RYANAIR -15

  • 37 873
  • 765
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 4 493
Един бърз въпрос. Не ми е за първи път, но нямам спомен как съм се оправила предишният път. Тръгвам да чекирам полета за 4 човека, ама единият е с безсрочна лична карта, а за да се чекира искат дата на изстичане на документа, няма опция да цъкна че е безсрочна, не ми позволява да продължа без да въведа дата на изтичане. Дайте идея какво да правя. Сигурна съм, че със същата ЛК вече съм чекирала човека няколко пъти, но нямам спомен как съм се оправила - имам време утре до обед.....

# 391
  • sf
  • Мнения: 10 156
Напиши произволна далечна дата.

# 392
  • София
  • Мнения: 4 493
Напиши произволна далечна дата.
И аз си го помислих - 10 години или 20 след издаването , ама знам ли ги дали няма да се заядат нещо ....

# 393
  • София
  • Мнения: 145
Аз преди два дена чекирах (и вече пътувахме) двама с безсрочни ЛК. Зададох днешна дата през 2021 и на двамата, нямаше проблем Simple Smile

# 394
  • Мнения: 68 659
На майка чекирах така...никакъв проблем нямаше нито на отиване нито на връщане. Пиши произволна бъдеща дата.

# 395
  • Мнения: X
Здравейте! Разрешено ли е да нося в ръчен багаж пинсета и ампули витамин С? Когато моят билет е с приорити, а на двете ми деца - не, мога ли без проблем да се наредя на опашката Неприорити? Благодаря.

# 396
  • Пазарджик
  • Мнения: 728
Здравейте! Разрешено ли е да нося в ръчен багаж пинсета и ампули витамин С? Когато моят билет е с приорити, а на двете ми деца - не, мога ли без проблем да се наредя на опашката Неприорити? Благодаря.
Да,можете да се наредите на опашката за приорити.Аз съм го правила с дъщеря ми и не съм имала проблем.Пинсетата и вит.С също не са проблем.Само ги покажете при преминаването на лентатата с багажа.

# 397
  • Мнения: X
Много благодаря! А пистолет играчка предполагам, че не може в ръчния багаж?
И последно: стековете цигари не е задължително да са купени от безмитните магазини,нали?

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 09:27 от Анонимен

# 398
  • София
  • Мнения: 4 493
За пистолет играчка - бъдете готова да го изхвърлите. На нас ни взеха играчката на малпенса - синът ми се скъса от рев.
Благодаря ви , ще чекирам билета с произволна дата за изтичане на личната карта

# 399
  • Пазарджик
  • Мнения: 728
Да,цигарите не е нужно да са закупени от безмитния.Пазете си касовия бон  като ги купувате за всеки случай.

# 400
  • София
  • Мнения: 12 233
Здравейте,
имам следният въпрос. Не откривам откъде мога да канселирам полет. Става въпрос за евтините билети до Каламата за общо 10 евро, които ще ги прежаля без пробелм. За съжаление няма да можем да отидем и искам просто да информирам самолетната компания, че тези пет места ще са свободни. Откривам обаче опция само за смяна на дати и имена, но не и за канселиране на закупените билети.

# 401
  • Мнения: 47 991
Няма канселиране
Просто не отиваш

# 402
  • Мнения: 2 681
Аз съм писала на чата - да знаят, че билетите са свободни.
Благодариха ми и много се зарадваха.

# 403
  • София
  • Мнения: 12 233
Благодаря за отговорите Simple Smile
А къде в чат им писа, защото на мен ми се включва само някакъв тъп бот и не се получава Simple Smile

# 404
  • Мнения: 126
Здравейте, надявам се някой да помогне. Ще почиваме в Торевиеха, но билетите за връщане през Аликанте са малко скъпичкил Казаха ми че мога да ползвам автобус до Валенсия, но ме интересува как е най изгодно  да се придвижа до летище Кастелион ( билетите с Ryanair са доста по изгодни)

Общи условия

Активация на акаунт