как стигнахте до болницата когато започнахте да раждате?

  • 2 327
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 271
Мъжа ми ме закара с инкасо кола.Отзад при паричките.
Трябва да му дам пъпа да и метне там Laughing(пък и рима има!

# 16
  • Мнения: 601
 С мъжо,че и баща му от шашкане скочи в колата,всички се вдигнаха под тревога  tooth

# 17
  • Мнения: 3 760
Брат ми ме закара (беше в бойна готовност през целия 9-ти месец).

# 18
  • София
  • Мнения: 39 770
На бързи обороти Simple Smile с такси.

# 19
  • Мнения: 1 425
С такси, беше през ноща, а и нямам доверие на линейките - я дойде, я не  Laughing
Таксиметровия шофьор беше много внимателен. И сега, като повикам такси от нея фирма той се появява от време на време и още ни помни  Mr. Green Много мил човек.

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 3 421
 Първият път с такси. Вторият - мъжът ми ме закара с колата.
Не бих разчитала на линейка.

# 22
  • Мнения: 47 990
с такси първия път,ама шофьора като се завъртя по уличките около шейново,идеше ми да го убия!
затова втория път мъжа ми ме закара(ама то тогава всъшност още не раждах,ами ме приеха в болницата,но той си беше готов) Wink
на линейка не бих разчитала,ако ги чаках,да съм родила 200 пъти

# 23
  • Мнения: 5 391
Понеже не раждах в Русе- с кола Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Бяхме готови да викаме такси, но решихме преди да тръгнем, да кажем на брат ми, че отивам да раждам и да се срещнем в болницата. Той обаче каза да го чакаме, че той ще ни закара. Госопди, колко тесен ми се видя тогава Мерцедеса, който имаше брат ми  ooooh! Не е истина  Thinking Но определено не ми е минавало през акъла да чакам линейка.

# 25
  • Мнения: 14 133
С такси или личен автомобил е най-бързият вариант. На линейките не може да се разчита.  Мъжът ми ме закара предния ден. Ангажираният доктор се беше притеснил, че закъснявам и звънял на колегата си доболничната помощ, който също следеше бремеността да пита къде съм. Пренощувах си в болницата, защото доки ме прибра да предизвиква заради високото ми кръвно. Никакъв екшън около отиването да раждам.

# 26
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
С личен автомобил, но ако нямахме, не бих разчитала на Бърза помощ Naughty

# 27
  • Мнения: 5 475
с линейка...кола нямахме тогава!

# 28
  • Мнения: 5 647
Мъжът ми ме закара. Не бих разчитала на Бърза помощ.

# 29
  • Мнения: 1 172
Мъжът ми ме закара.
А една приятелка отиде с линейка. Тя е мислела, че има бъбречна криза т.к. е имало още много време до термина й, а  и същия ден е била на преглед и лекарят я успокоил, че бебетата са добре и няма признаци скоро да се раждат. През нощта лекарката от Бърза помощ е констатирала, че не е никаква криза, а са започнали контракциите. Директно с линейката са я закарали в Шейново и след няколко часа е родила Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт