Препоръчайте ми хотел в Банско ТЕМА 2

  • 67 949
  • 793
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 26
Ние вече сме резервирали all inclusive за 3 нощувки, за това питам, дали не се прецакахме малко хаха

# 61
  • София
  • Мнения: 3 610
Ние вече сме резервирали all inclusive за 3 нощувки, за това питам, дали не се прецакахме малко хаха
Вчера се прибрахме оттам. Имаше сравнително малко хора, вероятно заради прогнозата за дъждовно време през цялата седмица, която за щастие не се оправда. Много приятно беше. Бяхме в стая лукс, която всеки ден почистваха и подреждаха старателно. Кърпите се сменят всеки ден, всеки ден зареждат шампоан, балсам, душ гел и боди лосион. Храната беше разнообразна - супа, таратор, салати, основни с месо 5 вида - пиле, телешко, свинско, заек и риба, 5 вида вегетарианско. Десерти 7-8 вида сладкиши поне. Плодовете тази година бяха по-малко - дини, пъпеши, ябълки 2 вида, портокали, праскови, нектарини и банани. Сушени плодове, сладолед и т.н. Алкохол - червено и бяло вино, водка, ракия и бира.
Акватоничният басейн си работеше нормално. Външните басейни са студени - и дълбокият, и детският, но като напече слънцето, добре разхлаждат. Водата е чиста. Отношението на персонала на хотела към гостите е чудесно. Съотношението цена качество е повече от добро. Кое Ви притеснява?

Последна редакция: сб, 13 юли 2019, 20:41 от july1993

# 62
  • Мнения: 26
Много благодаря за изчерпателния отговор.
Всъщност малко ме притесниха мненията в booking, че е мръсно, не поддържано, храната е ужасна и т. Н.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 610
Много благодаря за изчерпателния отговор.
Всъщност малко ме притесниха мненията в booking, че е мръсно, не поддържано, храната е ужасна и т. Н.
Ооо, нищо подобно! Чисто е навсякъде, жените чистят както стаите, така и общите части непрекъснато. Терасите също са чисти със саксии с добре поддържани мушката.Blush Само идиот може да твърди, че там храната е ужасна, има за всеки вкус. Е, черен хайвер и сьомга няма. 😄

# 64
  • Мнения: 111
Може ли да ме насочите къде бихме могли да обядваме в Банско на нормални цени? Ако има обедно меню със супа и готвено ще е още по-добре, т.к. ще сме с дете на 4г.

# 65
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Може ли да ме насочите къде бихме могли да обядваме в Банско на нормални цени? Ако има обедно меню със супа и готвено ще е още по-добре, т.к. ще сме с дете на 4г.
Гостилница "Канчето на центъра.
Чукни в нета. И фесбук.На ул." Н.Вапцаров".
Ние сме хапвали там с дете и сме доволни.Цените , повече от нормални.

# 66
  • Мнения: 111
Супер! Благодаря! Ще бъдем 4 дни в района, така че ако някой сподели и нещо друго ще съм благодарна.

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 09:16 от Yoli85

# 67
  • Мнения: 1 457
Ние вече сме резервирали all inclusive за 3 нощувки, за това питам, дали не се прецакахме малко хаха
Моника,а къде направихте резервацията,директно от техния сайт ли?

# 68
  • На зелено
  • Мнения: 653
За Кемпински ми излиза оферта с вечеря. Аз за първи път виждам такава и се чудя дали е реална?! Като тя не идва директно от хотела, а от един от сайтовете с оферти.
Някой от вас купувал ли е предварително пакет с вечеря за там?

# 69
  • Мнения: 71
Били сме в Кемпински,  с резервация директно през хотела и имахме включена вечеря в деня на пристигането, а останалите дни само закуска. При следващото ни посещение имахме само закуски. Явно имат промоции с включена вечеря от време на време.

# 70
  • На зелено
  • Мнения: 653
Включвам се и с инфо за Кемпински, а не само въпроси да задавам. В разговор с отдел "Резервации" казах директно, че ме интересува пакет с вечери. Те не са написани в сайта, но предлагат и такива. Предложената цена беше същата, каквато и в офертата, която намерих от сайт за оферти.

# 71
  • София
  • Мнения: 5 885
Включвам се и с инфо за Кемпински, а не само въпроси да задавам. В разговор с отдел "Резервации" казах директно, че ме интересува пакет с вечери. Те не са написани в сайта, но предлагат и такива. Предложената цена беше същата, каквато и в офертата, която намерих от сайт за оферти.
А каква е цената, споделете, ние сме 2ма с две деца, за събота - неделя примерно? Или ако имате цени за други дни пак кажете, ако е удобно?

# 72
  • Мнения: 26
Ние вече сме резервирали all inclusive за 3 нощувки, за това питам, дали не се прецакахме малко хаха
Моника,а къде направихте резервацията,директно от техния сайт ли?
Да, директно звъннахме на телефоните посочени в сайта.

# 73
  • на земята
  • Мнения: 4 092
И аз имах запитване тук за Кемпински, защото ми даде цена и с вечеря,но тук във форума бяха категорични,че няма.
Да споделя,че има пакет и с вечеря.Обадих се директно на хотела със запитване.

# 74
  • На зелено
  • Мнения: 653
Alichka, да, няма ОИ. Включена закуска и вечеря не е ОИ.

Цената, която ми дадоха за 2 нощувки, закуски и една вечеря е 240 евро.

Общи условия

Активация на акаунт