🎬ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💞 тема 84

  • 22 996
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 628
Не го вярвам това за Поли и Табаков. За какво е цялото това упражнение в момента със Захариев и Галя тогава и постоянното вървенето на Деян след Зорница?!?!? Ако накрая пък тях ги сватосат. А и си мисля, че не всички с половинка ще намерят любовта и щастието.

# 61
  • Мнения: 9 490
Не вярвам и аз да излезе нещо там. Ще бъде пълна пародия, не че сега с котенце, зайче не е...

# 62
  • Мнения: 1 767
Дани, те Галя и Деян зорлем имат една обща сцена, съвсем на фантастика ще го ударят Grinning
Ами честно казано Галя и Захариев за мен са изгубена кауза, не виждам как може да съградят нещо, толкова са се отдалечили.
Ако ще продължават да се нараняват, отмъщават и надцакват... всичко може да се сътвори 😄
А и Галя ми е като Табаков.

# 63
  • Мнения: 12 464
Майче-класическото клише - докато си играем на гаджета, защото искаме да натрием нечий нос, взехме, та се влюбихме. Grinning
За постоянното вървене на Деян - на теб изглежда ли ти влюбен в Зорница? На мен ми изглежда като да се е запънал, просто защото тя не му връзва Joy Зорница ще е само катализатор да открие любовта.

Не знам, Поли и Деян много не ги виждам  като двойка, ама Зорница и Деян пък съвсем ми е трудно Grinning

# 64
  • Мнения: 9 374
Майче-класическото клише - докато си играем на гаджета, защото искаме да натрием нечий нос, взехме, та се влюбихме. Grinning
Нека не пренебрегваме и думите на Табаков към Поли - "представи си, че се влюбиш в мен..." и тя напълно го изключи. Да, ама има едно правило - никога не казвай никога и според мен за сценаристите важи и си го спазват. Още когато той го каза това си помислих, че не е случайно. Пък и както Табаков не обича деца и вероятно не иска, Поли с нейната невъзможност да има такива би му дошла тъкмо на място. Grinning

# 65
  • Мнения: 9 628
Е Тони и Албена ли ще въртят пак с Табаков и Поли - помагащи си за трепетите към други и накрая да се вземат. Олеле майко, ще са ми третата нелепо събрана двойка, тъкмо на сезон по една - хеттрик Joy По-добре поотделно.

# 66
  • Мнения: 12 464
Майче, точно за Тони и Албена се сетих и аз и за един монолог на Пешо за тях как дяволът е в детайла и искаме това , което не можем да имаме, а това което е за нас, го пропускаме Grinning
Ама на мен и ако Зорница се окаже рязко влюбена в Табаков, пак ще ми е скалъпено 🙄

# 67
  • Мнения: 2 714
Майче-класическото клише - докато си играем на гаджета, защото искаме да натрием нечий нос, взехме, та се влюбихме. Grinning
Нека не пренебрегваме и думите на Табаков към Поли - "представи си, че се влюбиш в мен..." и тя напълно го изключи. Да, ама има едно правило - никога не казвай никога и според мен за сценаристите важи и си го спазват. Още когато той го каза това си помислих, че не е случайно. Пък и както Табаков не обича деца и вероятно не иска, Поли с нейната невъзможност да има такива би му дошла тъкмо на място. Grinning
Яни, по тази логика как трябва да тълкуваме думите на Банков, когато още в началото каза на Зорница, че харесва Табаков? Stuck Out Tongue Winking Eye Нали, приемаме, че той я познава много добре, а и тя сама си го каза там в случката с новата квартира Grinning

# 68
  • Мнения: 9 628
Моски, е поне харесването на Табаков ще е постоянната константа за сезона в това уравнение, а така с Поли две променливи Joy

Аз за Зорница едно бебе съм пожелала Grinning

# 69
  • Мнения: 12 464
Аз пък си мисля, че противно на всички очаквания ролята на Деян в историята на Зорница беше да ни покажат, че не се влюбва във всеки новодошъл Joy

# 70
  • Мнения: 2 714
Моски, е поне харесването на Табаков ще е постоянната константа за сезона в това уравнение, а така с Поли две променливи Joy

Аз за Зорница едно бебе съм пожелала Grinning
Майче, шшт тихо, тихо, само бебе й липсва сега на Зорница Joy А и как си го представяш, като непорочно зачатие? Joy

# 71
  • Мнения: 9 374
Яни, по тази логика как трябва да тълкуваме думите на Банков, когато още в началото каза на Зорница, че харесва Табаков? Stuck Out Tongue Winking Eye Нали, приемаме, че той я познава много добре, а и тя сама си го каза там в случката с новата квартира Grinning
Не знам, Перличке, наистина. Grinning Банков колко пък добре да я познава? Винаги може да се обърка в преценката си. Зорница като каза, че не го харесва, сега не виждам да е станало обратното. Сценаристите понякога вкарват логика, друг път не, абе малко са на приливи и отливи. Grinning

# 72
  • Мнения: 2 714
Мисля, че просто не трябва да се вглеждаме твърде много в детайлите Simple Smile Тогава няма да си задаваме логични въпроси за нелогични ситуации.

# 73
  • Мнения: 9 628
Моски, има 9 епизода, те Викитата за горе-долу толкова ги залюбиха, колко му е и тези двамата, Зорница и Табаков, да изгарят от любов на финала Joy
Перличке, ами непорочно разбира се, Захариев ще помогне, ама чрез медицина, а не като на Поли Joy

# 74
  • Мнения: 12 464
Майче, допускам го за възможно, но трябва рязко нещо да се промени - Деян да спаси дете в операционната, да приюти някое бездомно коте, да нахрани възрастна жена, каквото и да е по техен избор, но всички знаем, че ако мъжът не е извършил нещо героично, шансовете му със Зорница са нулеви, независимо колко  прекрасен е иначе. Joy

Общи условия

Активация на акаунт