Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 5 474
Излезнаха всички резултати ,имам положителна Gardnerella ... ще пиша на д-р Колева след 26-ти да видим какво ще я правим.
 
Виждам че назад на доста момичета се е изолирала тази бактерия.
В крайна сметка как се отървахте?
Виждам, че не е най-голямото зло,но е упорита ...

# 166
  • Мнения: 264
Излезнаха всички резултати ,имам положителна Gardnerella ... ще пиша на д-р Колева след 26-ти да видим какво ще я правим.
 
Виждам че назад на доста момичета се е изолирала тази бактерия.
В крайна сметка как се отървахте?
Виждам, че не е най-голямото зло,но е упорита ...

В центъра на др. Сигридов назначават вагинални промивки с антибиотик. Но би ми било интересно какъв друг метод има също.

# 167
  • София
  • Мнения: 5 474
Излезнаха всички резултати ,имам положителна Gardnerella ... ще пиша на д-р Колева след 26-ти да видим какво ще я правим.
 
Виждам че назад на доста момичета се е изолирала тази бактерия.
В крайна сметка как се отървахте?
Виждам, че не е най-голямото зло,но е упорита ...

В центъра на др. Сигридов назначават вагинални промивки с антибиотик. Но би ми било интересно какъв друг метод има също.
Д-р Сигридов проследи цялата ми успешна бременност и тогава като го питах дали в матката може да имам бактерия ,която да я нямам във влагалището ми се изсмя с глас.След две години премисли,и се появи и Фертилити теста 🙂
Сега не знам дали и с тези промивки не е нещо,което ще отрече след някоя година,затова бих предпочела да пробвам с нещо през устата да речем,ако се окаже толкова упорита,в краен случай и до промивки ще стигна,но ми се иска да ми е по-скоро план Б.

# 168
  • София
  • Мнения: 1 055
Април месец след поредния аборт, на фертилитито имах гарднерела. Калчев ми изписа един курс  с флажил през устата и вагинални. После не съм повтаряла защото се оказах бременна и този път успешно за сега.

Последна редакция: пт, 14 яну 2022, 04:28 от kremonka

# 169
  • София
  • Мнения: 5 474
Изписаха ми схема с Флажил вагинално за 10 дни и еднократно през устата,после яко пробиотици през устата и вагинално и контрола.
Но следващия път ще пусна малко  преди Фертилитито и микробиология в Геника,да видим тази бактерия наистина ли от матката я изолират.

# 170
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 424
Здравейте реших да пусна фертилити теста, имам няколко аборта спонтанни. Последният път ми изтекоха водите в 12 седмица, инфекция.... Та и двама с Мм ли дда пуснем тест ?

# 171
  • Мнения: 8
Фертилити  тест правят само жените, тъй като се изследват менструални съсиреци. Може да проверите в Геника и да ви обяснят какво да направите.

# 172
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 424
Има и за мъже, мъжа ми се е свързал с Геника. Ето

# 173
  • София
  • Мнения: 7 487
Може би в тоя случай е добре и двамата да пуснете. А ако се открие нещо при единия е препоръчително да се лекувате двамата едновременно.

# 174
  • София
  • Мнения: 5 474
На мен ми се струва,че това със еякулата е по-скоро нещо като скъпа микробиология.Според мен е добре да го обсъдиш с лекаря ,който си харесала да следи предстоящата бременност.
Иначе за теб е хубаво да пуснеш според мен.
 12 г.с с изтичане на води ... Няма как да е цервикална недостатъчност толкова рано.

# 175
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 424
Bubble, спукан околоплоден мехур и изтекли води. Имам и други аборти.
Истината е, че на своя глава го решихме това за фертилити теста... Дори не знам към кой да се насочи. Той мъжа ми уж иска да го прави..

# 176
  • София
  • Мнения: 5 474
Така имам въпрос,някой да е гълтал 8 хапчета Флажил наведнъж?
Струва ми се зверска доза (2гр) за бактериална вагиноза.
По време на цикъл ще ги изпия,после почвам с глобули и пробиотици.

# 177
  • Мнения: 264
Bubble, какво е твоето лечение ако може да споделиш? Освен флажил имаш ли друг антибиотик?
Така имам въпрос,някой да е гълтал 8 хапчета Флажил наведнъж?
Струва ми се зверска доза (2гр) за бактериална вагиноза.
По време на цикъл ще ги изпия,после почвам с глобули и пробиотици.

# 178
  • София
  • Мнения: 5 474
Bubble, какво е твоето лечение ако може да споделиш? Освен флажил имаш ли друг антибиотик?
Така имам въпрос,някой да е гълтал 8 хапчета Флажил наведнъж?
Струва ми се зверска доза (2гр) за бактериална вагиноза.
По време на цикъл ще ги изпия,после почвам с глобули и пробиотици.
Имам първо Флажил да пия,после вагинално да сложа за 10 дни,почвам ги от утре.
Прообиотик за пиене за жени и Инулин на прах почнах ,който да разтварям в кисело мляко или сок за три месеца.
Вагинално имам курс след Флажила с Феминела ваги Ц за шест дни,после Гинофилус и Лактобор глобули за 10 дни заедно.
Това е ... И повечко цитруси

# 179
  • София
  • Мнения: 5 474
Момичета,като пускате контрола на Фертилити теста всичко ли се пуска наново?
Има ли възможност само за едно нещо да се изследва?

Общи условия

Активация на акаунт