След Великден изненада разбрах през Януари ще ставам мама

  • 23 530
  • 740
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 194
GeorgiaR стискам силно палци, дано е фалшива тревога и с бебчо всичко да е наред♥️

# 481
  • Мнения: X
Ще правиш ли Хорионбиопсия ?

# 482
  • Мнения: 499
Bochinka, първо трябва да пусна изследванията и в понеделник отново съм на преглед, за да решим дали ще се подложа на процедурата. Като цяло каза, че е желателно, за да се имат предвид такива аномалии и в бъдеще.

# 483
  • Мнения: X
Не се отчайвай . Имам позната с увеличена доста Носна Транслусенциа . И има здраво бебе . Направи си Хорионбиопсия ако се налага , Защото е 100% резултат . Не се страхувай , Правена ми е анниоцинтеза , на един принцип са ( Убождане) Не боли . Просто ако правиш Пренатест и там излезе нещо пак ще те накарат да правиш или амнио или хорион Биопсия . стискам палци .
Bochinka, първо трябва да пусна изследванията и в понеделник отново съм на преглед, за да решим дали ще се подложа на процедурата. Като цяло каза, че е желателно, за да се имат предвид такива аномалии и в бъдеще.

# 484
  • Мнения: 6 933
Късмет на всички с изследванията ❤и тук в Бургас е голяма жега ...поне си имаме море

# 485
  • Мнения: 83
Georgia, стискам палци всичко да е наред и да се оправят нещата!!! 🤞❤️

# 486
  • Мнения: 50
Здравейте, днес бях при доктора, оказа се, че съм в 9 -та гестационна седмица, имам леко отлепяне на плацентата, изписа ми нош-па и утрогестан, на някоя от вас случи ли й се такова нещо? Нямала съм кървене . Първа бременност ми е и малко се стреснах . Чухме пулс и видяхме бебче, но от страх не успях да се зарадвам. След 10 дни пак на преглед. В крайна сметка, всичко е Божа работа.

# 487
  • София
  • Мнения: 318

Аз не съм запозната с тези неща и какво точно означават, но много се надявам да се развият към добро нещата!

# 488
  • Мнения: 194
Здравейте, днес бях при доктора, оказа се, че съм в 9 -та гестационна седмица, имам леко отлепяне на плацентата, изписа ми нош-па и утрогестан, на някоя от вас случи ли й се такова нещо? Нямала съм кървене . Първа бременност ми е и малко се стреснах . Чухме пулс и видяхме бебче, но от страх не успях да се зарадвам. След 10 дни пак на преглед. В крайна сметка, всичко е Божа работа.

Аз с втората бременност имах отлепяне. Доста пазене иска. Пиех шепа хапчета плюс една инжекция седмично. Лежах почти два месеца като ставах само за тоалет. И слава Богу отлепянето изчезна.

Моя термин днес го изчислиха
 02 февруари 2020

Мими, виждам, че си от Бургас. При кой АГ си и реши ли при кой ще ходиш на ФМ. Аз мисля пак да ходя при Троянчев, ако АГ не ми препоръча някой друг. Иначе съм при др Татарова.

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 22:53 от AnMary

# 489
  • Варна
  • Мнения: 261
Привет от мен! Simple Smile Записвам се и аз в темичката в 9 г.с. и 2 дни според МЦ. Това ми е втора бременност, каката е на 4 годинки, но засега не знае. Бях на преглед в края на май и чухме сърчице и видяхме ембриона. Сега съм си запазила час за края на този месец вече да се запиша на женска консултация и започваме с изследванията.
Имах 2-3 дни (не поредни), в които много ми се гадеше, болеше ме кръста, бях с лека температура, с две думи чувствах се като парцал. За момента обаче съм по-добре, но мнооого ми се спи постоянно, бързо се изморявам, задъхвам се.. Дано това след 3ти месец да отмине.

Да питам за групичката във фейсбук, сигурно ли е, че никой от приятелите не вижда постовете и коментарите ти там?

Хубав ден на всички! Simple Smile

# 490
  • Мнения: 194
Привет от мен! Simple Smile Записвам се и аз в темичката в 9 г.с. и 2 дни според МЦ. Това ми е втора бременност, каката е на 4 годинки, но засега не знае. Бях на преглед в края на май и чухме сърчице и видяхме ембриона. Сега съм си запазила час за края на този месец вече да се запиша на женска консултация и започваме с изследванията.
Имах 2-3 дни (не поредни), в които много ми се гадеше, болеше ме кръста, бях с лека температура, с две думи чувствах се като парцал. За момента обаче съм по-добре, но мнооого ми се спи постоянно, бързо се изморявам, задъхвам се.. Дано това след 3ти месец да отмине.

Да питам за групичката във фейсбук, сигурно ли е, че никой от приятелите не вижда постовете и коментарите ти там?

Хубав ден на всички! Simple Smile
Габии, добре дошла сред нас♥️
Има ли група във фейсбук за януарски мами, че аз успях да намеря само една група за мами с термин 2020г, но пък тя е отворена група и всеки може да види какво пиша, а не ми се иска.

# 491
  • Шумен
  • Мнения: 54
Вълшебната пеперуда, това е групата незнам дали ше ти излезе. https://www.facebook.com/groups/335306283800702/

# 492
  • Варна
  • Мнения: 261
sisity26, а нали не се вижда от приятелите ти, че членуваш в групата и какво постваш и коментираш?

# 493
  • Мнения: 194
sisity26 благодаря ти много♥️ Във фейсбук ми е много по- удобно да следя публикациите.
  Габии , не се притеснявай тази група е затворена и никой освен членовете на групата не вижда, че си в групата и какво пишеш.
  
Аз отивам първо на моренце, а след това да видя бебчо ☺️. Вие какво планувате за днес?

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 08:45 от Вълшебната Пеперуда

# 494
  • Шумен
  • Мнения: 54
Габии, групата е затворена не се вижда от приятелите какво се случва вътре.

Общи условия

Активация на акаунт