Отговори
# 210
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 428
Фертилити тест не всички док го приемат. Аз го имам плюс мн изследвания в надежда, биопсиите

# 211
  • София
  • Мнения: 5 474
Да,като цяло не само това,колкото лекари,толкова и мнения.
Едни го препоръчват,други го отричат ...

# 212
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 428
Ти имаш много изследвания, Жаки , но питай Станулов.

# 213
  • Мнения: 1 114
Ти имаш много изследвания, Жаки , но питай Станулов.

Той нищо не ми е казвал да правя аз нещо си вкарвам филми. Октомври ми предстой стимулация

# 214
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 428
Ако ще те успокой си ги пусни. Фертилити е за 12 неща по спомен.

# 215
  • Мнения: 22
Здравейте, момичета! Предстои ми фертилити тест и за целта съм си взела менструална чашка. Въпросът ми е дали би имало проблем да тренирам да си я слагам преди да ми дойде цикъла, или има опасност ако евентуално имам някаква бактерия във влагалището да остане по чашката след изваждане (въпреки измиването й след това) и да бъде пренесена в матката при следващо поставяне?

# 216
  • София
  • Мнения: 5 474
Здравейте, момичета! Предстои ми фертилити тест и за целта съм си взела менструална чашка. Въпросът ми е дали би имало проблем да тренирам да си я слагам преди да ми дойде цикъла, или има опасност ако евентуално имам някаква бактерия във влагалището да остане по чашката след изваждане (въпреки измиването й след това) и да бъде пренесена в матката при следващо поставяне?
По-скоро някоя бактерия от външната среда може да си вкараш,трябва много стриктна хигиена.Чак пък в матката не виждам как ще я вкараш,та е защитена.
Особено пък ако не си в цикъл,абсолютно не виждам нужда да я ползваш.

# 217
  • Мнения: 22
Здравейте, момичета! Предстои ми фертилити тест и за целта съм си взела менструална чашка. Въпросът ми е дали би имало проблем да тренирам да си я слагам преди да ми дойде цикъла, или има опасност ако евентуално имам някаква бактерия във влагалището да остане по чашката след изваждане (въпреки измиването й след това) и да бъде пренесена в матката при следващо поставяне?
По-скоро някоя бактерия от външната среда може да си вкараш,трябва много стриктна хигиена.Чак пък в матката не виждам как ще я вкараш,та е защитена.
Особено пък ако не си в цикъл,абсолютно не виждам нужда да я ползваш.

Изварих я щом я отворих, но се притеснявам дали ще успея да я поставя правилно без да съм пробвала няколко пъти преди цикъла...
Също така бих искала да попитам дали според вас би имало проблем да правя секс и да ползвам лубрикант деня преди да ми дойде цикъла и да опитам да събера материала? Много благодаря!

Последна редакция: нд, 05 ное 2023, 19:27 от landofroses

# 218
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 428
Свиква се с чашка аз от 3 г съм с чашка

# 219
  • Мнения: 22
Свиква се с чашка аз от 3 г съм с чашка
Аз ще я ползвам само за пробата. А има ли проблем според вас да се прави секс с лубрикант преди деня в който ще се постави чашката? И след душ, разбира се

# 220
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 428
Казвам.. защо с лабрикант?

# 221
  • Мнения: 22
Защото за съжаление ми трябва допълнително овлажняване, а съм чела, че чашката не бива да се поставя с помощта на лубрикант

# 222
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 428
Защото за съжаление ми трябва допълнително овлажняване, а съм чела, че чашката не бива да се поставя с помощта на лубрикант
зависи какъв, на водна основа може

Общи условия

Активация на акаунт