Мами дупничанки хайде де къде сте...

  • 2 375
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
яяя, откога не съм влизала в темата, колко полу-дупничанки и фенки на Дупница са се появили Peace
Супер!!!!

Аз съм живяла в жк Бистрица, учила съм в Неофит Рилски и Гимназията!
Даже има и в Пловдив - Каспър, ще се радвам да се запознаем и на живо някога Peace

twins_mama   - къде си живяла и учила там?

Целувки на бебоците!

# 16
  • Мнения: 232
Здравейте!
Аз не съм дупничанка, но живея в Дупница  Mr. Green от 6 годинки /лелееее как лети времето/
 
Ами да се разпиша и аз, че съм си дупничанка, нищо че живея в София. Радвам се за темичката.
Е това вече е супер!Радвам се,че сме повечко,дано още повече да станем LaughingАз също живея в София,но то това не пречи да си спретнем една срещичка през лятото в Дупница!Нали!   bouquetИ да пишете ей!Целувки на всички!

# 17
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Здравейте, и аз съм от Дупница, но през седмицата съм в София, а за уикендите се прибирам д аси видя и малката.
Съкровищница и аз съм живяла в ж.к.Бистрица а след това и в ПГ"Христо Ботев".
Twins mama, ако можеш ми пиши на лични, подозирам , че се познаваме, но за съжаление не съм на "вие" с имената.Естествено ми пиши, ако желаеш, аз съм Буба.Говорят ли ти нещо имена като- Деси, Наско, Даца.Ако да , значи ще се сетиш може би.Заинтригува ме ,защото Деската ми писа преди време, че ти(ако става въпрос за тебе Embarassed)имаш близнаци.И естествено ак о прякора ти има нещо общо с деца.Извинявам се предварително , ако съм сбъркала newsm78

# 18
  • Мнения: 232
Ей момичета как сте?И аз съм учила в Гимназията -авърших 1998г.Тази седмица ще се прибирам за няколко дни в Дупница,ако има някой желание да се видим ааа? newsm47  love001  love001 newsm10  love001

# 19
  • Мнения: 202
eeeeeeeeee,хайде и аз да се запиша тук Simple Smile.И аз съм от Дупница,и съм уила в ПГ"Христо Ботев",завърших 1997г,така че dimihinkova,може и да се познаваме.Аз откакто съм завършила гимназия,не живея в Дупница,но от време на време ходя там,за да могат баба и дядо да се радват на правнуето си Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 653
Здравейте мами от Дупница!
Имам една молба към вас.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158296.0
Сигурно някои от вас са видели темата, други не. Нуждаем се от малко помощ- като начало какъв човек е кмета ви, разбран  и добър ли е или корумпиран чиновник?Ирина има нужда общината да и отпусне някакво жилище и искаме да добием представа с какво си имаме работа, защото няколко мами , ще ходят лично да говорят с него.
Има и друго.Ако някоя от вас изявява желание да помогне ще е много добре, защото  Ирина има нужда от някой наблизо, които да и дава насоки какво да прави.Тя е много притеснителна, няма представа (грубо казано) как да живее нормално.В темата ще прочетете точно какво имам предвид.


Много ви благодаря и извинявайте , че се намесвам директно в темичката ви !
Бъдете щастливи!   bouquet

# 21
  • Мнения: 171
Привет на всички мами от Дупница! Hug Аз от 16 години живея в София, но по-хубаво от родното място няма.

# 22
  • Мнения: 3 537
ooooh! Аз пък чак сега гледам, че сте пускали тема.
И аз съм от Дупница , но от 10 години сме в София....леле как лети времето само,  Crazy
Ние често си ходим на Дупница, лятото даже детето стои по цял месец. Grinning
Ние живеем там на "Развесена върба", аз съм завършила ОУ " Евлогии Георгиев " и Техникум по облекло /1997г/

побутвам темичката, дано се включи някоя от вас отново Wink Поздрави Grinning

# 23
  • Мнения: 576
Ха, немога да повярвам, че до сега не съм Ви открила! 55 И аз съм от Дупница, но от 12г. съм в София!
 Учих в Гимназията. Завърших 1995г. - в класа на Болюкова.

Целувки на всички!  love001  love001  love001

# 24

 Учих в Гимназията. Завърших 1995г. - в класа на Болюкова.
Aз също съм учила в гимназията, в класа на Кафеджийски. От 17 години живея в София, но често си ходя в Дупница. За съжаление повечето ми приятели не живеят вече там и не се засичаме като се прибираме. Но винаги ми е много приятно. Обичам много града.

# 25
Забравих да напиша , че съм завършила 1990.

# 26
Здравейте!

И аз живея в Дупница от 1 година, иначе съм от Пловдив.
Ще се радвам да се запозная с други съфорумки от тук.   bouquet
Какво ще кажете за една среща?

Ако има желаещи, пишете на лични.
Ще чакам  Hug

# 27
  • Мнения: 171
Забравих да напиша , че съм завършила 1990.
И аз завърших 1990г. Hug Къде живееш в София? С какво се занимаваш?

# 28
Живея на Екзарх Йосиф, близо до Централна баня. Завърших ВХТИ и работя в един институт на БАН, но в момента съм в отпуск по майчинство. Имам две деца-момиче на 5 и момче на 11 месеца.А ти в класа на кой беше и къде живееш в София?

# 29
  • Мнения: 171
Аз бях в класа на Георгиева / Гица/. Живея в Люлин и имам 5 годишна дъщеря. Козметичка съм, но вероятно ще сменям професията.

Общи условия

Активация на акаунт