След Великден изненада разбрах през Януари ще ставам мама

  • 23 574
  • 740
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Не се притеснявай . Не се свръзвай с мен . Моя ебрион как то и предните 2 спря развитие . Дадоха ми медикаменти и се надявам да не се наложи кюртаж . После ще правя тромбофилия . И ако нямам такава вече не знам от какво се получава тая тъпотия .

# 451
  • Мнения: 499
Здравейте и от мен, за нещастие и моите новини не са много добри Sad бебето се развива нормално, сърцето е повече от добре, чух и го видях, има две ръце, крачета и всичко, което трябва, но нухалната гънка, гънката на вратлето на бебето е малко над допустимата норма за моя период Sad( трябва да отида на изследвания, за да видят има ли някакви генетични нарушения Sad Bochinka, много съжалявам за случилото се, кураж!

# 452
  • София
  • Мнения: 318
Дамиии, надявам се всичко да е наред при вас, които сте писали предните дни, че има разни спънки!

Bochinka, Имай малко вяра Heart Exl Искрено се надявам в следващите ти писания да има положителни резултати. Heart Exl

Искам да се отчета с прегледа от диетолога. Много съм доволна, при д-р Дончева в Аджибадем бях, сигурно повече от час сме обсъждали - доста ведра жена, това с бременността явно и е специалитет, защото беше доста на ясно. Днес получих вниманието за нещата, които до сега търсих в гинеколозите, при които ходих. Явно просто не бях на правилният лекар. Ще ми изготви и режим - или по-скоро начин на хранене, който да е достатъчно богат да всичките нужни витамини, протеини и микроелементи нужни на бременната.

Това са изследванията, които иска да направя (със сигурност не е човек, който просто иска да те 'одере', даже ме посъветва кои мога да ги мина през здравна каса):



Включително домашно изследване на урината в продължителност на една седмица.

Последна редакция: ср, 12 юни 2019, 17:04 от 00404

# 453
  • Мнения: 7 053
Съжалявам за загубата ...имайте вяра ❤
Моя термин днес го изчислиха
 02 февруари 2020

# 454
  • Мнения: 83
Бочинкамного съжалявам❤️ пожелавам ти съвсем скоро след като си готова да се похвалиш с добри новини!

Сладурана, пожелавам ти това да ти е последното ходене! Дано всичко се оправи!

Georgia ние май в началото вървяхме заедно, а после май се оказа малко по-напред от мен. Може ли да ми кажеш в коя седмица си и дали го видяхте на обикновен ехограф/вагинален или коремен/. Извинявай за любопитството, но ти стискам палци и пожелавам всичко да е наред!

# 455
  • Мнения: 499
11г.с. и 3 дни. Гледат ме само на коремен. Надявам се и аз всичко да е наред..

# 456
  • Мнения: 4 660
00404 поискай да ти ги пусне или личния или АГ които може през ЗК.
Bochinka незнам какво да кажа, предвид предишни загуби защо не пусна едни имонологични и генетични изследвания  ?
Другата седмица ми предстои БСХ и ФМ честно казано малко ме е страх какви ще са резултатите, но каквото такова.

# 457
  • Мнения: 89
Bochinka, съжалявам. Sad Дано скоро се похвалиш отново и този път финалът да е успешен! Blush

Sladyrana, дано бързо се оправят и при теб нещата. Със сигурност е доста неприятно да си постоянно на тръни и да висиш по болници.

На мен ми изчислиха термин 28.01.2019 и за сега са ме гледали само с вагинален.
Днес реших да се обадя по-рано и да си запазя час за ранна ФМ в Марковс при д-р Д. Марков за началото на Юли, но разбира се нямаше никакви свободни часове до края на Юли. Записах се при д-р Елена Павлова, която също работи в Марковс. Една приятелка скоро беше при нея за ФМ и остана доволна от прегледа.

Не знам за вас, но аз нямам търпение да разбера какъв ще бъде полът на бебето Heart Вие имате ли някакви предчувствия, предпочитания?

# 458
  • Мнения: X
Там е работата че всички Лекари ( говоря такива много известни личности ) казаха че не виждат смисл в тези имунологичнм иследвания , Защото и двата пъти бях с Тризономии . Ама сега вече няма как да не ги пусна . Ядосвам се просто защото е абсурдно . Имам само Кариотип който е перфектен . Няма да ви депресирам тука . Пожелавам ви успехи на всички . И ще се моля за моето щастие

# 459
  • София
  • Мнения: 318
kikair, със сигурност ще искам от ЛЛ за здравната каса, дано няма проблем, че е малко сприхава новата ми..
Bochinka, напротив - не ни депресираш, с теб сме, споделяй ни!

# 460
  • Мнения: 4 660
Повече ме вълнува дали е здраво бебето, отколкото полът.

Как така няма значение, ако имаш тробофилия без лекарства като Фраксипарин Клексан няма как да изкараш бремеността .

А какво става с автора на темата FBID100000341007793 последно време не пише.

# 461
  • Мнения: 8
Аз приключих . Трета поредна бременност с неуспех . Момичета пожелавам ви лека и успешна бременност .

Много съжалявам... Стискам палци да се случат нещата ❤️

# 462
  • Мнения: 194
Bochinka много съжалявам за загубата Sad Пожелавам ти в най- скоро време да се похвалиш с пухкаво вързопче!
sladyrana , забрави за домакинските задължения поне за месец- два. Пази леглото и мисли само как ще си гушкаш бебенцето след няколко месеца.
 За пола- още щом видях двете чертички сякаш нещо ми подсказа, че ще си имам момиченце, но преди няколко дни сънувах, че си имам още едно момченце Simple Smile Абе да е живо и здраво пък.

# 463
  • Мнения: 89
Без съмнение за всяка майка най-важното е детето ѝ да е здраво. Simple Smile Но предполагам, че повечето от нас имат някакви предчувствия и желания. Аз винаги съм си представяла, че един ден ще имам момиченце и предчувствието ми е такова, а какво ще излезне накрая... ще видим Simple Smile))

# 464
  • Мнения: 8
Мами, възможно ли е след като си постъпил в болница/кой ме би по главата/ да си тръгнеш, за петък ми е определено, но продължава кървенето да се насочиш към друга?

Общи условия

Активация на акаунт