След Великден изненада разбрах през Януари ще ставам мама

  • 23 570
  • 740
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 712
Добро утро на всички, как сте днес? Blush
Bochinka силна прегръдка!
00404 и аз ще си запиша час, доста ми беше трудно да намеря точно това - диетолог, който има тази специалност, много благодаря, ще споделя мнение и аз, след това.
Вие започнахте ли да използвате някаква специална козметика? Аз от миналата година си приготвям слънцезащитен крем, който включва различни масла, като какаово, кокосово, олио от авокадо и други, като се добавя малко цинков оксид, като моята козметичка сподели , че ако си приготвя подобен микс, без оксида ще стане перфектно кремче против стрии за корема, гърдите и дупето. Другото , което ми казаха, да не използвам дезодорант спрей, от тези аерозолните.
Желая ви прекрасен ден! Flowers Bouquet

# 466
  • София
  • Мнения: 318
Ray Of Light Това с правенето на мазила звучи доста привлекателно.

# 467
  • Мнения: 8
Мами, след три дневно кървене изхода не беше положителен...
Леко бременеене на всички ❣️

# 468
  • София
  • Мнения: 712
kery bery много съжалявам, силна прегръдка от мен!

# 469
  • Мнения: X
Kery Bery Съжалявам :* не се оттегчавай не си сама

# 470
  • Мнения: 83
Kery, много съжалявам и ти пожелавам съвсем скоро да се похеалиш с положителен развой на нещата ❤️

Ray и мен ме заинтригува, звучи много интересно. И аз мисля да почвам да се мажа, но нямам ни най-малка представа с какво. А относно дезодоранта защоо? Това ме спасява през лятото донякъде 😁

# 471
  • София
  • Мнения: 318
kery bery, в коя седмица беше? Много силно се надявам и пожелавам скоро да се случи чудото от началото до край! Heart Exl

# 472
  • Мнения: 35
Здравейте,имате ли повече информация за този БХС в майчин дом колко струва и кога е най-добре да се направи.
А също и ако някой има мнение за д-р Малеев и д-р Терзийска в Благоевград за 4D

# 473
  • Шумен
  • Мнения: 54
Bochinka i kery bery много съжалявам 😣

# 474
  • Мнения: 4 660
За слънцезащита ползвам Бочко 50 фактора и за бебето и за себе си.
Днес тук в русенско е толкова топло, че едвам просрях прането на двора .

# 475
  • София
  • Мнения: 712
Tulipany заради аерозолите, които се съдържат в тях.
Може да прочетеш тази статия при интерес : http://purvite7.bg/kozmetikata-po-vreme-na-bremennost-m/
И в София днес е доста топличко, в офиса всички са пуснали яко климатиците, а аз все бягам от тях 😂

# 476
  • Мнения: 194
kery bery съжалявам за случилото се Sad дано в най- скоро време да се похвалиш пак.
 Днес за пръв път не ми се спи толкова, но си лежа и мързелувам 😁 За утре си запазих час за преглед и го чакам с нетърпение 😊
   За мазането- не смятам да се мажа с нищо по- специално освен с обичайните ми лосиони, тъй като и без това съм хубаво цепната още от първата бременност и няма повече накъде.
 

# 477
  • Мнения: 499
Здравейте, днес бях на преглед при д-р Чавеева в Щерев. Прогнозите не са добри, нухалната гънка е удебелена, а носната костица бледа.  Това са все маркери за хромозомни аномалии. Направиха ми ранен БХС и ме очакват още куп изследвания , след което ще се реши дали да се прекрати бременността докато е по-рано. Направо нз какво ми се случва, никога дори и за секунда не съм си помислила,че може да ме сполети точно такова нещо. Sad Момичета, изисквайте от докторите да обърнат внумание точно на тези показатели. При мен се видя рано, но има жени, при които за съжаление се открива твърде късно. Все още имам някаква надежда за добри резултати, но като цяло е много тежко. Sad

# 478
  • София
  • Мнения: 318
Здравейте, днес бях на преглед при д-р Чавеева в Щерев. Прогнозите не са добри, нухалната гънка е удебелена, а носната костица бледа.  Това са все маркери за хромозомни аномалии. Направиха ми ранен БХС и ме очакват още куп изследвания , след което ще се реши дали да се прекрати бременността докато е по-рано. Направо нз какво ми се случва, никога дори и за секунда не съм си помислила,че може да ме сполети точно такова нещо. Sad Момичета, изисквайте от докторите да обърнат внумание точно на тези показатели. При мен се видя рано, но има жени, при които за съжаление се открива твърде късно. Все още имам някаква надежда за добри резултати, но като цяло е много тежко. Sad

Дано всичко е наред! В коя седмица е това?

# 479
  • Мнения: 499
11г.с. и 4 дни.

Общи условия

Активация на акаунт