Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 6 / Май 2019

  • 167 717
  • 4 164
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 107
Според мен, това ще ѝ е най- голямата грешка. Нека се нарадва на децата си, да сподели с тях детството им, а третото да дойде поне след 2 години

# 16
  • Мнения: X
Едно момиче Plus size което следя-ThisIsJessicaTorres,с приятелка /в червеното/ в пробна в Ню Йорк:

Няма да казвам нищо Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 662
Благодаря за новата тема.

Идвам да ви споделя, че май се инфлуенснах от Ивана и серизоно заглеждам един градински стол в Юск - тя го държи в хола, а аз мисля да го сложа на терасата... Очаквам скоро да се инфлуенсна от Валери и за фибите Grinning

# 18
  • Мнения: 2 654
Благодаря за новата тема.

Идвам да ви споделя, че май се инфлуенснах от Ивана и серизоно заглеждам един градински стол в Юск - тя го държи в хола, а аз мисля да го сложа на терасата... Очаквам скоро да се инфлуенсна от Валери и за фибите Grinning
Онзи железния, все натруфен с розови губери? Да, като каза тераса, там май му е мястото, а не в хол.Grinning

# 19
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Daniela Begova
преди 2 седмици
Здравей Ани, ще има ли ново видео?


Aneliya's Channel
преди 2 седмици
Когато се почувствам в кондиция ще побързам да заснема нещичко за вас.Благодаря за търпението!

Симона Симеонова
преди 1 седмица
Защо няма вече видеа?Липсваш ни !❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Aneliya's Channel
преди 6 дни
И вие на меееен :*** След около 3-4 седмици ще ви пусна видео,в което ще ви разкажа къде  се губя! Още малко търпение ! :***

Thinking

# 20
  • Мнения: 3 743
Наш'те съседи са точно такива столове на терасата 😁. И другаде съм виждала по балкони.

Ивана мисля е взаимствала идея за в хола от Ани Джафри. И други неща си е откраднала от нея за интериор, само дето и от още поне 5-6 влогърки си е набавила идеи и резултатът е вместо скандинавски минималистичен шик - бит пазар. 🤭

П. П. Благодаря за темата 💐

# 21
  • Мнения: 159
Раче Осмокраче, ами като си започнала, обърни внимание и на чехлите на Галка, мисля че идеално ще си паснат с всичко Stuck Out Tongue Winking EyeGrinning

# 22
  • Мнения: 2 654
Наш'те съседи са точно такива столове на терасата 😁. И другаде съм виждала по балкони.

Ивана мисля е взаимствала идея за в хола от Ани Джафри. И други неща си е откраднала от нея за интериор, само дето и от още поне 5-6 влогърки си е набавила идеи и резултатът е вместо скандинавски минималистичен шик - бит пазар. 🤭

П. П. Благодаря за темата 💐
Може ли линк за да видя тази Ани, че ми стана интересно...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 23
  • Мнения: 1 695


Внимавайте, че Галка ще насочи чехъла към вас.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 662
Раче Осмокраче, ами като си започнала, обърни внимание и на чехлите на Галка, мисля че идеално ще си паснат с всичко Stuck Out Tongue Winking EyeGrinning
Вече налепих камъчета по джапанките от пазара, чакам ги им стегне Капчицата Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз все се надявах, че фибите няма да имат конкурент в кича, но!!!!! се появиха ЧЕХЛИТЕЕЕЕЕ!

# 26
  • Мнения: 3 743
butterfly_s Заповядай :
https://www.youtube.com/user/AnnieJaffrey

Даже са много изостанали с тези джапанки родните влогъри. Чуждите ютюбъри се убиха да дават пари за епичните Gucci slides, дето продавачките на женския пазар носят от години. Гледайте и завиждайте, че нямате $700 долара за тъз чехълка.😜







# 27
  • Мнения: 8 929
Daniela Begova
преди 2 седмици
Здравей Ани, ще има ли ново видео?


Aneliya's Channel
преди 2 седмици
Когато се почувствам в кондиция ще побързам да заснема нещичко за вас.Благодаря за търпението!

Симона Симеонова
преди 1 седмица
Защо няма вече видеа?Липсваш ни !❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Aneliya's Channel
преди 6 дни
И вие на меееен :*** След около 3-4 седмици ще ви пусна видео,в което ще ви разкажа къде  се губя! Още малко търпение ! :***

Thinking

И аз си мислих за нея, да не е бременна? Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 17 773
Тия приличат на Гуци (както една съседка им казваше Laughing) повече, отколкото на Гучи.

# 29
  • Мнения: 683
Сериозно ли Галя си е купила тези чехли, в пълно съзнание? Съвсем изтрещя народа.

Общи условия

Активация на акаунт