Малка точица си имам вече, през ДЕКЕМВРИ ще е мъничко човече!

  • 18 336
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 882
Хи хи беарче да . Мен малко ме плаши мисълта да е по празниците, въпреки , че хубавото ще е че повечето хора ще са си по домовете да празнуват или извън София и улиците ще са празни . Без задръствания.  От другата страна  екипа, който ще ме поеме живи и здрави,  тогава има шанс да е леко в лошо настроение ама ако ми е  останал хумор в този момент ще се опитвам да им го оправя. 🤣😅 Момичета вие сутрин като се събудите изпитвате ли нужда да се протегнете . Аз се опитах и почувствах, че много ми се стяга корема Така и сиг не е хубаво.  Та за късмет мм се прибра от нощна и ми разтри краката . Базикаше ме , че цяла нощ е работил, а аз цяла нощ съм мислила какви задачи да му дам за днес 😅😃🤣 шегаджия

Последна редакция: пт, 03 май 2019, 10:22 от monikrisi

# 61
  • Мнения: 5 524
В 8ма седмица съм.
Мамите от София - къде мислите да правите Фетална морфология?

# 62
  • Мнения: 882
Марти аз сигурно при моята лекарка в нейния кабинет.  Една приятелка е при нея вече в 7 месец и като я питах каза , че при нея си я е правила . Иначе за Щерев д-р Чавеева съм чувала , че е много добра. 

# 63
  • Мнения: 2 177
В 8ма седмица съм.
Мамите от София - къде мислите да правите Фетална морфология?
Марти, феталната с дъщеря ми я правих във Фемина.

# 64
  • Мнения: 354
Добро утро и от мен Simple Smile върнах се от тренировка- уж за тонус, а ми е мега зле... доста отпаднало ми този път и се чудя на какво може да се дължи. Аз не повръщам, а само ми се гади целодневно и доста неприятно...
Марти, аз правих при Марков втората фм, бхс си правих при моята , а трета не съм правила. Чавеева е доста добра, но тя гледа и мн проблемни бременостти и часовете й са доста запълнени...

# 65
  • Мнения: 5 524
Моята лекарка няма да я има, когато трябва да направя ФМ и ми каза да отида в Майчин дом. Но там не знам при кого, тя каза, че няма значение, да отида и да кажа, че съм за измерване на онази гънка (забравих и името) и вземане на кръв (предполагам това е БХС).

# 66
  • Мнения: 3 812
Аз ще питам лекаря като му дойде времето, предполагам че ще ме насочи.

Той ми даде едни документи с разни тикчета и хиксчета да попълваш, ама за какво бяхаааа, естествено не помня Sad

# 67
  • Мнения: 167
Здравейте и от мен! Чета ви отдавна и нямах търпение и аз да се запиша във вашата група. Е, от вчера вече е ясно - бременна съм в 7г.с плюс 3 дни, чухме и сърцето, очакван термин 17.12. От София съм и ще се следя в св. София (на Мазнейкова). На 26 съм и това ми е първа бременност. Надявам се да  обменяме опит и полезна информация. Simple Smile

# 68
  • Мнения: 2 177
Здравейте и от мен! Чета ви отдавна и нямах търпение и аз да се запиша във вашата група. Е, от вчера вече е ясно - бременна съм в 7г.с плюс 3 дни, чухме и сърцето, очакван термин 17.12. От София съм и ще се следя в св. София (на Мазнейкова). На 26 съм и това ми е първа бременност. Надявам се да  обменяме опит и полезна информация. Simple Smile
Честито и добре дошла в нашата прекрасна декемврийска групичка!😊

# 69
  • Мнения: 3 812
MGFEH, добре дошла ^^
И аз ще се следя там, кой лекар си избрала? Simple Smile

# 70
  • Мнения: 167
Здравей, Lana! Нямам още избран лекар, който да ме проследява. Прегледът ми беше при д-р Лекова, мисля да остана при нея, ако е възможно.

# 71
  • Мнения: 354
Мина прегледът ☺ Има си тупкащо сърчице 🤗 за момента върви дундаче, но аз го сравнявам с предишната, където малката вървеше все на долната граница.
Нещо, обаче ме разочарова и шокира Sad казаха ми, че пакетът за проследяване е 500лв с талон от личния . Предния път съм си доплати само няколко ехографа и изследването за токсоплазмоза , реално там няма раждане и тоновете , които са включени в този пакет ще ги плащам и на друго място. Така го казаха сякаш няма друга опция и мн ме натъжиха и разочароваха... не виждам смисъл да плащам подобен пакет, но не знам и къде да търся женска консултация. Ходя при тази жена от 15г...

# 72
  • Мнения: 3 812
Честито, Рамзес!

Мгфех, може някой път да се засечем там Grinning аз вървя малко по-напред и терминът ми уж е по-рано засега

Според вас плуването дали е подходящо за бременни? Много обичам да плувам, но малко ме е страх сега.

# 73
  • Мнения: 354
Супер си е плуването и е мн подходящо за тонуса. Единствено инфекциите са притеснителни Sad

# 74
  • Мнения: 2 177
Рамзес, много е гадно това , но ако имате възможност и при нея ще се чувстваш сигурна ги прежали парите. Иначе честито за бебчето!

При мен пакетът за проследяване също е много скъп, но няма да рискувам. Като отворих файла с ценоразписа на болницата ми стана лошо🤐😐😂 но реално ако си плащам всичко отделно пак ще ми излезне по-скъпо, а и при повторно посещение в болницата получавам някакви привилегии, отстъпки и тн( повторно раждане 😉) , но това не ме крепи особено , защото още второто не се е появило , за трето няма да мисля.
Като цяло раждането и проследяването май май ще ми излезнат една доста прилична кола , но важното е да сме живи и здрави , останалото се забравя и наваксва. В момента прегледите ми са по над 150£ и само чакам да стана 10г.с , за да мога официално да се регистрирам в болницата и да започна да си използвам пакет за проследяване. Единствено се чудя кой да избера , защото са 3 вида.
Ще приложа снимка и ще помоля да ме посъветвате малко . Ако не разбирате нещо ме питайте.😊
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт