RYANAIR -15

  • 37 869
  • 765
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 2 402
Много ви благодаря  bouquet

# 331
  • Мнения: 4 334
може да си поръчате количка, ако ще ви е по-удобно (безплатно е)
или да доплатите за седалка с повече място (но НЕ на авариен изход, не може с патерици)

# 332
  • Мнения: 26
Някой знае ли каква е причината през септември полетите до Рим да са намалени доста като бройка в сравнение с летните месеци? Пред месец не бяха така, а сега отварям гледам и половината седмица няма полети и то през целия месец? Да не говорим, че и цените са с по 200 евро отгоре някои дни.

# 333
  • Мнения: 19 018
Обяснение за промяната в графика никой не дава
Уиз спряха Рим..вероятно за това цените са високи

# 334
  • Мнения: 3 368
Стана ми интересно как жената се е ударила в тоалетната, като при турболенция е забранено ползването им и екипажа следи стриктно да не се става? Откопчаването на коланите е честа практика, но при ставане веднага реагират.

# 335
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Защо в менюто за избор на летище стои Пловдив, като опция за Брюксел? Полети няма. Дали предвиждат пускане следващите месеци или просто не са изтрили дестинацията?

# 336
  • Мнения: 26
Те Уиз от доста време нямат полети до Рим, просто рязката промяна ме изуми и ми се струва нереално.

# 337
  • Мнения: 19 018
Те Уиз от доста време нямат полети до Рим, просто рязката промяна ме изуми и ми се струва нереално.

Все пак са 4 полета седмично, не е толкова зле, а и за някои дати цените са нормални.

# 338
  • Мнения: 1 141
От края на миналата есен няма полети от Пловдив до Брюксел и не ми е известно да предвиждат пускане на линията. Вероятно не са я изтрили по някаква причина.

# 339
  • Мнения: 4 808
То и от Бургас стоят Милано, Тел Авив, три града в Германия и два в Полша, също Литва и Латвия, до които полети няма от миналата есен. И както изглежда, няма и да има.

# 340
  • Мнения: 10 618
Някой да се е възползвал от намалението, което обявиха вчера? За моите дестинации няма особена разлика...

# 341
  • София
  • Мнения: 6 561
Някой да се е възползвал от намалението, което обявиха вчера? За моите дестинации няма особена разлика...
То беше за коли под наем - 15 %

# 342
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Някой дали е следил цените от Шарлероа или Франкфурт до София за края на юли? Незнайно защо от 1 август цените са ниски(25-70€), а от средата до края на юли цените са над 150€. Следя ги от месец с надеждата да паднат, но не. Дали има шанс да паднат под 100€? Какви са ви наблюденията?

# 343
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Някой дали е следил цените от Шарлероа или Франкфурт до София за края на юли? Незнайно защо от 1 август цените са ниски(25-70€), а от средата до края на юли цените са над 150€. Следя ги от месец с надеждата да паднат, но не. Дали има шанс да паднат под 100€? Какви са ви наблюденията?
Много просто, цените се менят според ваканцията. Затова доста семейства летят от други летища, когато при нас е началото на ваканцията. Дилемата е дали да влогиш време за път и разходите за бензин/влак или да платиш повече, но да излетиш от най-близкото летище.

# 344
  • София
  • Мнения: 3 168
Някой дали е следил цените от Шарлероа или Франкфурт до София за края на юли? Незнайно защо от 1 август цените са ниски(25-70€), а от средата до края на юли цените са над 150€. Следя ги от месец с надеждата да паднат, но не. Дали има шанс да паднат под 100€? Какви са ви наблюденията?
Рони, погледни цените на wizzair от Франкфурт. Може и да ти харесат за някой дати. Често попадам на добри цени от Франкфурт и на lufthansa, но при закупуване на двупосочни билети.

Общи условия

Активация на акаунт