Препоръчайте ми хотел в Банско ТЕМА 2

  • 68 158
  • 793
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 13 540
=

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 21:22 от Пролетно цвете

# 676
  • Мнения: 1 069
Интензивно, зад интензивно и пред интензивно - в женските теми, тука хотелите в Банско обсъждаме.


Пък колко акъл имам/е - не е ваша работа.

# 677
  • Мнения: 19 475
Ами той целият форум е женски - ти какво правиш тук? Че и ми определяш в коя тема да пиша. Малоумниците няма да свършат. Надявам се да разбереш каква глупост написа, ама едва ли.....И да, хотелите в Банско са въвели определен ред, за да може да са безопасни. Съобразявайте се.

# 678
  • Мнения: 1 069
Малоумник ли ме наричате госпожо ?

# 679
  • Сф
  • Мнения: 10 658
Хе , айвата няма да си купи сертификат. Той е изключително интелигентен човек , с широк кръгозор, който пътува доста Simple Smile  Не знам защо се връзват някои на всичко, еле за кв, нелепо е, че смешно Simple Smile

# 680
  • Мнения: 6 296
Трябва да минат 14 дни все пак от ваксинацията, дори и с Джонсън.
Не сте запозната.  След поставяне на Джонсън веднага се издава сертификат, а при другите ваксини, след поставяне на втора доза. Не се чакат никакви 14 дни. В момента се обмисля издаване на сертификат и след поставяне на първа доза и сертификат за всички преболедували от декември месец 2020г. насам, т.е. за повече от 180дни.

# 681
  • Мнения: 1 445
Фаталина,веднага се издава,но влиза в сила след 14 дни. А това,че в Бг започнаха да променят изискванията за даване на сертификат на дребно,няма да го коментирам.

# 682
  • София
  • Мнения: 6 668
Именно. Веднага се издава, но влиза в сила след 14 дни, или поне в чужбина биха го признали след 14 дни. В БГ - тук правилата се сменят, както е удобно.

# 683
  • Мнения: 3 874
За чужбинско сертификатът ще важи 14 дни след втората игла, но за БГ още веднага след поставянето на първата игла.
От днес това е "великата новост"!

# 684
  • Мнения: 6 296
Все пак сме в темата за Банско, а не за екскурзи и почивки в чужбина. Като не става с ваксина става с тест.

# 685
  • Мнения: 2 253
От година всяка тема за туризъм е и тема за ковид. Няма как. Ковид особено чувствително влияе на туризма. Това, че някой е сравнил правилата у нас, и навън, не е голямо отклонение от темата.

Много офтопик влязох, освен да пожелая на всички снежен сезон, да сме здрави и напук на всичко да покараме ски, и да бягам...и да, ваксинирайте се Simple Smile

# 686
  • Мнения: 1 069
Ски ще караме, хотелите му хванаха цаката и не, няма да се ваксинираме.
Млади сме все още и поддържаме здравословен начин на живот ( изключая ол инклузива Grinning на ГХБ ) и ще направим всичко възможно да продължим да живеем без ваксина (не съм антиваксър, ваксините са се доказали с годините, даже в момента провеждам курс с респигард).

Или ....ако го направя ще е, защото аз съм решил, а не защото някой капут (политик, подкупен професор) ми обяснява, че това е начинът.  Брат ми е с 3 дози (зъболекар) и в момента е под карантина и с 3 положителни pcr-a на 3 различни места (на едното място казахме, че ни трябва за пътуване и пак излезе положителен) правен. С пневмония , оправя се вече, но никак не беше лека, както усилено се набива в "канчетата".

Във вторник съм на служебна почивка в Банско и нямам сертификат, както писах по-горе, по-големите играчи (хотели) му хванаха цаката.

# 687
  • София
  • Мнения: 2 849
И как му хванаха цаката?

# 688
  • Мнения: X
Гранд хотел Банско публикуваха информация относно гостите, които нямат зелен сертификат.
Ще правят бързи тестове по 11лв….

# 689
  • Мнения: 7 081
Да, ето я цялата информация, публикувана във ФБ:

"Съобразно всички мерки и изисквания, които страната ни въвежда срещу разпространението на COVID-19 и новите противоепидемични мерки въведени от 21.10.2021г., от Гранд Хотел Банско предоставяме на всички наши гости, които не разполагат с необходимите документи, за ваксинация или са преболедували COVID-19 по смисъла на заповед №РД-01-733 от 27.08.2021, на министъра на здравеопазването, мобилна лаборатория на място в хотела. Тестовете са с валидност 48 часа и се правят от лекар, а резултатите излизат до минути.
- понеделник-четвъртък: от 13 до 15 часа  
- петък-събота: от 13 до 17 часа
- неделя: от 13 до 15 часа
Цената на теста от 11лв. се заплаща на рецепция в хотела при настаняване.
Още на същия ден може да вземете Вашето удостоверение от рецепция."

Хората, които нямат сертификат, отново негодуват ...

Общи условия

Активация на акаунт