Предизвикване на менструация

  • 33 897
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Съвсем нормално е сега при смяната на сезона да се случи. На мен този месец ми дойде около 40-тия ден,но понеже бях на лекар той ми каза,че ми се води ановулаторен цикъл и ще ми закъснее доста и че това се случвало пролетта и есента.А ако имаш съмнение за бременност-пусни си един кръвен тест ако до 3 дни не се появи цикъл-той ще покаже най-добре какво е положението.
Закъснява ми с 30 дни и на мен с приятеля ми винаги сме използвали презерватив проблеми не е имало правих и два теста отрицателни но пак се притеснявам моля те помогни ми

# 16
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Как по-точно ще ти помогне? Отивай на лекар.

# 17
  • Мнения: 7
Трябва да отида но ме е страх да отида за да не чуя бебе все пак на 17 години не искам бебе

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Ми, хубаво, не отивай на лекар, щом не мислиш за здравето си. В хиляда теми едно и също...какво да направи форумът?

# 19
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
По-добре да чуеш "бебе" сега, а не след 2-3 месеца, когато вече няма да има какво да направиш.

# 20
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Ами то аз не съм лекар,ама такъв ще ти помогне,така че няма смисъл да отлагаш прегледа...А щом не искаш бебе ако е станало сама ще решиш какво да правиш(аз съм твърдо против абортите,сигурно защото от години искам второ дете и имам три спонтанни аборта,така че тук не се наемам да давам каквито и да е идеи в тази насока)...

# 21
  • Мнения: 1
Не знам дали това е правилната тема, но ще питам тук.
В 29-тия ден от цикъла си съм и съм с доста воднисто течение. Принципно цикълът ми е точно 28 дни. Опитах с магданоза преди няколко дни - без резултат. (Магданоза съм изпробвала преди и тогава се получи - дойде ми на 26 ден)
Въпроса ми е имам ли повод за притеснения относно бременност? С приятеля ми винаги се пазим. Не знам на какво се дължи това забавяне, особено след като се опитах да го предизвикам. Много се притеснявам. Disappointed Relieved

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Предизвикването с магданоз и всякакви подръчни средства е глупост. Един ден закъснение нищо не означава. Щом се пазите (ако наистина се пазите) не си бременна.

# 23
  • Мнения: 77
Сигурно вече е късно, но при закъснение пробвайте с бял равнец. Само внимавайте с дозите, в никакъв случай не превишавайте.

Общи условия

Активация на акаунт