Изпитани сайтове за парфюми - 16

  • 62 129
  • 746
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 515
Някой скоро купувал ли е парфюми от allbeauty.com? Отзиви?

# 136
  • Мнения: 6
Някой може ли да препоръча чужди сайтове (освен ягодка), от където мога да взема
Serge Lutens Ambre Sultan
Serge Lutens Fille en Aiguilles
и ми се иска от България: Amouage Imitation мъжки тестер и Том Форд Табако и Ванилията

# 137
  • Мнения: 234
На мен Нотино ми върнаха парите след 10 дни.Бланката я има на сайта,не съм писала мейли,изтеглих си я и я изпратих заедно с това което връщах.Освен връщане на парите може и ваучер,което става доста по-бързо.
А пратиха ли ти някакъв имейл? Аз върнах на 30 април и все още нямам нищо. Мислех, че е заради почивните дни.

Изпратиха ми мейл,че започва процедура по рекламация(не беше обаче рекламация),и след около 10 дни ми преведоха парите в сметката.

# 138
  • Мнения: 642
Направих една спонтанна поръчка в парфимо. Изобщо нямам нужда от парфюми, но видях, за мое съжаление, че just cavalli е на много добра цена Simple Smile. И покрай него един Jil Sander и Cacharel flamingo. И пак всичките аромати не са ми познати. Обожавам да пазарувам така Simple Smile.

# 139
  • Мнения: 13 544
Скорошни впечатления:
Еlinor - поръчки от намалението, споделих тук, че малка каша от поръчки сътворих, всичко дойде както го доуточних впоследствие, върнах някои от продуктите, писах мейл, отговориха ми, върнах, след един ден парите в сметката. Оставам с чудесни впечатления и от продуктите и от всичко останало,  ще си поръчвам от тях и за в бъдеще.
Parfuim. bg  писах тук преди, беше останало да ми върнат парите, след три дена ми бяха в сметката, но смятам повече да не го отварям този сайт.

Благодарност на sunattraction, че подшушна за perfect tobacco , поръчах го.
Чудесно първо впечатление от сайта parfum-bg.com

# 140
  • София
  • Мнения: 3 908
Някой скоро купувал ли е парфюми от allbeauty.com? Отзиви?

Аз мисля, че не може да се пазарува от България. Разпознава IP адрес и нашите са блокирани, поради което не разрешава да се направи плащане на последната стъпка. Последно преди малко повече от година съм пазарувала чрез човек, живеещ в Англия. Парфюмът беше перфектен и цената му също.

Вчера получих имейл от Дъглас за 20% намаление на парфюми /от 50 мл нагоре/ от 16 до 26 май, което виждам, че е валидно и онлайн. Ето линк, ако някой се интересува https://douglas.bg/tematichni-promocii . Последният Мон Герлен е дори с 30% намаление, излезе ми на първа страница.

# 141
  • Мнения: 515
Veka много ти благодаря за инфото! И за all beauty и за намалението в Дъглас.Въобще не бях видяла!:hugs:

# 142
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Благодарност на sunattraction, че подшушна за perfect tobacco , поръчах го.
Чудесно първо впечатление от сайта parfum-bg.com

Аз благодаря на двете ви, на sunattraction за инфото, на zari65 за това, че го направи "видимо" за мен.

И аз много съм впечатлена от сайта parfum-bg.com, днес го поръчах, вече имам СМС... страхотни. Защо не ги ползвам по-често!?!?

# 143
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Пак заповядайте, момичета, ще си харчим задружно и ще запушваме уши като почнат да пищят портфейлите.😃 Hug

# 144
  • Мнения: 2 277
Veka много ти благодаря за инфото! И за all beauty и за намалението в Дъглас.Въобще не бях видяла!:hugs:
Аууу и аз многоооо благодаря за инфото!!!

# 145
  • Мнения: 44
Здравейте! Кажете моля ви то къде да намеря проби на тези парфюми: Narciso Rodriguez for Her Fleur Musc, Narciso Rodriguez For Her EDT и Narciso Rodriguez For Her EDP? В Нотино няма, а няма къде да ги пробвам. Благодаря Ви.

Последна редакция: пт, 17 май 2019, 09:16 от Ani_91

# 146
  • Мнения: 55
Здравейте!
Искам да питам дали някой е поръчвал козметика от parfumi-shop?Понеже пише, че нещата са в транспортна опаковка - демек тестери, дали са в оригинален вид или липсват например капачки при червила и т.н.

# 147
  • Мнения: 4 034
Някой може ли да каже каква е цената на LVEB в реален магазин ,че гледам в Нотино има намаление на него и дали си заслужава?

# 148
  • София
  • Мнения: 45
Някой може ли да каже каква е цената на LVEB в реален магазин ,че гледам в Нотино има намаление на него и дали си заслужава?
И в Парфимо е намален. Много изгодно ми се вижда.

# 149
  • София
  • Мнения: 1 373
Някой може ли да каже каква е цената на LVEB в реален магазин ,че гледам в Нотино има намаление на него и дали си заслужава?

Цени в Дъглас
https://douglas.bg/catalogsearch/result/?q=lancome+la+vie+est+belle

Общи условия

Активация на акаунт