Приличат ли си бившите мъже/гаджета с настоящите?

  • 3 387
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
Не, нямат нищо общо. Разликата е фрапираща. Преди все попадах на мамини синчета, но след като срещнах мъжа ми разбрах какво значи да се чувстваш жена.

# 16
  • Мнения: 1 937
Категорично не...Затова и нося Неговата фамилия! (е и тиренце съм сложила, ама...!! Simple Smile)

# 17
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Нямат абсолютно нищо общо..........и слава богу ooooh!...единствения минус на сегашният ми мъж в сравнение с предишния е че е ревнив/но го владее Wink/.

# 18
  • София
  • Мнения: 35 950
Всичките са били страшно  различни - като визия, характер , темперамент, интереси, желания ...всичко.
 
 

# 19
  • Мнения: 510
Всичките ми гаджета общо взето са били душата на компанията, такива ги обичам приказливи и с чувство за хумор и може да ви се стори странно не обичам високи мъже.

# 20
  • Мнения: 2 241
Не, ни най-малко, а пък не е и нужно, благодаря Naughty

# 21
  • Мнения: 8 917
 smile3506 Мммнннееее, не мисля, което всъщност не значи нищо - в смисъл не се "оплаквам" от предишните си, само съм на мнение, че за всеки човек си има половинка и в това съм се уверила както за себе си /понеже аз си намерих своята/, така и за предишните ми - всеки си е намерил неговата си половинка, което всъщност е добре за всички и искрено се радвам за тях Mr. Green

Последна редакция: вт, 04 юли 2006, 16:47 от The Sun

# 22
  • София
  • Мнения: 6 999
Ако сравнявам само бившия ми мъж и настоящото ми гадже:

по-млад от мен /3 год./ ---- по-стар от мен /17 год./;
безотговорен до глупост ---- отговорен до глупост;
обича футбол ---- не обича футбол;
обича риболов ---- не обича риболов;
пуши ---- не пуши;
мрънка нон стоп ---- изобщо не мрънка;
карахме се за глупости непрекъснато ---- и да искам немога да се скарам с него /непрекъснато се пробвам/;
..................................................................

С две думи по абсолютно нищо не си приличат, ако не броим, че и двамата са чернокоси.

# 23
  • Мнения: 4 733
Абсолютно различни типажи са.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 621
По нищо-нито физически,нито като характери!  Rolling Eyes

И при мен така. Много са различни. Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Мъжът ми не си прилича по нищо с бившите ми гаджета, но те помежду си имат някои сходства, сега се сещам за болезнената ревност, особено при единия /при него си беше направо болестно състояние/.

# 26
  • Мнения: 1 107
Приличат си - нормално е, при положение, че харесвам един тип мъже.

# 27
# 28
  • Мнения: 1 492
Не, по нищо не си приличат.

# 29
  • Мнения: 4 390
По нищо-нито физически,нито като характери!  Rolling Eyes
Peace

Общи условия

Активация на акаунт