🎬ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💞 тема 84

  • 22 939
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 374
Абе аз тази прическа си мислех, че ще е символ на новата Зорница, ама не очаквах, че новата Зорница ще е краш версия на старата Scream Joy

Тя пак е новата Зорница, но просто истинската нова Зорница още не се е показала. Grinning Прическата за мен е само стъпка към нея. Има право да е краш версия, толкова много преживя все пак. Ще се оправи, Моски, споко. Wink Мисля, че напредък има и ми харесва, че сама го постига, а не с помощта на някой друг.

# 31
  • Мнения: 2 714
Яни, не мисля, че в момента промяната у Зорница е в положителна посока. И се надявам краш версията да е само преходен етап Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 9 558
Яни, не мисля, че в момента промяната у Зорница е в положителна посока. И се надявам краш версията да е само преходен етап Grinning
И мен лично ме боли от това, защото ми беше най-любимата героиня в сериала, но в момента това не е Зорница, която харесвах.
Дано промяната наистина е някакво послание, което все още не разбираме и накрая да видим отново старата Зорница.

# 33
  • Мнения: 9 486
Аз не си обяснявам кой въобще е решил Галя да покани Зорница за кума?!

Те двете нито са били близки някога, нито имат нещо общо като типаж и поведение.
Очевидно не се и разбират особено, в последните им разговори само се репчат една на друга.
Галя толкова ли няма приятелки, с Пешко нямат ли приятелски семейства, че баш Зорница избраха?
Вярно, че целят да е човек от болницата, ама то при тях всичко е толкова неадекватно.
Никакви предсватбени емоции не виждам. Те едвам две думи си обелват без да се скарат, тръгнали да се женят.

# 34
  • Мнения: 12 413
Ванилия, "приятелството" на Галя и Зорница е някаква страшна  бутафория, сравнявам го с приятелствата на Зорница с Ина и с Наталия.
Но според мен ще има нещо покрай това кумуване, не мога да хвана какво, аз отдавна изгубих логиката, но според мен никак не е случайно, че наблягат на това.

# 35
  • Мнения: 9 451
Аз не си обяснявам кой въобще е решил Галя да покани Зорница за кума?!

Те двете нито са били близки някога, нито имат нещо общо като типаж и поведение.
Очевидно не се и разбират особено, в последните им разговори само се репчат една на друга.
Галя толкова ли няма приятелки, с Пешко нямат ли приятелски семейства, че баш Зорница избраха?
Вярно, че целят да е човек от болницата, ама то при тях всичко е толкова неадекватно.
Никакви предсватбени емоции не виждам. Те едвам две думи си обелват без да се скарат, тръгнали да се женят.

Галя е тръгнала. Пешко си стои Joy

# 36
  • Мнения: 2 714
Ванилия, точно същото си мислех - как опряха Галя да кани Зорница за кума. Да не говорим, че явно кой ще е кум е от несъществено значение за младоженците, защото неговия избор Галя го остави на Зорница Joy Тя цялата им сватба е същата пародия като отношенията им с Петър.
Колкото до предсватбените емоции то и при Зорница и Марио не видяхме такива цял сезон, единствено дето тя си купи рокля. Simple Smile Галя поне прави някакви планове за сватбата Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 9 374
Ванилия, "приятелството" на Галя и Зорница е някаква страшна  бутафория, сравнявам го с приятелствата на Зорница с Ина и с Наталия.
Но според мен ще има нещо покрай това кумуване, не мога да хвана какво, аз отдавна изгубих логиката, но според мен никак не е случайно, че наблягат на това.

То да видим дали първо изобщо ще има сватба, остави ти кумуването. Grinning  Аз все си мисля, че такава няма да има и от там нататък и търсенето на кум и цялата чуденка кой ще е той отпада. Те заради това сигурно не са вкарали толкова логика сценаристите. Grinning

Между Ина и Зорница според мен наистина си имаше приятелство, на което видяхме наченки в 5ти сезон, когато Зорница почна да й прави услуги и да я прикрива пред Фотев. После в 6ти сезон се разви повече. С Наталия не си спомням много добре как бяха, но със сигурност с нея и Ина имаха повече общо, отколкото с Галя. С последната наистина са много различни характери.

# 38
  • София
  • Мнения: 9 558
Хаха, Перличке, сватбата на Марио и Зорница трябваше да е само с тях двамата, поне така ни показаха. Накрая Марио вися сам на балкона, а булката избяга.
В интерес на истината в четвърти и пети сезон загатнаха за някакви приятелски взаимоотношения между Галя и Зорница, особено около аборта.

# 39
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 107
Мен ми е интересно какъв номер ще спретнат тримцата от болницата на Фотев.

# 40
  • Мнения: 9 628
И според мен няма да стигнат до сватба. Пешо не иска, Галя иска, ама защо не ми е ясно, не е от любов. Щом чак Зорница и казва, че не й трепва нищо казвайки, че Захариев си е паднал по друга. Дали Захариев ще му израсне гръбнак и ще се събере с Поли или пък остане с Галя..........кой знае Grinning

Зорница и Ина се завъртяха като приятелки, защото и двете знаеха тайната на другата - тайните им връзки с Марио и Тасев. След това криенето от Фотев и помощта с прикриването при опита за бягство. Даването на кръв и урина от Зорница, защото Ина беше бременна. Но както бях казвала и преди - приятелствата в ОЖ не са много приятелства, завъртят ги само ако са нужни на сценария. Инак си кретат по двойки, тройки, четворки и т.н.

Мен ме удивляваше, че нямат кумове Марио и Зорница, как се очакваше те да се оженят без тях, не ми е ясно Grinning Освен ако Захариеви са били кумовете, защото Галя знаеше, че е избягала.

Е ще се опитат да запишат Фотев, за да имат физическо доказателство, затова че е жив.

Последна редакция: пт, 03 май 2019, 17:29 от maichetoooo

# 41
  • Мнения: 9 374
Дали Захариев ще му израсне гръбнак и ще се събере с Поли или пък остане с Галя..........кой знае Grinning
Не вярвам да му израсне гръбнак на Захариев. Чакаме го 7 сезона вече и не расте. Joy Не му е заложено да има като гледам.

# 42
  • Мнения: 2 714
Яни, ето ти идея за анкета - ще видим ли сватбата на Галя и Петър Grinning Ако още не е късно ще е интересно да видим какви са прогнозите на нашето малко общество Simple Smile Може и кой ще бъде кум, но първо е важно дали ще има сватба.

# 43
  • Мнения: 9 451
Ясно е, че сватба няма да има. Петър не дърпа плувката. Grinning

# 44
  • Мнения: 9 374
Яни, ето ти идея за анкета - ще видим ли сватбата на Галя и Петър Grinning Ако още не е късно ще е интересно да видим какви са прогнозите на нашето малко общество Simple Smile Може и кой ще бъде кум, но първо е важно дали ще има сватба.
Да, допада ми и е актуален въпрос, който определено ни вълнува тук. Grinning Ще я сложа ей сега. Пък за кум е доооста трудно да гадаем кой ще е. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт