Препоръчайте ми хотел в Банско ТЕМА 2

  • 68 232
  • 793
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 102
Привет!
Темата е за хотели,но точно от тук разбрах за апартаменти Радост и искам да благодаря на съфорумката rudi.
Прекарахме 5 чудесни дни в Банско и околностите ,а цената от 40лв на вечер за 4 човека  която платихме беше повече от приемлива.Апартаментите са доста просторни ,кухнята си има всичко необходимо ,интернета е добър ,а хазайката е много приятна и услужлива,препоръча ни хубави места за хранене  и маршрути.Посетихме Белица и паркът с мечките,правихме преход до хижа Яворов /кухнята им е много добра/,качихме се на Рибното и Жабешкото езеро,друг ден на Муратово .Толкова ни хареса ,че си тръгнахме чак в 6 вечерта ,а хазайката ни остави безплатно до толкова късно.Препоръчвам с 2 ръце мястото и вече планувам кога да се върнем отново .

# 496
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Някой със скорошни мнения за х-л Орфей и Св. Иван Рилки? Не стига, че навсякъде зверски са вдигнали цените, ами и в тези два никога не съм била. Ако ще плащам повече поне да има за какво и да не съжалявам после. За Иван Рилски дават водата в басейните доста топла, така ли е? И как е в Орфей? Храната?

# 497
  • София
  • Мнения: 5 721
Здравейте! Някой с пресни впечатления от  хотел Лъки Банско? Последно бях там преди 2 г. Мислим да отидем за няколко дни Simple Smile Интересува ме изхранването на блок маса ли е в момента?

# 498
  • София
  • Мнения: 6 680
Не съм с пресни впечатления, и аз преди 2 г. бях последно, но общите ми впечатления за този хотел и мениджмънт са, че няма да свалят нивото и ще бъде добре.

# 499
  • София
  • Мнения: 5 721
Нивото със сигурност е високо! Надявам се така да е и занапред! Simple Smile Страхотно място е❤️Днес пътувам и ще споделя впечатления!
Хубав ден!

# 500
  • София
  • Мнения: 5 721
Както и преди, всичко е на ниво! Голями и чисти студиа заредени с всичко необходимо. Чехли, халати, кърпи, френска козметика. Комплименти от Хотела (2 води,кафе- капсули лаваца, чай туингс, сметани, кафява и бяла захар, подсладител) зареждат се всекидневно. Вчера следобяд, камериерката почука леко на вратата , и ни изненада с бонбони Линдор 😊. Закуската:Уникална и  богата на блок маса. Има каквото си пожелаете, подредено красиво с качествени продукти. Спазват се противоепедимични мерки.На вратата те посрещат с молба да си сложиш маска и ръкавици докато си избираш ядене. Персонала от..... до.... са много любезни. Заслужава си всеки един лев! Басейни, спа център, всичко е на много високо ниво! 👏

# 501
  • Сф
  • Мнения: 10 666
А какво става с открития им басейн? Може ли да се ползва с-у допълнително заплащане (когато не е в пакет). Ако изобщо е отворен? Обмислям за рож. си ден през август да отскочим до Лъки. Пълно ли е много през седмицата?
Благодаря и приятна почивка!

# 502
  • София
  • Мнения: 5 721
Мерси! 🌹Басейна работи, да - 14 лв се заплаща на човек , но има и пакет с нощувка, закуска и вечеря и ползване на басейн безплатно. В момента няма много хора, спокойно е.

# 503
  • София
  • Мнения: 6 680
Димяни, много благодаря за отзива! Както и предполагах - няма да свалят нивото. Те и Катарино са ми любими.
А защо да се плаща отделно открития басейн на Лъки - аз съм ходила само есен/зима и не разбрах - той не е ли към хотела?

# 504
  • София
  • Мнения: 5 721
Дано ви хареса и на вас! Към хотела е, но се плаща допълнително. Странна политика! Simple Smile

# 505
  • Англия
  • Мнения: 1 006
И аз бях в Лъки през лятото преди 2г.и точно търся отзиви как е в момента положението. Радвам се, че не са свалили нивото, ще резервирам за другата седмица. И нас камериерката тогава ни черпеше с бонбони линд 😂 А вечерите, които са включени в пакетите, как са, пак ли на блок-маса?

# 506
  • София
  • Мнения: 5 721
ana. ana., ние не вечеряхме в хотела. Всяка вечер сядахме в някое ресторантче извън хотела. Нямам идея дали вечерите са на блок маса или сет меню,но  ако има желаещи и са повече от 50 е на блок маса. Август месец мисля пак да отиде за 3,4 дни и може би ще платя пакет с вечеря.

# 507
  • Мнения: 311
Водата в басейните в Лъки топла ли е?

# 508
  • Мнения: 7 127
Водата в басейните в Лъки топла ли е?
Във вътрешния - много.

# 509
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Ние сега сме там-в детския е много топла, в хот тъба е направо гореща, в големия басейн-приятна. Заради големите горещини не сме ходили на външния още.

Общи условия

Активация на акаунт