Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 6

  • 45 959
  • 825
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 846
Днес беше и моят преглед при проф. Тимева- последен за съжаление. В 24 г.с. съм и оттук нататък продължавам при д-р Арабаджи, за която прочетох доста хубави неща. Тези момичета, които остават при докторите си всъщност са едва ли не на прага на родилното, 8-9 месец.
Малко ми е мъчно, но Тимева ме увери, че съм в добри ръце. Дай Боже всичко да е наред, че да остана да родя там.

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 22:46 от Zazameg

# 121
  • Мнения: 892
Много ми е интересно кой ще изписва терапията след трансфера - сигурно специалистите от АРТ. А кой ще определи кое кога се спира, как се проследява и до кога се приема? Сигурно следящите бременност. Е съжалявам, ама е адски необмислено и глупаво това разделение... Един за ин-витро, един за бременност и един за секцио - споделена безотговорност. Да не говорим по колко време ще се чака от тук насетне - графиците на лекарите от бременност и раждане, са намалени наполовина. Понеже е по-бързо да премериш бебчо, води, плацента, шийка, кръвно налягане на майката и тегло, вместо брой и размер на фоликули. Simple Smile

# 122
  • Мнения: 500
Много бъдещи мами следят бременноста при лекар не защото работи в Щерев, а защото просто харесват този лекар и му вярват, независимо къде той практикува.
Добре че моя АГ е в бременност и раждане и смятам да ходя при него и за втората бременност, но смятам че с това разпределение клиниката ще изгуби много пациенти.

# 123
  • Мнения: 295
Много бъдещи мами следят бременноста при лекар не защото работи в Щерев, а защото просто харесват този лекар и му вярват, независимо къде той практикува.
Добре че моя АГ е в бременност и раждане и смятам да ходя при него и за втората бременност, но смятам че с това разпределение клиниката ще изгуби много пациенти.

Кой в твоя лекар? Като ви чета май и аз ще трябва да избирам нов

# 124
  • Мнения: 500
Много бъдещи мами следят бременноста при лекар не защото работи в Щерев, а защото просто харесват този лекар и му вярват, независимо къде той практикува.
Добре че моя АГ е в бременност и раждане и смятам да ходя при него и за втората бременност, но смятам че с това разпределение клиниката ще изгуби много пациенти.

Кой в твоя лекар? Като ви чета май и аз ще трябва да избирам нов
Др Михайлович

# 125
  • Мнения: 1 521
Аз съм от щастливите, Росен Билчев остава с бременност и раждане, той ми прави инвитрото, сега си ми следи бремеността.
Луд късмет Simple Smile

# 126
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340

здравейте, може ли да ми препоръчате някой от докторите при който не се чака много и е ок за стандартни гинекологични прегледи и въпроси. По принцип съм пациентка на Андреева, раждах при нея и си ходя от години, но вече записването на час е някакъв ужас ...

# 127
  • Мнения: 3 096
Аз съм доволна от д-р Милчева, но нямам наблюдения върху останалите специалисти. В началото ми се видя малко дръпната, но жената просто не си пада по излишни приказки или лиготене.

# 128
  • Мнения: 3 252
Аз бих препоръчала Билчев, но с предупреждението че му липсва чувство за хумор.

# 129
  • Мнения: 500
Аз съм доволна от д-р Милчева, но нямам наблюдения върху останалите специалисти. В началото ми се видя малко дръпната, но жената просто не си пада по излишни приказки или лиготене.
А ако някой обича излишни приказни тогава само при др Александров Simple Smile присъстваше на раждането, е няма друг такъв човек в клиниката Joy

# 130
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
благодаря, но те са в раздел Бременност, а аз не съм за там Simple Smile Тези в профилактика са Магунска, Димитров, Доганов и Бечев. От тях познавам само Димитров, освен за него да запиша ...

# 131
  • Мнения: 892
Димитров или Магунска. От доста години са екип и мисля, че и двамата са еднакво добри. Доганов и Бечев са от новите и не ги знам.

# 132
  • Мнения: 1 521
Те са в раздел Оперативна гинекология. Не става ясно за стандартни прегледи от кое меню трябва да се избере. И аз съм за Билчев и Милчева.

# 133
  • Мнения: 500
И мен ме интересува за стандардни прегледи от кое меню трябва да се избере. Ако някой е минал вече през това моля да ни информира Simple Smile

# 134
  • Мнения: 267
Пак има нов ценоразпис от 01.05. Сега хем ще стане по натоварено с часовете, хем прегледа вече е 50лв. Случайно го хванах по касовия бон.

Общи условия

Активация на акаунт