Искам да кажа ... (158) през май 2019

  • 68 126
  • 1 360
  •   1
Отговори
# 660
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Али, не споменавай думата баклава 😂 толкова много изядох, и пак ми се яде.
Да ти е жива и здрава бабата ❤️
И тук валя като из ведро! Писна ми!

# 661
  • Мнения: 39 330
Браво, Мони!
Тути, гостите са посрещнати, нахранени и завити да спинкат.
Моята среща с лекаря мина добре. Продължаваме напред!
За утре, благодарение на щерката се обаведох с момченце поляче за 1 ден, а вечерта сме на абитуриентска на племенницата. Трябва да преведа къщата в ред, да измисля меню, да меря панталони(времето ме отказва тотално от рокли), прическа, лак, грим....
Алиии, искам и мен да ме пере дъжд, ако ще има за награда баклавица! Наздраве на всички!

# 662
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
Тути, не съм съгласна. С няколко коремни операции съм от Бъ, а тук при тримата ни лекуваха бактерия. Навсякъде са ни правили изследвания, да са сигурни, че инфекцията е приключила.

Аз съм ок, нямам температура, а за гърлото чакам да подейства лекарството. И мажа с ледокаин, да не ме боли.

# 663
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Алечко, да е здрава баба ти!

Мони, радвам се, че си вкъщи и се надявам скоро да се реши проблемът!

Много я мисля Шугър...

Колата е Рено Каптур, моя мечта, откакто излезе преди години моделът. Цветът не го избрахме ние, казаха, че освен да плащаме допълнително за цвят, ще трябва да чакаме поне месец за производство. Този ни допадна много и скочихме в дълбокото. ММ държеше единствено да е дизел, другото общо взето аз го избирах( камера за паркиране, свалящи се тапицерии и разни други дреболии- екстри).

# 664
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Тарти, честита нова кола!

Алечка, честита е да баба ти, още дълги години да ви посреща!

Мони, радвам се,че вече си у дома и дано не се налага да се връщаш в болницата!


Аз да се похваля, детето спечели общинска годишна стипендия в област наука.

# 665
  • Мнения: 39 330
Браво, Никитка! Повод за гордост и покупка на шоколад!

# 666
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
Тарти, за мен е много екзотичен и моделът и цветът (не че съм специалист по колите де, ама таквиз тука няма). Ние гледахме тук за дизел и четохме за европейските изисквания и взехме бензин. И нали съм от старата школа и всички електроники ме дразнят, на моята съм и изключила половината неща. Че тя на 5 метра на страни да има кола и започва да пищи. Първият ден такъв стрес беше, че и бяз ключ се пали ( да кажа ли колко пъти вече съм я забравила отключена  Twisted Evil....

# 667
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
И ние си продадохме колата, не можах да и се нарадвам, мъжът и той чел за дизела, че ги забраняват и се обезценяват колите. Та сега сме само с едно служебно Пежо 😂 да не говоря, че от 8 г. Карам само автоматик, свикнах де с ръчката, ама изгаснах 5-6 пъти;

# 668
  • Мнения: 14 786
Охх аз си харесах един Хюндай,много го харесах,ама 13000 лв... Нямам шанс. 😣
И като на Тарти Реното скоро го загледах,че бяха паркирали едно наблизо,много симпатично. Тъкмо до като забогатея да си купя, ще даде мнение и ще каже дали е ок. 😃🤗

# 669
  • Бургас
  • Мнения: 6 494
Никитка, поздравления за детето! Още много поводи за хвалби да ви дава!

Мони, дано се размине операцията!

Алечка, да е честита баба ти! Още много години да посреща внуци и правнуци!

# 670
  • Мнения: 5 327
Никита, честито на детето! Още много успехи да има!
Титина, и съм съгласна, и не съм.
За кръв и урина, както и за изследванията за хеликобактер пускат изследвания, но гастроскопия и колоноскопия не изписват ей така. Обикновено минават няколко месеца в лечение с хапчета и диета преди да стигнеш до тях.

# 671
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Никитка, браво на детето!

Тарти, със здраве да си я карате и бързо да я изплатите!

У хладилника има 2 големи тави с баклава. Това е десертът за съботното парти за абитуриента. Златото ги прави, аз само ги сиропирах. Хич не ме съблазнява даже.

# 672
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
Вие пък една баклава, ами тя се прави от просто, по-просто ( щом аз успявам да я направя). Е не говорим за висш пилотаж, като точената на Али , но все пак е баклава.

Като казах Али, да и е честита, жива и здрава бабата. Да ги посреща дълги години.

Никитка, браво на детето. С кеф да си харчи парите, заслужило си ги е.

# 673
  • Мнения: 14 302
Добро утро!

Благодаря ви отново за пожеланията за баба💓

Никитка, браво на детето!

Мойта баклава МсЧ я донесе. Често пътува командировки и взема от различни части на Турция. След цялото ядене до момента изводът е, че колкото по на изток, толкова по-вкусна. Снощната има в някои парчета по малко каймак ли е, сметана ли е.... Абеее ядеш и ревеш. 🐷🐷🐷

Днес, като за петък, много работа се очертава. След това трябва да закараме бойлера и пералнята в къщата, а довечера сме на парти. Как ще избутам не знам, но за партито нямам търпение, ако ще и да съм влачена от пороя докато стигна до него.

Хубав ден ви пожелавам!

# 674
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 024
Добро утро!

Никитка, браво на детето!

Али, каймак е това Grinning

Колко е тихо в къщи сега, даже кучето спи и не ми обяснява колко е хубаво времето на вън Grinning

Ходи ми се на шопинг в Турция, сладките неща и вкусни кебапи са от подразбира се Grinning

Общи условия

Активация на акаунт