Вълча баница:)

  • 9 357
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 948
Благодаря Моренка   bouquet
Пак ме очароваш..., ще я направя ...Изглежда страхотно

# 16
  • Мнения: 663
Ще пробвам изглежда мн. вкусно  bouquetмн. благодарности

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 21 632

Сигурно може, защо не Thinking... обаче ми се струва, че ще ти трябва по-висок съд, защото с трите пласта плънка си става височко все пак... не зная, прецени си .
Ако говориш за това парфе, ето рецептата. bowuu

Аз благодаря на всички ви за милите думи.  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 153
Мерси Моренаа  bouquet

# 19
  • Мнения: 793
Супер е вчера я правих, само че моята изгоря отгоре леко, и се наложи да я  мажа с маргарин, но стана много вкусна и замених бекона  с шунка  Peace

# 20
  • Мнения: 364
по принцип много харесвам всякакви баници - и със сирене и с кайма. Тази изглежда интересна и вкусна и задължително ще я опитам. Благодаря за идеята!

# 21
  • Мнения: 707
Баницата иzглежда великолепно. Няма съмнение, че Ще я направя. Покаzах снимките на съпруга и той е нетърпелив да я опита  Grinning.
Таzи баница ми дава идеи zа раzлични видове плънки, но подредени по съЩия начин. Ако бекона се zамени със zеленчук, става идеална и zа вегетарианци.
Но аz Ще пробвам първо оригинала, пък експериментите - после  Laughing.
Приятен апетит!

# 22
  • Мнения: 2 116
по принцип много харесвам всякакви баници - и със сирене и с кайма. Тази изглежда интересна и вкусна и задължително ще я опитам. Благодаря за идеята!
  Hug

# 23
  • Мнения: 7 474
 newsm44 newsm44  Направих я днес!! Стана страхотна! Благодаря ти Морена за идеята!    bouquet  bouquet
Само я залях с майонеза + яйце (по подобие на моята рецепта за баница) и стана върха!



Ето я твоята, вкуса ми наподобява на пица newsm78!






Ето я и моята рецепта за любителите на баница!  
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=76384.0


# 24
  • Мнения: 2 116
Много са хубави!  Hug Аз днес ще я правя!  Party

# 25
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Баницата е супер, снощи гости посрещах с нея. А вкуса наистина наподобява на пица. Мъжлето като се завърна вчера вкъщи и ме пита дали не пека пица наистина. Вкусна е доста!

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Направих я.За мен лично нищо особено, даже по-скоро не ми хареса твърде ConfusedЗа сметка на това мъжа ми и бебето я ядоха в несвяст, следователно ще се прави често-често у нас WinkБлагодаря, Моренка  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 101
Мислех, че няма да успея да я направя, тъй като ми се видя малко сложно първоначално. Но успях. Баницата наистина е страхотна.  smile3501

# 28
  • Мнения: 2 116
Снощи я тествах!   chef Малиииииииии върха!   bouquet

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Радвате ме момичета! Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт