Обсъждане на имотни обяви-10

  • 32 539
  • 787
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 712
Хехехе това е субективно, няма точно определено понятие както при инфлация и хиперинфлация. За някои 20% са корекция в рамките на нормалното, за други е срив, та така. Едно и също, казано с различни думи.

# 91
  • Мнения: 40 950
Е, щом ти е все едно дали цените ще се вдигнат/паднат с 3 или 30 процента значи няма какво да спорим. Вярно е, че няма точна дефиниция, но пък за сметка на това борсовите анализатори не смятат, че корекция и срив е все едно и също.

# 92
  • Мнения: 817
Някой скоро питаше за цените в Дружба. Тук го убеждаваха, че 1200 на квадрат е нормално. Нормално, но в лева.

# 93
  • Мнения: 1 878
Товa е ценa зa пaнел вcе пaк.

# 94
  • Мнения: 39
Ако купиш в покрайнините на София, от типа Младост, особено от брокер, трябва да знаеш, че в близките 10-15 години този имот, ако решиш да го продадеш, ще е с голяма загуба. И въобще имотите поскъпват само в центъра на столиците. Защото там почти няма ново строителство. А покрайнините все повече се разширяват. В покрайнините цените никога няма да растат.

И въобще, ако имаш 150000 евро, защо не си купиш в центъра, може да е по-малко по квадратура, да няма изгелд към Втоша, но цената му ще расте. И под наем можеш да го отдадеш и ако решиш да го продадеш, няма да изгубиш от цената му и бързо ще го продадеш. Виждаш как този в Младост вече 5 години не могат да го продадат.

# 95
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 709
Как ви се струва тази оферта в Гео Милев?
https://tsteam.bg/pf/dvustaen-apartament-kv-geo-milev-1-2/

# 96
  • Мнения: 25 750
Района, доколкото съм запозната е отличен. Харесва ми и цената. Минуси: не виждам санитарните помещения и тези интериорни соц врати ми се набиват на очи. 

# 97
  • Мнения: 39
Ако си ходила да видиш имота, може да го обсъдим. А да обсъждаме обява е безсмислено. 99% от обявите са на брокери и са фейк.

# 98
  • Мнения: 25 750
Ако си ходила да видиш имота, може да го обсъдим. А да обсъждаме обява е безсмислено. 99% от обявите са на брокери и са фейк.
Томева е брокер и не е фейк. Пък и темата е за обсъждане на обяви най точно.

# 99
  • Мнения: 18 530
Няма да остава без наематели това апартаментче.

# 100
  • Мнения: 5 639
Аха, 250 евро. И са почнали сигурно от 75000.

# 101
  • София
  • Мнения: 1 869
За мястото и квартала е мноого добра оферта. За 2 дни ще се продаде.
Ама много врати, на всяка стена врата Grinning Много ограничава мястото това и без друго е тясно. Но с правилните мебели ще стане много хубаво, според мен.

# 102
  • Мнения: 969
Правено е за наематели. А защо се продава сега...

# 103
  • Мнения: 39
От снимките виждам, че апартамента е не повече от 40 квадрата. Както винаги брокерите лъжат в квадратурата. И няма снимки на банята, а в стаята има готварска печка, но никъде няма умивалник с чешма. Прилича на част от апартамент, който са преградили, че да го продадат.

# 104
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 709
Обявената квадратура е точна, така е по НА. Да, някога е бил част от по голям ап., който преди 20г. е разделен. Не е правен за наематели,  до скоро живееше сем. с 2 деца. Беше ми интересно вашето мнение за цената.

Общи условия

Активация на акаунт