

# 256
  • Мнения: 1 432
Здравейте момичета!
Моля за мнения за д-р Христова - Санита,  д-р Славчев и д-р Германов.
За гинекологични проблеми - възли.
И техниката да е добра. При Славчев бях преди 2 год., той ми откри 1 възел, но той гледа с коремен ехограф.
Много се чака, петък вечер до късно и събота до обяд май беше. И прегледът бе много кратък - 4-5 мин.
А на мен ми трябва точна диагноза и евентуално лечение.  Чувала съм, че е добър с лапароскопа.

# 257
  • Мнения: 199
Момичета можете ли да ми препоръчате добър гинеколог и ендокринолог в града (Става въпрос за поликистозни яйчници) за завишен LH и FSH
аз на ендо ходя при Мариела Бъчварова

А гинеколог?
Мария Желязкова в ситиклиник Аджибадем.  Нямам полокистозни яйчници,но тсх бях зле . Имах кистички ,за 1 месец ме оправиха и вече съм в 9 седмица бременна ,При положение че с високо тсх забременях.  Пих по 75мкгр еутирокс от 10 и 43 стойност на хормона за 4 седмици бях с 2.97. Изключително съм доволна от тези жени. Като се има  впредвид, че пътувам всеки път от Бургас, за прегледите.

# 258
  • Мнения: 46
Момичета може ли да ми споделите мнение за др Юдова като репродуктивен специалист, не мога да намеря алтуална информация, а темите за нея за доста стари?
Аз съм и пациентка . Имах проблеми с хормоните и забременях при нея.Най добрата❤

# 259
  • Мнения: 17
Момичета може ли да ми споделите мнение за др Юдова като репродуктивен специалист, не мога да намеря алтуална информация, а темите за нея за доста стари?
Страхотна. Обърна ми необходимото внимание. Идвала е в почивни дни само за да ме прегледа. Благодарение на нея съм бременна в 6 м. С близнаци от първи опит инвитро. Горещо я препоръчвам.

# 260
  • Мнения: 243
Да споделя мнението си за д- р Германов: посетих го по спешност във връзка с обострена вагинална кандидоза. След извършения преглед искаше са настрочим дата за абразио, защото съм имала удебелена стена на матката.... Беше много настоятелен и много ме изнерви... После се прегледах при д-р Иванов и се оказа че нямам такъв проблем.... не знам какво да мисля..
Д-р Иванов преглежда в мед. център плюс зад операта, но там не работят със ЗК.

# 261
  • Мнения: 96
Здравейте , бременна съм в 22ра седмица до сега съм си правила 2 микробиологии и след всяка имам лечение минава ми и  после пак .. Живея в чужбина и някак си тук ми е трудно да се доворя на гениколозите ходя при доктор Бочева която много харесвам , но се чудя този път като се прибера дали да отида при някой друг . Спира ме това че винаги съм си ходила при нея и сега нз при кой друг мога да отида .. Страхувам се , пиша ви за да питам за мнения за някой добър специалист във Варна

# 262
  • Мнения: 2 062
Здравейте
д-р Германов освен в Аджибадем Ситиклиник. В АГ „проф. д-р Д. Стаматов“  или АГ на Света Ана(окръжна) работи?  Simple Smile

# 263
  • Мнения: 2 091
Здравейте
д-р Германов освен в Аджибадем Ситиклиник. В АГ „проф. д-р Д. Стаматов“  или АГ на Света Ана(окръжна) работи?  Simple Smile

В АГ „проф. д-р Д. Стаматов“ Simple Smile

# 264
  • Мнения: 25
Задължително ли е да е жена? Simple Smile
.
Не, даже някои мъже са по-добри от жените!

# 265
  • Мнения: 439
На 15.07.19 се роди дъщеря ни чрез секцио цезарее. Роди се в 39 гестационна седмица, но с хипотрофия в следствие на неглижирането от страна на прехваления Славчев. И двете сме добре сега, благодарение на екипа, който избрахме в АГ Варна. Очарована съм от професионализма и човешкото отношение, въпреки всички усложнения. Безкрайно благодаря на д-р Мирчева, д-р Танев, д-р Ламада и всички акушерки. Ако има втори път пак бих избрала тях. Аз лично не бих родила без избор на екип, не би ми било спокойно.
Д-р Мирчева е прекрасна,  страхотен лекар и човек ❤ Родих при нея близнаци и, ако някога пак родя /надали/ отново бих й се доверила ❤ Да ти е живо и здраво детенцето 🤗💋
Благодаря, също и за информацията за нея, наистина е страхотна Simple Smile
Здравейте,Къде се намира кабинета на д-р Мирчева?  Бих искала при нев да ми бъде консултацията, Също така с добра апаратура ли работи. С първото ми дете бях избрала д-р Христова. Много  голяма грешка-  ехографа беше стар. И тя като цяло си претупва пациентите. Жалко само дето доплатих тогава и пакет, като не получих допълнителни услуги за това.

# 266
  • Мнения: 427
Д-р Мирчева преглежда в ДКЦ на АГ болницата. Може да видите в сайта телефон но , който да си запишете час. Апаратурата й е добра , тя е прекрасен лекар и човек . Ако регистратура ви откажат час, има в сайта нейн телефон .

# 267
  • Мнения: 425
Момичета, препоръчайте някой за поликистоза. Може и без направление.

# 268
  • Мнения: 360
Здравейте... може ли някой да ми препоръча добър гинеколог, няма значение дали работи или не със здравна каса. Оперираха ме лапароскопски за премахване на извънматочна бременност, съответно ми премахнаха и едната тръба. Това беше първа бременност, съответно се надяваме след 3 месеца да почнем отново опитите и всичко да е наред. Бих искала да отида на преглед при добър специалист, който да ми назначи съответно необходимите изследвания и да ми обърне внимание. Оперираха ме в АГ по спешност, бяха доста мили, но след операцията не съм достатъчно спокойна, някак си доста на бързо мина прегледа и ми се иска и второ мнение.
Благодаря!

# 269
  • Мнения: 439
Disappointed
Д-р Мирчева преглежда в ДКЦ на АГ болницата. Може да видите в сайта телефон но , който да си запишете час. Апаратурата й е добра , тя е прекрасен лекар и човек . Ако регистратура ви откажат час, има в сайта нейн телефон .

Благодаря. Намерих телефона й на сайта , от регистрарура ми казаха, че може и да не ме приеме.Disappointed Relieved

Общи условия

Активация на акаунт