"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 43

  • 33 697
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Аз имам само един бърз въпрос и моля извинете ме ако не е това мястото му .
Защо жените пишка толкова често когато са в ранна бременност ?

# 76
  • Мнения: 532
Заради нарастването на хормоните. Но не е задължително да го има, строго индивидуално е.

# 77
  • Мнения: X
Здравейте, момичета .  Днес си направих още един тест със сутрешната урина и отново беше негативен .Вече втори ден негативен тест и липса на цикъл .
Аз имам изключително редовен цикъл и за товя го мисля толкова . Освен че си ми идва всеки месец през точен брой дни то и болките ми изчезнаха още вчера сутринта . Нямам къде да споделя и за това пиша тук ... започвам да го мисля доста колкото и да знам че не е хубаво .
За пръв път този месец правихме опит за бебче . Онзи ден бях вдигнала температура леко и имах наистина много силни болки в главата (от такива неща смея да твърдя че не съм се оплаквала повече от 2 пъти в живота си ) Не се чувствам болна. Напълно объркана съм какво се случва ...
Дайде ми съвет моля ви .

# 78
  • Мнения: 6 604
Най - вероятно не си бременна.
На твое място бих запазила час за гинеколог-да види на какво се дължи закъснението.

# 79
  • Мнения: X
Да .. Може би е така . Просто това е първия месец когато ми закъснява и то първия с опити за бебе . Странно е съвпадението .

# 80
  • Мнения: 450
Прави ми впечатление, че доста потребителки споделят за промяна в цикъла при опити за бебе. Удължаване на цикъла, промяна в течението, продължителността... Принципно не е нещо нечувано. Също така и тук психиката си казва думата - колкото повече го чакаш и мислиш, толкова повече ти закъснява. Ако до седмица не настъпи М, по-добре да посетиш гинеколог. Успех и дано скоро видиш двете черти. ✌🏻

# 81
  • Мнения: 6 604
Да .. Може би е така . Просто това е първия месец когато ми закъснява и то първия с опити за бебе . Странно е съвпадението .
Не е чак толкова странно. 😉
И на мен ми се случи.

# 82
  • Мнения: X
Много ви благодаря за бързите и полезни отговори. Само съм пропуснала да напиша едно от най -важните неща .Имам някакво бледо бежово зацапване .Не тече силно просто слагам превръзка и зацапва  . Почвам да се чудя дали е възможно да е било късна овулация и сега да се случва оплождането ? Такива варианти има ли ?
Извинете ме за невежеството ми .

# 83
  • Мнения: 6 441
Варианти има всякакви. Най-добрият съвет е да отидеш на един преглед. Само така ще получиш отговор на въпросите си. Peace

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
При редовен цикъл е малко вероятно овулацията ти да е била късно.

# 85
  • Мнения: X
Да,помислих си го и това . Просто може би защото за пръв път прави  опит за бебе и организма ми реагира по- различно . Благодаря ви .  Нямам повече въпроси Heart

# 86
  • Мнения: 955
Здравейте. Включвам се с въпрос, който вероятно ще ви се стори глупав. Правим опити едва от този месец. В овулация съм и вчера получих ужасно силни режещи болки ниско в корема. Не можех да се изправя, причерня ми направо. Знам, че е нормално понякога в ову да има болки, но никога не ми се е случвало такова чудо. Та на въпроса: възможно ли е да е свързано с бебеправенето по някакъв начин? Благодаря предварително и успех на всички!

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Не.

# 88
  • София
  • Мнения: 169
Здравейте. Включвам се с въпрос, който вероятно ще ви се стори глупав. Правим опити едва от този месец. В овулация съм и вчера получих ужасно силни режещи болки ниско в корема. Не можех да се изправя, причерня ми направо. Знам, че е нормално понякога в ову да има болки, но никога не ми се е случвало такова чудо. Та на въпроса: възможно ли е да е свързано с бебеправенето по някакъв начин? Благодаря предварително и успех на всички!
Ако овулацията ти е била вчера е възможно при пукане на фоликул. При мен се получава по този начин.
Иначе няма нищо общо с "бебеправене".

# 89
  • Мнения: 18
Здравейте. Понеже изчетох всички мнения и коментари реших да ви попитам за моята ситуация която не успях да открия тук. Ситуацията е следната: преди 2 седмици ми беше Овулацията и мисля, че точно тогава съм заченала, 1 седмица след това мисля или поне така ми се е сторило, че имах признаци на ранна бременност като болки в кръста, гърдите... 2 седмици след овулацията (1вия ден на закъснение) си направих тест, който беше положителен с втора бледа черта. На другата вечер ми дойде М. Моля, дайте съвети имали ли сте такива ситуации?

Общи условия

Активация на акаунт